Bilim kurgu severlerin merakla bekledikleri, ilginç ama bilindik bir konuya sahip bir o kadar da efektleriyle izleyiciyi büyüleyen (sadece görüntü efekti de?il, ses efektlerinden de bahsediyorum), TRON Efsanesi bugün yani 28 Ocak 2011'de Türkiye'de gösterime girdi.

3B olara sadece seçkin sinemalarda gösterilen TRON Efsanesi kesinlikle sinemada izlenecek filmlerin ba??nda geliyor. Öyle DVD'mi al?r?m evde oturup izlerim diyenlere söylüyorum, hiç öyle dü?ünmeyin flaugh.gif Tamam bu kadar reklam yeter, ?imdi as?l konumuza gelelim.

forum resmi

Yar??mam?z ?öyle; ?imdi sinemaya gidiyorsunuz, tabii yan?n?zda e?inizi dostunuzu da götürüyorsunuz, TRON Efsanesi için biletleri al?yorsunuz, salona girerken bileti gösteriyorsunuz, sonra o biletleri cebinize koyuyorsunuz, kesinlikle çöpe atm?yorsunuz, eve geliyorsunuz, dijital bir foto?raf makinesiyle veya cep telefonuyla, biletin üzerindeki tüm yaz?lar belli olacak ?ekilde, arkal? önlü bir foto çekip Sci Fi Türkiye'ye giriyorsunuz, sonra bana yani NavarinTR'ye ki?isel ileti bölümünden bilet resimlerinizi yolluyorsunuz. Bilet resimlerini kesinlikle hiç kimseyle payla?m?yor ve forum içerisinde yay?nlam?yorsunuz, zira yar??ma hakk?n?z yanar.

Ayr?nt?l? bilgi için ?u adresi ziyaret edebilirsiniz: http://www.scifiturkiye.com/forum/duyurula...odullu-yarisma/

Son gün: 10 ?ubat 2011