Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: Iron Man ve Wolverine Anime Fragmanlar?
Yedinci Gemi Forum > Sinema > Anime > Haberler
cb_spike
Iron Man ve Wolverine Anime Fragmanları

Madhouse ve Marvel ortaklığıyla 2010’da yapılacağı söylenen dört yeni anime yapımından ikisinin Iron Man ve Wolverine olacağı açıklanmıştı. Comic-con'da fragmanları yayınlanan iki serinin dışındaki diğer yapımlar da sonunda belli oldu.

Marvel, Comic-Con’daki panelinde Blade ve X-Men animelerinin de yapım aşamasında olduğunu belirtti. Seriler de elbette diğerleri gibi Madhouse tarafından ele alınıyor.

Wolverine - http://www.youtube.com/watch?v=Lyy-KBFvKPg
Iron Man - http://www.youtube.com/watch?v=h_ej7ZlS2oQ

Kaynak
Roronoa Zoro
Forum resmi

Wolverin'in ?ekil ?emalini de?i?tirmi?ler....
Ama yine de de?i?iklik iyidir deyip beklemeye ba?layal?m.... smile.gif
Harvey Dent
Wolverine'in k?ll?, güdük ve hayvans? imaj?ndan eser kalmam?? ama yinede uzun zamand?r duydu?um en iyi haber bu. Marvel karakterlerine çok iyi pazarlamaya ba?lad? son y?llarda. Yeni kurulan stüdyosuda para toplamaya ba?lad?kça, karakterlerine sahip ç?kan, ba?ar?l? yap?mlara el ataca??n? umuyorum. IronMan örne?inde oldu?u gibi.
K?v?lc?mArduc
Ne biliyim bana fazla japon geldi, Wolverine fragman?nda ninjalar ve samuraylar vard?, Iron Man aç?l??ta iyiydi ama sonras?nda o gemide kaptan bildik japon karakteriydi, Mandarin falan olurmu bilemiyorum, birde bizim elemanlar? gidip dev japon canavarlar? ile çarp??t?rmas?nlarda.

Tabi daha karar vermek için erken ama ilerisi için güzel ?eyler ç?kabilir, tabi ortaya DMC gibi bir anime de ç?kabilir.

Merakla bekliyorum smile.gif
Roronoa Zoro

Fragmanlar?n? izledim de, Amerikan karakterleriyle Japon temas?n?n kar???m? gibi bir ?ey olmu?....
Kar??m?za ne ç?kaca??n? bilmeden beklemedeyiz.... smile.gif
K?v?lc?mArduc
Wolverine animesinin 1. bölümünü izledim tam manası ile japon işi olmuş, peruk takılmış gibi gözüken bir Wolverine yakuza ile mücadele ediyor.

Wolverine filminin bittiği yer olan japonyadan başlayan anime, konusu gereği sevdiği kızı kurtarmak için Japonyaya geri dönüyor. Elinde okadar destansı kötü karakter barındıran Marvel hiçbirini Anime de kullanılması için veremeye kıyamamış mı? Bildik basit kötü karakterler (Beyaz takım elbise giymiş uzun boylu gözlüklü bir kötü adam ile yaşlı, kel bir kılıç ustası). Marvel için cimri derler dedikleri kadar da varmış, 90'larda çıkardıkları serilerden sonra sanatsal çizim vs. derken ilk okul çocuklarına yönelik konu ve çizimlere sahip çizgi filmler yaptıkdan sonra telef ettikleri serileri belki düzeltirler diye japonlara veriyorlar ama verirken de sadece ana karakterleri veriyorlar. Yapsana Civil War'ı, World War Hulk'u, Secret War'ı, House of M'i elinde okadar mükemmel konuları olan çizgi romanların var ama gidip çoluk çocuğa hitap eden konuları olan çizgifilmler üretiyorsun. Marvel'ın kötü karakterleri gelmediği sürece bu Anime için pek umut beslemiyorum.

Son olarakda 1. bölümü izleyenlere müzikler tanıdık gelmiştir.
melih
Iron Man gibi bir faciadan sonra Wolverine nispeten iyi ama kötünün iyisi. Ben 2 bölümü de izledim ve y?llard?r tüm filmleri Hollywood taraf?ndan mundar edilen Japonlar acaba intikamlar?n? anime yoluyla al?yor olabilirler mi diye dü?ünüyorum.
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.