Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: "The Walking Dead" (2010)
Yedinci Gemi Forum > Sinema > Dizi
sson
YED?NC? GEM? F?LM B?LG?S?
"The Walking Dead" (2010)
Forum resmi
IMDBRT
Tür: Korku
Konu: The Walking Dead zombilerin ortaya ç?k???ndan sonraki hayat? anlatan ve ayn? adl? çizgi romandan uyarlanan bir dizi.
Süre: 60 dakika
Ülke: ABD    Dil: ?ngilizce   
Oyuncular: Jon Bernthal, Jeffrey DeMunn, Laurie Holden, Andrew Lincoln, Derrick McLeod

The Walking Dead zombilerin ortaya ç?k???ndan sonraki hayat? anlatan ve ayn? adl? çizgi romandan uyarlanan alt? bölümlük bir dizi.

K?yametin ard?ndan hayatta kalan insanlardan biri olan polis memuru Rick Grimes bar?nabilece?i güvenli bir yer aray???yla sürekli yolculuk etmektedir. Shane zombi felaketinden önce Rick ile ayn? karakolda görev yapm??t?r. Andrea ise zombi salg?n?ndan sa? kurtulanlar?n olu?turdu?u gruba kat?lm??t?r.

Yönetmenli?ini ve senaristli?ini Frank Darabont'un üstlendi?i The Walking Dead 31 Ekim'de AMC kanal?nda yay?nlanmaya ba?layacak.

RockeT
Yeni Sezonu Bekliyorum. Biraz ?ehirde lost dizisi gibi flaugh.gif
gündüzdo?anay
7 sezon sonunda dizi iyice kabak tad? vermeye ba?lad?. ?lk sezonlarda ki distopik atmosferde aylaklara kar?? ya?am mücadelesi veren grup, daha sonra ki sezonlarda Thomas Hobbes'un "insan insan?n kurdudur" tespitindeki ?artlar itibariyle devaml? ba?ka gruplarla çat??ma içindeler. Beterin beteri var mottosuyla devaml? bir önceki kötü karakterden daha beteriyle dizi daha ne kadar devam edecek belli de?il ama s?kt? art?k lac.gif biraz da dünya n?n geri kalan?nda ne oluyor?, aylak olman?n önüne geçilebilecek mi?, Dünya eski düzenine dönebilecek mi? gibi benzeri sorular?n cevaplar?n? verse de bitse art?k..
Bar?? K
?lk sezondan sonra devam ettirmemi?tim. Bir ara izlerim belki o da s?rf altyaz?lar?na telif yasa?? geldi diye. Yasak gelince daha çok izlemek istiyorum nedense. flaugh.gif
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.