Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: "Spartacus: Blood and Sand" (2010)
Yedinci Gemi Forum > Altyazı Sahnesi > Dizi Çevirileri
Kastore
forum resmi

YED?NC? GEM? F?LM B?LG?S?
"Spartacus: Blood and Sand" (2010)
Forum resmi
IMDBRT
Tür: Aksiyon / Macera / Biyografi / Dram / Tarihi
Konu: Romal?lar taraf?ndan ihanete u?rad?. Köleli?e zorland?. Gladyatör olarak yeniden do?du. Vatan?ndan ve sevdi?i kad?ndan kopart?lan Spartacus kan ve ölümün kol gezdi?i arenada hayatta kalma mücadelesi...
Süre: ABD:60 dakika
Ülke: ABD    Dil: ?ngilizce   
Oyuncular: Andy Whitfield, John Hannah, Manu Bennett, Lucy Lawless, Peter Mensah

2010'un en büyük bombası. Efsanevi savaşçı ve Asi Spartacus'un öyküsü dizi haline getiriliyor ve ilk iki bölümün webrip sürümleri yayınlandı.

Elimizden geldiğince dizinin çevirilerini yapmaya çalışacağız.

İlk bölümün altyazısını buradan indirebilirsiniz.

Dizinin gerçek yayın tarihi 22 Ocak 2010'dur. Yani kaliteli bir sürüm için 1 ay kadar bekleyeceğiz.

Sevgiler, saygılar.
kurt_thewolf
?imdiden kolay gelsin. ?zlenecek güzel bir dizi olacak gibi. smile.gif
Kastore
2. Bölümün altyaz?s? da haz?rd?r.
kurt_thewolf
Ellerinize sa?l?k. flowers.gif
AlaZi

?yi bir sunum ç?ks?n izleriz art?k. smile.gif
mem8
Altyaz? icin te?ekkürler. Güzel bir dizi.
Harvey Dent
Elinize sa?l?k Kastore flaugh.gif
Kastore
Ben buralar? iyice unutmu?um, bir yandan ders kay?tlar?yla çabala dur, bir yandan çeviri ?u bu wallbash.gif

Gerçekten kusura bakmay?n, ilk 4 bölümün çeviriler zaten eklenmi?, eksik olan senkronu da ekledim.

Dizi hakk?nda ?unu belirtmeliyim, kesinlikle +18... +18 olup da a??r? cinselli?e kana dayanam?yorsan?z da izlemeyin, dizideki kan ba??m?z? döndürdü, sorumluluklar?m?z? unuttuk... rolleyes.gif
kurt_thewolf
E, böyle söylenir mi ?imdi. ?zlemeyecek olsam bile ?imdi izleyesim gelir benim bu tür yaz?lar? görünce. ?u ana kadar yap?lan tüm çeviriler için te?ekkürler. flowers.gif
Kastore
Bugün çevirinin büyük bölümünü yapmama kar??n, misafirim dolay?s?yla kontrolü Cönk'e b?rakm??t?m, onlar da unutmu?lar eklemeyi, yine @Hardworker eklemi?... Burada infaz?m? etmeniz gerekir art?k, iki parma??m? kald?rmam (gladyatörlerin merhamet dilemesi) bile i?ime yaramaz.

@kurt_thewolf

Dizinin mottosu "Televizyondaki en cesur ?ov" Bunun da hakk?n? veriyorlar gerçekten. Yani bu denli ?iddet-kan-seks yay?nlamak her babayi?idin harc? de?il. Spoiler vermek istemiyorum ama iki erke?in sevi?me sahnesini koymak dahi yürek ister... Dönemin her çarp?kl???n? göstermeyi kendine misyon edinmi? dizi...

Ha daha kaliteli olabilir miydi? Bence bu kadar sansasyonel olmaya de?il de biraz daha kurguya kassalard? ho? olurdu. Yaln?z John Hannah dizideki oyunculu?u ile yard?r?yor. O da bamba?ka bir olgu smile.gif
kurt_thewolf
@Kastore
Dizinin ilk bölümünü uzun zaman önce izlemiştim zaten, ancak zaman darlığı sebebiyle bazı dizilere ara vermek durumunda kaldım. sad.gif Şu sıralar her ne kadar yoğun olsam da, bulduğum boşlukları dizileri izleyerek değerlendirmeye çelışıyorum. Daha Lost'u bile tam izleyemedim. Tam takır, kuru bakır hesabı benimki. Yukarıdaki yazını görünce de bu diziyi öne çekmiştim, ancak bir üstteki aşırı cinsellik olayı kararımı geri çektirdi. tongue.gif Kan olsun savaş olsun, sevişenler kadın olsun... oleyo.gif
Kastore
6. Bölümün altyaz?s? tamamlan?p, sisteme eklenmi?tir smile.gif ?yi seyirler izleyecek olanlara smile.gif
Roronoa Zoro
Elinize sağlık sevgili Kastore. flowers.gif
kurt_thewolf
Kastore
7. Bölüm de tamamlan?p, sisteme eklenmi?tir smile.gif
kurt_thewolf
Kastore
8. Bölüm çevirisini de ekledim, iyi seyirler dilerim.
kurt_thewolf
Ellerine sa?l?k, dostum. flowers.gif
Kastore
9'u atlam???n gene arada flaugh.gif Bugün itibariyle 10. bölüm bitti, izleyecek olanlara iyi seyirler...
kurt_thewolf
Bu unutkanl?k ba?a bela dostum. flaugh.gif Ellerine sa?l?k. flowers.gif
Kastore
Yahu cuma geceleri ç?k?yoruz hep arkada?larla ya da evde bir ?eyler yap?yoruz, sabaha Legend'in dürtmeleriyle uyan?p, çeviriyorum ama unutup gidiyorum eklemeyi...

Kusuruma bakmas?n 7G ailesi.
kurt_thewolf
Al?nd?m ?imdi. flaugh.gif
Legend
12. bölüm çevirisini bitirdik, sisteme ekledim. ?zleyecek olanlara iyi seyirler. smile.gif

http://sinema.yedincigemi.com/7g-37274-Spa...d-and-Sand.html
baritonverdi
Çok tesekkürler legend smile.gif elinize eme?inize sa?l?k ...
kurt_thewolf
Ellerinize sa?l?k, aktif gençlik. flowers.gif
Legend
13. bölüm çevirisini Kastore ile tamamlay?p, 1. Sezon'u devirmi? olduk. smile.gif ?yi seyirler.

http://sinema.yedincigemi.com/7g-37274-Spa...d-and-Sand.html
baritonverdi
Te?ekkürler Legend ve Kastore smile.gif
K?v?lc?mArduc
Yeri değil ama yeni Spartacus belli olmuş, hadi hayırlı olsun smile.gif

http://www.tvsquad.com/2011/01/17/spartacus-liam/
mezdap
?unu merak ediyorum, ayn? karakteri farkl? biri mi oynayacak, yoksa farkl? bir karakter mi ba?role geçecek acaba?
DawnRedneS's
Ba?ka birisi diye biliyorum ben, 2.sezon çekildi zaten 2012de gösterilecek..
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.