Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: "Tenisu no ôjisama" (2001)
Yedinci Gemi Forum > Altyazı Sahnesi > Anime Çevirileri
fudy
forum resmi

forum resmi | AniDb | ANN | Çeviri

CODE
Echizen Ryoma, profesyonel tenis oyuncusu babas? gibi tenise merakl?d?r. Sadece merakl? olmakla kalmay?p 4 tane ?ampiyonlu?u da vard?r. Ama babas?n?n isminin a??rl??? alt?nda sürekli ezilmektedir.

Ryoma, Japonya'daki en iyi tenis kluplerinden birine sahip olan Seishun Gakuen orta okuluna kat?l?r. Teniste daha iyi olmak için yeni tak?m arkada?lar?yla beraber mücadele etmeye ba?lar. Kat?ld??? müsabakalarda kendisini sürekli geli?tirir ve kendine ait bir oyun stili geli?tirir. Ryoma'n?n hedefi en iyi olma yolundaki rakipleri, tak?m?n kaptan? olan Tezuka ve babas?n? yenmektir. (AGT)

1 y?l? a?k?nd?r çevirilerine devam etti?im bir seri. Çeviri durumu ?u anda 115/178. Güncellemeleri bu ba?l?k alt?ndan takip edebilirsiniz.

Ba?l?k tasla??n? sevgili mustix'ten çald?m. Umar?m k?zmaz. tongue.gif
kurt_thewolf
Kolay gelsin bundan sonraki çevirilerin için, te?ekkürler bundan öncekiler için. flowers.gif
fudy
forum resmi
forum resmi

116-117. bölümler eklenmi?tir. ?yi seyirler...
forum resmi
kurt_thewolf
Te?ekkürler, fudy. flowers.gif
donmezsa
Böyle güzel ve uzun soluklu bir seriyi b?kmadan ü?enmeden çevirip, güzel Türkçemize kazand?rd???n?z için çok te?ekkürler.Devam?n? dört gözle bekliyorum.
fudy
forum resmi
forum resmi

118-119. bölümler eklenmi?tir. ?yi seyirler...
forum resmi

fudy
forum resmi
forum resmi

120-121. bölümler eklenmi?tir. ?yi seyirler...
forum resmi
Roronoa Zoro
Eline sa?l?k fudy flowers.gif
Kalan? için kolayl?klar dilerim.
fudy
forum resmi
forum resmi

122-123. bölümler eklenmi?tir. ?yi seyirler...
forum resmi
fudy
forum resmi
forum resmi

124-125. bölümler eklenmi?tir. ?yi seyirler...
forum resmi
kurt_thewolf
Ellerine sa?l?k, sevgili dostum. flowers.gif
fudy
forum resmi
forum resmi

98-128 aras? bölümler paket olarak eklenmi?tir. ?yi seyirler...
forum resmi

Bu güncellemeyle 98-128 aras? bölümleri kapsayan 5. sezon çevirileri tamamlanm??t?r. 6. sezonda görü?mek üzere.. wave.gif
kurt_thewolf
Sezonu devirmenin rahatl???yla hep mutlu ol, sevgili fudy. smile.gif Gelecek sezon da bekleriz yine. Tekrar te?ekkürler. flowers.gif
fudy
forum resmi
forum resmi

129-131. bölümler eklenmiştir. İyi seyirler...
forum resmi

Yavaştan serinin çevirilerine devam ediyorum arkadaşlar. Bilgilendirme amaçlı bir güncelleme olsun bu. Sonraki bölümler de üçer, dörder paketler halinde güncelleme yapmaya çalışacağım.
cb_spike
Ellerine sa?l?k. flowers.gif
Roronoa Zoro
Ellerine sa?l?k, Allah klavyene zeval vermesin oleyo.gif flowers.gif
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.