Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: Hem Kült, Hem Klasik
Yedinci Gemi Forum > De Facto > Havadan Sudan
Sayfalar: 1, 2, 3
baronio
Gelmiş geçmiş en büyük tipleme, idolümüz, ilahımız, biricik Recep İvedik'imiz. Söyleyin, bundan daha iyi bir tipleme gördü mü bu yerküre?

213
Ben de bunun için ayn? ?eyi dü?ünüyorum. Televizyon tarihinde daha iyi bir skeç yok. Hem içeri?i sinema ile de ilgili. fool.gif 5+1 k?sm?nda kopmazsan?z, paran?z iade. oleyo2.gif

reel
Sayende gece gece baya?? e?lendim baronio.
Kahkahalar? hemen tüketmemek amac?yla 213'ün verdi?i videoya da yar?n bakay?m art?k. smile.gif
(Evet, TV özürlüyüm, daha önce hiç izlemedim. huh.gif )
baronio

hasta
Ya?amay? seviyorum oleyo.gif
213
"Dedim b?rak ya, burada baban var." fool.gif
Ya karde?im sen benim bilgisayardaki best of ?ahan( oleyo2.gif )listesini mi buldun da yay?nl?yorsun? tongue.gif
Not: Gülü?lere hastay?m burada da. smile.gif
baronio
213 eminim senin koleksiyonda bu da vard?r. oleyo2.gif

melih
Kireç çözücünün ilk saniyeleri dikkatli dinlenirse, epey bir sürpriz yumurta söz var oleyo.gif
213
Olmaz olur mu, hepsi var.
"Üniversite s?nav?nda 76876. oldum. Ailem çok tepkili." oleyo2.gif

O zaman bir e?siz karakter daha gelsin. ?öyle aç?klayal?m bu karakteri: "Ad?m Samuel, 25 ya??m. Küba göçmeniyim..." fool.gif tongue.gif
Not: ?kinci izleyi?te altta geçen yaz?lar? da okuyun mutlaka. flaugh.gif

baronio
Senin sorununu çözeceeeeeeeem. oleyo2.gif

Araya bir de karikatür alal?m. fool.gif

forum resmi
sson
Global Futbol Anlay???:

Bob le Flambeur
Haydar Dümen, Nevriye Budak-Cengiz Budak çiftinin ?ikayetlerini dinliyor fool.gif :

reel
Engin Günaydın'ı da bir analım istedim.

Bir komedi dizisinde izlediğim en iyi solo performans.

Ve favorilerim:

Bob le Flambeur
reel'in iletisindeki ilk video bence de kesinlikle Avrupa Yakası'nın gelmiş geçmiş en komik sahnesidir:
Ölümü lan o! Du bakıyim. fool.gif

Madem Engin Günaydın'a geçtik. Bu da benden olsun tongue.gif :

baronio
Nolüyo lan Burda!!!!!!!!!!

hasta
Bir Jackass klasiğini sizlerle paylaşmak istedim. İlk izlediğimde neye uğradığımı şaşırmıştım. Hem kült, hem klasik denilecek cinsten bir numara flaugh.gif

Clint Eastwood
?ahan'?n "Kime diyorum ben" deki skeçleri de çok iyi.

?u hokey formas?yla gelen, "Orçun, Orçun" diye ba??ran. En çok ona gülüyorum.

Adam: Dams?z alm?yoruz karde?im.
?ahan: Ama ben dam? içeride bulay?m diye geldiydim; b?ng?l b?ng?l memi?ler, s?k? s?k? kalçalar bulacakt?m flaugh.gif

?nan?lmaz özürlüyüm; youtube kodu veremedim bir türlü. smile.gif
O yüzden görüntüyü isteyen youtube'a. oleyo.gif
Skecin ad? "??in asl?" olacak galiba.
baronio
Ea?z?ma s?h?p atiyrüm! oleyo2.gif

don quijote
La Haine'den sonra Yi?it Özgür de de?inmi?. flaugh.gif

forum resmi
don quijote
Daha önce izlememiştim, bayağı ünlüymüş youtube'da. Resmen koparttı beni. oleyo.gif

Çıldıran Spiker

Bob le Flambeur
QUOTE(raskolnikov @ Sep 17 2007, 09:09 PM) *

Daha önce izlememiştim, bayağı ünlüymüş youtube'da. Resmen koparttı beni. oleyo.gif

Şeref Issı efsanedir hakikaten flaugh.gif . Çoktan kült mertebesine ulaşmıştır internet aleminde oleyo.gif .

Bir de yine böyle efsane olan Boumerang diye bir programın videosu vardır.
Onu da izlemeyenler kaldıysa aman kaçırmasınlar:

Clint Eastwood
Bu da efsanedir, Şahan'dan Yeliz Koçak...

Peder
Stewie'den muhteşem bir performans. Mafya babalarına taş çıkartır. oleyo.gif

baronio
flaugh.gif flaugh.gif Koptum ya. Muhte?emmi?!
Clint Eastwood
Evet, o bölümü izlemi?tim, hem de kalabal?k bir ortamda. Herkes yar?lm??t?, tam Good Fellas smile.gif
hasta
Con Air filminden bu sahne hem kült, hem de klasik olmaya aday oleyo.gif Hatta öyle bir sahne ki, ben bu filmi niye izliyorum diye düşündüğünüz anlarda sizi şaşırtarak az da olsa teselli bulmanızı sağlayan bir sahne flaugh.gif

Konuşulanların Türkçe çevirisine ihtiyaç duyanlar spoilerin içine bakabilirler.
T?kla üstüne, kendin ka??nm?? ol. Bir daha t?kla, ka??nt?na son ver...
- Dinleyicileri göz önünde bulundurarak, bunu çok hızlı ve basit bir biçimde anlatacağım. Bu uçak mezarlığı, bu hangar, bu da bizim uçağımız.
- Peki bu ne?
- O bir taş.
- Peki.
baronio

I don't want to see back, I want to see the front!
hasta
Tarzanca denilen ?ey bu olsa gerek oleyo.gif
sson
Kendisi de gülüyor zaten, "Ben ne saçmal?yorum böyle" diye oleyo2.gif
pospolen
2 gündür canım sıkıldığında izliyorum o videoyu. Öyle muhteşem flaugh.gif. Yalnız orada to yerine the demiyor mu?

Valla gülmek isteyenler bu okazyonu kaçırmasın. oleyo.gif
Clint Eastwood

Efsanelerden, izlemeyen kald?ysa diye...
baronio
QUOTE(sson @ Jun 29 2007, 09:39 AM) *

Global Futbol Anlay???:

Bir maçta 8 gol yiyen Güvensporun teknik drektörü Ertu?rul Sa?lam yan?m?zda. Global futbol anlay??? bu. oleyo2.gif
hasta
Bee Movie filminin tanıtımında Seinfeld'i kızdıran Larry King, Seinfeld tarafından canlı yayında fena paylanıyor flaugh.gif

melih
Seinfeld'in çok seveni oldu?u kesin, ama bana her zamanki o saçma sapan ukalal???n? tak?nm?? gibi geldi. Tek cümlelik bir cevap da yeterli olabilirdi.
hasta
?nsan hayat? boyunca tek ve çok büyük bir i? yap?nca ona kar?? edilen laflarda böyle hassas tepkiler gösterebilir. Bence az bile tepki göstermi?. Seinfeld'i çok sevdi?im için falan söylemiyorum bunlar?, özel bir ilgim yok Seinfeld'e. Larry King amca Hollywood filmlerinde gözükmek için ay?rd??? vakti art?k programlara haz?rlanmak için ay?rm?yor galiba. Adam? böyle fena patlat?rlar CNN'de canl? yay?nda, sonra k?rk y?ll?k sunucunun eli aya?? birbirine kar???p reklama girmek zorunda kal?r smile.gif
siroguz
Henüz kült de?il ama henüz klasik de de?il. flaugh.gif
Y?llar önce arkada?larla giri?ti?imiz ve bir gecelik eme?in sonucu olu?an k?sa film denememiz, e?lence amaçl?:

213

Fatih Hoca durdurulam?yor. Kendine güven güzel ?ey ya. Yoksa megalomani kötü müydü? Kar??t?rd?m bak ?imdi. fool.gif
Clint Eastwood
stop the game something happen...
çok güzel...
213

Klip güzel, altyaz?s? güzel. Daha ne olsun. fool.gif
Clint Eastwood
Altyaz?lar? haz?rlayan arkada??n ba??nda dile getirdi?i fikirlerine kat?l?yorum. smile.gif
melih
Bir de bu işin ustasından izleyelim.

Geyik ve Küfürlü G.Kore Klip Çevirisi - chuju

hasta
Jeff Dunham - Achmed the Dead Terrorist

reel
-Yorumsuz-

cb_spike

mehmet_onder
Turkcell reklam?n? izlemeyeniniz kalmam??t?r herhalde, ama ben burada bir daha payla?ay?m:

Üstteki Türkiye için bir klasik olur san?r?m. Ama bir de bu var tabi, esas kült ve klasik olan:

213
forum resmi

Hocam, ben T.V. seyretmedi?im için turkcell reklam?n? yeni görüyorum. Ama küçük çocuk b?rakmam??lar reklamlarda oynatacak. Çocuk istismar? demi?lerdi de inanmam??t?m. Milyar dolarl?k ?irket yapmaz dedim öyle ?ey. Ama sonra birkaç?n? gördüm o reklamlar?n. Aha i?te bu da onun haberi. flaugh.gif
baronio
Otobus cami kisminda agladim.

Peder
SNL - Behind the Music: Blue Oyster Cult

Skeçte Jimmy Fallon başta olmak üzere bir yerden sonra kopuyorlar. flaugh.gif

Bruce Dickinson..... Christopher Walken
Eric Bloom..... Chris Parnell
Buck Dharma..... Horatio Sanz
Alan..... Chris Kattan
Bobby..... Jimmy Fallon
Gene Frenkle..... Will Ferrell
paranoid
Ne kadar kült ve klasik bilemem ama, ben izlerken e?lendim baya. flaugh.gif

Saturday Night Live ( What Is Love ) - video with Jim Carrey

Siyanure
Ben Jim Carrey'nin bu videosunu kaç kere izledim bilmiyorum. Bir ara tan?d???m herkese izletiyordum. Özellikle sonunda "souvenir" diye ba??rd??? sahne doruk noktas?. Akl?ma geçende izledi?im David Caruso (CSI:Miami) taklidi geldi, tüm karizmas?n? söndürmü? Horatio abimizin.

Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.