Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: Skyline (2010)
Yedinci Gemi Forum > Sinema > Film Tan?t?mlar? ve Ele?tiriler > Ar?iv
K?v?lc?mArduc
forum resmi

IMDB
Skyline (2010)

Skyline (2010) PosteriYönetmen: Colin Strause , Greg Strause
Tür: Sci-Fi / Thriller
Slogan: Don't look up
Oyuncular: Eric Balfour, Scottie Thompson, David Zayas, Donald Faison, Brittany Daniel

forum resmi

Skyline'ın fragmani bana Gantz Mangasının "Final Phase" açılışını hatırlatsada ilgi çekici bir filme benziyor.
mezdap
Konu klasik oldu?u kadar ilgi alan?ma da giriyor.
K?v?lc?mArduc

2. fragman yayınlandı, türkçe ismi ise ayrı bir güzel "YUKARIDAKİ TEHLİKE". Nasıl bir zihniyet "Ufuk çizgisi" ni beğenmeyip filmin ismini "YUKARIDAKİ TEHLİKE" koyar, sırf bu isim yüzünden film hakkındaki umutlarım solmaya başladı, acaba yapımcılar filmi izleyip birşeye benzetemedilerde o nedenlemi "YUKARIDAKİ TEHLİKE" koydular diye düşünmeden edemiyorum smile.gif

Fragmanı beğendim ama filmden çok ciddi başka film oyun ve oyunlardan esinlenmeler gördüm desem yeridir.
mustix
Cloverfield ve 2012'nin fragmanlar? da böyle çekici idi. Hatta Clash of the Titans'? sayabiliriz bunlar?n aras?na. Ama filmler bence hayal k?r?kl???yd?. Umar?m bu film onlar gibi olmaz da güzel bir film izleriz.

?sim konusunda yak?nda dünyaya nam salaca??z. Bizim elemanlar "ölüm, tehlike" türü isimler koymaya bay?l?yor. Neden? Albenisi oluyor.
cb_spike
%80 ihtimal IMDb puan? 4 ile 6 aras? olur. flaugh.gif
K?v?lc?mArduc
"YUKARDAK? TEHL?KE" yinede iyi "FEZADAN GELEN DEH?ET" bekliyodum yada "UZAYDAN GELEN ÖLÜM", "YUKARI BAKMA AHA BAKTIN ??TE BÖLE ÖLÜRSÜN NE BAKIYON OLUM AZ LAF D?NLE ALLA ALLA" gibi yarat?c? isimlerde güzel olabilirdi.
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.