Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: "The Walking Dead" (2010)
Yedinci Gemi Forum > Altyazı Sahnesi > Dizi Çevirileri
sson
YED?NC? GEM? F?LM B?LG?S?
"The Walking Dead" (2010)
Forum resmi
IMDBRT
Tür: Korku
Konu: The Walking Dead zombilerin ortaya ç?k???ndan sonraki hayat? anlatan ve ayn? adl? çizgi romandan uyarlanan bir dizi.
Süre: 60 dakika
Ülke: ABD    Dil: ?ngilizce   
Oyuncular: Jon Bernthal, Jeffrey DeMunn, Laurie Holden, Andrew Lincoln, Derrick McLeod

Dizinin 6 bölümden olu?mas? ve Frank Darabont'un da etkisiyle yeminimi bozdum. ?lk bölüm normalde 31 Ekim'de yay?nlanacakt? ama beklemek istemeyenler kaliteden fedakârl?k edip izleyebilir. Gelecek bölümlerde görü?mek üzere smile.gif
kurt_thewolf
Bu yap?m sson'a yeminini bozduruyorsa kesinlikle izlerim arkada?. oleyo.gif Hadi kolay gelsin, sevgili dostum. smile.gif
Legend
Harika bir haber! smile.gif Ellerine sa?l?k ve kolay gelsin sson flowers.gif
fudy
Kolay gelsin sson. flowers.gif
cb_spike
Kolay gelsin... flowers.gif
Roronoa Zoro
Eline sa?l?k sson flowers.gif
Ve di?er bölümler için kolay gelsin.
R0BlN
Hem Darabont, hem de sson imzas? olunca kaçmaz smile.gif

Eline sa?l?k ve kolay gelsin flowers.gif
Saiyo
Ellerinize sa?l?k ve kolay gelsin sevgili sson flowers.gif Benim de bu diziden beklentim yüksek smile.gif ?zleyelim de bakal?m smile.gif

?lk bölüm için te?ekkürler smile.gif
batigol-7
Te?ekkür ettim sson. flowers.gif
freelast
Her bölümünü defalarca izlememe rağmen denk geldiğimde hâlâ keyif alarak izlediğim Friends dışında dizi izlemeyen biri olarak, zombilere olan yakın ilgimden dolayı flaugh.gif izlemeyi düşündüğüm bir dizi. Fazla bölüm de değilmiş zaten. İlk bölüm için ellerine sağlık, gelecek bölümler için kolay gelsin. flowers.gif
sson
2. bölüm çevirisi gecikmeli de olsa haz?rd?r. ?yi seyirler.

http://sinema.yedincigemi.com/7g-41329-The-Walking-Dead.html
fudy
Eline sa?l?k sson. flowers.gif
freelast
Bekliyordum, ellerine sa?l?k. flowers.gif
kurt_thewolf
Te?ekkürler dostum. flowers.gif
nano
İlk iki bölümü dün gece izledim. Biraz 28 Gün Sonra ve Ölülerin Şafağı havası olsa da zombi sever biri olarak diziyi beğendim. smile.gif Yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.
Ellerinize sağlık sson, teşekkürler. flowers.gif
sson
4. bölüm haz?r. ?yi seyirler.

http://sinema.yedincigemi.com/7g-41329-The...zi-e1.html#tabs
Kastore
Ellerine sa?l?k, sson. 4. bölümü gecikmeli de olsa izledim. Dizi hakk?nda büyük ümitler besliyordum ama ilk üç bölüm sonunda maalesef tatmin oldum diyemem. Çevirinse bu duyguyu tatmine çevirebildi. Sa? olas?n.
sson
6. bölümle beraber ilk sezon tamamland?. ?lk bölümden sonra kaybolan umutlar?m son bölümle biraz olsun ye?erdi diyebilirim.

?yi dileklerini payla?an herkese te?ekkürler.

http://sinema.yedincigemi.com/7g-41329-The-Walking-Dead.html
Legend
Tüm çeviriler için te?ekkür ederim sson, sayende keyifli bir ?ekilde izledik dizimizi. Ellerin dert görmesin flowers.gif
fudy
Tüm çeviriler için tekrardan te?ekkürler sson. flowers.gif Umar?m heyecanl? bir ikinci sezonu da seninle birlikte takip ederiz.
batigol-7
Ellerine sa?l?k sson flowers.gif
kurt_thewolf
Bu sezon izledi?im 2. dizi idi. Tabii sson'un sayesinde. Tüm emeklerin için tekrar te?ekkürler. flowers.gif
Attiwolf
Ellerinize sa?l?k hocam flowers.gif
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.