Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: "Community" (2009)
Yedinci Gemi Forum > Altyazı Sahnesi > Dizi Çevirileri
Saiyo
YED?NC? GEM? F?LM B?LG?S?
"Community" (2009)
Forum resmi
IMDBRT
Tür: Komedi
Konu: E?itimi baro taraf?ndan hükümsüz k?l?nan yaltakç? bir avukat yerel bir üniversitede özel olarak seçilmi? bir e?itim kadrosu ve ö?rencilerin aras?nda görev yapmaya zorlan?r.
IMDB Notu: 8.9 / 10 (8,412 oy)
Süre: ABD: 22 dakika
Ülke: ABD   
Oyuncular: Joel McHale, Gillian Jacobs, Danny Pudi, Yvette Nicole Brown, Alison Brie

Evet, bu diziyi çevirmeye iyi bir altyaz? kazand?rma dü?üncesiyle ba?lam??t?m. 10. bölüme kadar altyaz?lar güzel oldu?undan ve çevirmen arkada? yar?m b?rakt???ndan 11'den ba?lad?m. Epey yava? bir çeviri olsa da (1-2 haftal?k aralarla ) elimden geldi?ince, vakit buldukça çeviriyorum. Ki altyaz?s? çok yetersiz. Senkron ve eksik sat?r bak?m?ndan. Dizinin son k?s?mlar?n? hep dinleyerek çeviriyorum mesela :/ O yüzden daha da uzuyor haz?rlama süresi.

15. bölümü bugün ç?kar?r?m muhtemelen.

?imdiden iyi seyirler dilerim smile.gif
sson
Te?ekkür ederiz. Kolay gelsin smile.gif
R0BlN
Kolay gelsin smile.gif
kurt_thewolf
Kolayl?klar dilerim, Saiyo. smile.gif
Saiyo
15. Bölüm Eklenmi?tir. ?yi seyirler dilerim smile.gif

Altyaz?
kurt_thewolf
Ellerine sa?l?k flowers.gif
Saiyo
16. Bölüm Eklenmi?tir. smile.gif Keyifli seyirler smile.gif Umar?m diziye hak etti?i gibi iyi bir altyaz? kazand?ra biliyorumdur. Çok fazla gönderme, laf oyunlar? var. Resmen çeviriden çok Google'da ara?t?rma yap?yorum. fool.gif S?rf o yüzden çeviri süresi epey uzuyor. Dün gece 4'te bitti çeviri laugh.gif
Legend
Eme?ine sa?l?k smile.gif
mezdap
Zorlu bir i?e kol s?vam??s?n kolay gelsin ve ellerine sa?l?k.
Saiyo
Gece yarısı güncellemesi. fool.gif

17. Bölüm eklenmiştir. İyi seyirler. smile.gif

Bunda resmen Not tarihinde (öyle bi tarih varsa xD) tarihe geçtim flaugh.gif
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.