Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: NBA 2010-2011
Yedinci Gemi Forum > De Facto > Havadan Sudan
Sayfalar: 1, 2, 3
sson
Vince Carter'ı kadrosuna katan Orlando'da Hidayet'e yol göründü. Hidayet'i önümüzdeki sezon büyük bir ihtimalle Portland'ta izleyeceğiz.
cb_spike
Courtney Lee'yi vermeleri de hata, ben olsam Pietrus'tan vazgeçerdim Lee'yi takasta kullanmazdım. Hidayet için ise Detroit ihtimali de var ama Orlando'da Carter takasını Hidayet'in boşluğunu doldurmak için yaptı gibi gözüküyor, lüks vergisi ödemek isteyeceğini sanmıyorum, bence de Portland'a gidecek gibi...
hasta
Vince Carter transferi Orlando için iyi oldu ama Hidayet için pek öyle olduğu söylenemez. Yalnız henüz her şey bitmiş de değil. Hidayet resmi olarak bir yıllık opsiyon hakkını kullanmayacağını açıkladı. Yani mutlaka yeni bir kontrat yapacak. Adı geçen takımların en başında da Portland geliyor. Portland benim batıda sevdiğim ve tutabileceğim tek takım. Çok iyi genç yetenekleri var ve gelecekleri çok parlak. Bir önceki sezon 41-41 olan başarılarını bu sezon 54-28'e yükselttiler. Gönlüm Hidayet'in Orlando'da kalmasından yana ama illa gidecekse de Portland'ı tercih etmeli. Detroit'i tercih edeceğini sanmıyorum, Hidayet'in tarzına uygun bir takım değil. Takım sahipleri finaller oynanırken Hidayet için lüks vergisi verebileceklerini açıklamışlardı. Eğer böyle bir şey gerçekleşirse ve Hidayet-Howard-Lewis-Nelson-Carter gibi bir beşliyle maçlara çıkarlarsa NBA'de bu sezon kupayı sezon başlamadan Orlando'ya verebilirler oleyo.gif 70 galibiyetten aşağı almaz bu takım.
sson
Hidayet, Orlando'nun 4 y?l için 36 milyon dolarl?k teklifini reddetti. Toronto Raptors ve Miami Heat de Hidayet'i gözüne kestiren tak?mlar aras?nda ama tabii ki Portland daha a??r bas?yor. Bu arada, Mehmet Okur ve Carlos Boozer önümüzdeki y?l da Utah formas? giyecek.
hasta
Hidayet'in Portland'a transferinde son dönemeçteyiz sanırım artık, gelen haberler bu yönde. Orlando ayıp etti Hidayet'e, nankörlük yaptılar. Hidayet'i elde tutabilmek varken Carter'ı aldılar. Finallerde "Hidayet'i takımda tutabilmek için lüks vergisi vermeye hazırız" diye açıklama yapan takım sahipleri Hidayet'e gaz vermek için yalan söylemişler demek ki. Bu adam sonuçta çok abartılı bir kontrat beklemiyordu. Rashard Lewis'e verilen paranın yanında Hidayet'in yeni kontratıyla alacağı parayla takıma yaptıkları katkıyı kıyaslarsanız aradaki uçurumu görebilirsiniz. Ne diyelim, sağlık olsun. Carter'ı çok severim ama bu sistemde Hidayet'ten boşalan yeri Carter maalesef dolduramaz. Howard'ı da sözleşmesi bittikten sonra tutamazlar takımda, uçar kaçar Shaq gibi. Orlando tarihi bir fırsatı tepti, eğer Hidayet'i gerçekten Portland'a kaptırdılarsa.

Biz de Hidayet'le beraber vahşi batıya taşınıyoruz bu sezon. Batı konferansını da hiç sevmem ama alışacağız artık mecburen. Batıda sevdiğim ve tutabileceğim tek takım Portland'dı zaten, isabet oldu. Brandon Roy'la iyi bir ikili olacaklar. Greg Oden'ın gelişimine Howard'la yaşadığı tecrübeler sayesinde büyük katkıda bulunacak. Hidayet'e nankörlük yapan Magic'i de defterden sildim flaugh.gif Üç günlük dünya, takılıp kalmamak gerek aynı zevklere. Yeni zevkler, yeni heyecanlar oleyo2.gif
sson
Son haberlere göre Hidayet Toronto yolunda. ?ki tak?m? da sevmiyorum asl?nda. Toronto'ya giderse ?ampiyonluk görme ?ans? iyice azal?r.
cb_spike
@ hasta
8 Temmuz'a kadar avatar kullanma istersen. tongue.gif

Bu arada Ron Artest Lakers ile, Ariza da Houston ile anla?m??. Takas gibi olmu?... flaugh.gif
hasta
QUOTE(cb_spike @ Jul 4 2009, 01:26 PM) *

@ hasta
8 Temmuz'a kadar avatar kullanma istersen. tongue.gif

Erken davrand?k galiba oleyo.gif

Toronto haberi umar?m piyasay? k?z??t?r?p fiyat? yükseltmek için Hidayet'in menejerinin yapt??? bir oyundur. Yoksa gerçekten yaz?k olacak Hidayet'e. Benim de bütün NBA keyfim altüst olacak. Kendimi tam Portland'a haz?rlam??ken NBA'in en sevmedi?im tak?mlar?ndan birini tercih etmesi çok kötü olur. Hidayet için bile takip edemem Toronto'yu, kusura bakmas?n. E?inin ve çocu?unun etkisiyle Kanada'y? tercih edecek san?r?m, yaz?k oldu. Efsane olabilirdi, y?llarca hat?rlanabilirdi, Divac gibi NBA'in unutulmaz yabanc? oyuncular? aras?nda yer alabilirdi.
hasta
Hidayet Toronto'yla resmi anla?may? imzalad? ve 26 numaral? yeni formas?yla da pozunu verdi. 1-2 transfer daha yapmazlarsa Toronto'yu Hidayet bile kurtaramaz.
ZebulaH
Para ve ya?ant?y? tercih etti?i ortada. Do?ru mu yapt?? Bence ne kopar?rsa kâr. Ne kadar çabalarsa çabalas?n, NBA'de haketti?i gibi kar??lanmayacak. Magic'in yapt??? muamele bunun kan?t?.
hasta
Hidayet'li Toronto sezona Cleveland galibiyetiyle ba?lad? ve yeni sezon için umut verdi. Birkaç maç daha geçsin, önünü görelim ?u tak?m?n smile.gif
Bob le Flambeur
Milli basketbolcumuz Hidayet Türkoğlu, Pazar günü eski takımı Orlando Magic karşısına çıkacak. Saat 20.00'de başlayacak maçı NTV Spor naklen yayınlayacak.

Kaynak: http://www.ntvmsnbc.com/id/25016072/

Bu maç kaçmaz cheers.gif .
hasta
O maçta kan ç?kar oleyo2.gif Hidayet'in kan? yerde kalmamal? fool.gif

Her ne kadar Hidayet yeni tak?m?na daha yerle?memi? olsa da bu maçta elinden geleni yapmal?, ne yap?p edip bu maç? almal? flaugh.gif
sson
Hidayet eğer yarın geceki maçta kendini çok kasarsa olumsuz sonuç verebilir. Rahat oynadığı zamanlar daha başarılı oluyor. Toronto sabaha karşı oynadığı Memphis maçını kaybetti bu arada. Savunma ve hücumdaki istikrar bu takımın başarısındaki en önemli etkenler olacak sanırım.
cönk
Hidayet hayat?n?n hatas?n? yapt? vallahi para için. Diyordum ben ilk gitti?inde de, sezon ba?lay?nca bunu tekrardan anlad?m. Toronto o kadar da??n?k bir tak?m ki bir sistem olmadan oynuyorlar, Chris Bosh tak?m?n y?ld?z? sözde, ama sürekli saçmasapan i?ler yapan bir y?ld?z. ?imdi Hidayet Orlando'da kalsayd? Vince Carter'da gelmi? bir Orlando'yu dü?ünsenizze, bu sene ?ampiyonlu?a oynayacaklard?. Toronto ise play-off'a girerse iyidir...
cb_spike
Wade'in Varejao'yu potaya soktuğu smaç:

hasta
Smac? bas?yor, bir de üzerinden geçiyor yolunu de?i?tirip flaugh.gif
Bob le Flambeur
Her yeni NBA reklamıyla adamlar bana,
"Vay canına! Bu şimdiye kadar gördüklerimin en iyisiydi!"
dedirtmeyi başarıyorlar arkadaş w00t2.gif

hasta
Bu gece saat 3'te Hidayet'li Toronto, Ersan'lı Milvoki'ye konuk oluyor. Maçı NBA TV canlı yayınlıyor.

Cumayı cumartesiye bağlayan gece saat 2'de bu sefer Milvoki Toronto'ya konuk oluyor. Bu maçı da NTV canlı verecekmiş.
hasta
Az önce biten New York - Toronto maç?n?n canl? yay?n? kaç?ranlar gün boyunca yine NBA TV'den yay?nlanacak tekrarlar?n? mutlaka seyretsinler. Uzun süredir bu kadar keyifli bir maç izlememi?tim. Vasat?n alt?nda bir sezon geçiren ve son birkaç maçt?r oldukça kötü oynayan Hidayet, geçen seneki playoff maçlar?n? hat?rlatan bir görünümdeydi ve maç? tek ba??na sürükledi.
Bob le Flambeur
14 Şubat gecesi Dallas’ta düzenlenecek NBA All-Star maçında karşı karşıya gelecek
Doğu ve Batı Karmaları’nın kadroları açıklandı:

Batı KarmasıDoğu Karması
Amare Stoudemire (Phoenix)
Tim Duncan (San Antonio)
Carmelo Anthony (Denver)
Kobe Bryant (L.A. Lakers)
Steve Nash (Phoenix)
Pau Gasol (L.A. Lakers)
Zach Randolph (Memphis)
Dirk Nowitzki (Dallas)
Kevin Durant (Oklahoma City)
Brandon Roy (Portland)
Deron Williams (Utah)
Chris Paul (New Orleans)
Dwight Howard (Orlando)
Kevin Garnett (Boston)
LeBron James (Cleveland)
Dwyane Wade (Miami)
Allen Iverson (Philadelphia)
Al Horford (Atlanta)
Chris Bosh (Toronto)
Gerald Wallace (Charlotte)
Paul Pierce (Boston)
Joe Johnson (Atlanta)
Derrick Rose (Chicago)
Rajon Rondo (Boston)
mustix
?lk be? olarak do?u karmas? ezici bir üstünlü?e sahip gibi görünse de, kenardakilere bakarsak, bat? karmas? al?r bu maç? bence smile.gif
hasta
Maalesef Hidayet de maskeyle oynayan basketçiler kervan?na kat?lacak büyük ihtimalle. Bu gece oynanan Toronto-Indiana maç?n?n ilk dakikas? tamamlan?rken pota alt?na topla girdi?i bir pozisyonda rakip oyuncu dirse?iyle Hidayet'in yüzüne çok sa?lam bir darbe vurmu?. Hastaneye kald?r?lan Hidayet'in gözüyle elmac?k kemi?i aras?ndaki k?s?mda ufak bir çatlak varm?? san?r?m. Çok ciddi bir k?r?k olmasa da maskeyle oynamas?na sebep olacak bir çatlakm??. ?lk gelen haberler bu yönde.
hasta
Yorumsuz haber ve video:

Juve ve Fiat'?n genç varisi NBA maç?na "el att?"

Raptors'?n son saniye basketiyle kaybetti?i Lakers maç?nda son dakikada Raptors ata??n? topa vurarak kesen Juventus ve Fiat'?n varisi Lapo Elkann, basketboldan "fazla anlam?yorum" diyerek özür diledi.

Los Angeles Lakers'?n önceki gün Toronto Raptors'? 109-107 yendi?i maç?n son iki dakikas?nda Raptors'?n da maça ortak oldu?u anda ortaya ç?kan ve Raptors hücumuna engel olan Lapo Elkann hem ?talya'da hem de NBA'de güne damga vurdu.

Fiat ve Juventus'un varislerinden olan Lapo Elkann, maç?n son anlar?nda Raptors'dan Jose Calderon'?n saha d???na ç?kan topa müdahale etmesine izin vermeyerek topa vururken Kanada ekibinin olas? bir hücumdan say? ?ans? yakalamas?na izin vermemi?ti.

Kobe'nin son saniye basketiyle maç? kazanan Lakers'?n avantaj?na olan bu hareketiyle ?talya'da ve NBA'de günün konusu olan 32 ya??ndaki Elkann, New York do?umlu. Fiat Ba?kan? ve Juventus'un sahibi olan Gianni Agnelli'nin torunu olan Elkann, bir dönem Ferrari ve Maserati'nin pazarlama i?lerinden sorumluyken 2003'ten beri Fiat Pazarlama Müdürlü?ünü yürütüyor.

Lakers-Raptors maç?nda yapt??? topa vurma hamlesiyle özellikle Kanada'da büyük tepki çeken Elkann, yapt??? aç?klamada "?stemeden de olsa Lakers ad?na gerçekle?tirdi?im defansif oyundan ötürü özür dilerim. Bir ?talyan olarak iki ?talyan'?n oldu?u Raptors'?n kazanmas?n? isterdim" dedi.

Bir futbol adam? oldu?unu ve basketboldan çok futboldan anlad???n? ifade eden Elkann, Staples Center'daki hatal? hamlesinden sonra salonda yer alan taraftarlar?n da tepkisiyle kar??la?m?? ve onlara dönerek kolundaki Juventus dövmesini göstermi?ti.

Bob le Flambeur
Hidayet için Toronto'da hayat gittikçe zorla??yor. Geçenlerde hasta oldu?u için maça ç?kamayan milli oyuncumuz ayn? gece barda yakalan?nca, bir kere daha taraftar?n tepkisinin ve medyan?n a??r ele?tirilerinin hedefi olmu? (Örnek hemen a?a??da). Bu kontratla takas? zor ama bu "istenmeyen adam" görüntüsü play-off'ta da devam ederse belki yine kendisi gibi overpaid damgas? yemi? ba?ka bir oyuncuyla takas edilebilir bu yaz.

batigol-7
Fena makara yapm??lar, Hido deliye dönmü?tür flaugh.gif
hasta
Hidayet'e kurban olsun Toronto smile.gif Ben olayın tamamen danışıklı dövüş olduğuna inanıyorum. Vince Carter'ın yaptığı gibi kaçacak Toronto'dan. Ayrıca ben Hidayet'in Toronto'ya para için gittiğine inanmıyorum. Çok yakın kontratlar önerilmişti zaten. Portland yerine Toronto'yu tercih etmesinin sebebinin, ailesinin Portland'da yaşayamayacağı olduğunu söylemişti. Birçok insan Kanada'ya niye gidiyorsa, Hidayet de o amaçla gitmişti. Fakat kariyerine vereceği zararı çok geç olmadan farketmiş olsa gerek ki böyle bir oyuna başvurmuş. Hastayım deyip, aile babası bir adamın, ki Hidayet'in ne kadar evine düşkün, eski kafalı sayılabilecek bir insan olduğu da bilindiğine göre, gece diskoda eller havaya yapmasının tek bir nedeni olduğuna inanırım ben. O da kendini başka bir takıma göndermek için bahane yaratmak istemesi.

Toronto'dan bir cacık olmaz. Playoff sınırında olmaları bile büyük başarı bence. Chicago aşağıdan fena bastırıyor. Toronto bugün Cleveland'la, yarın da Boston'la oynuyor. Chicago'ya geçilip playoff'lara da kalamazlar bence. Batının playoff'a giren en alttaki takımı doğuya göre on maç fazla galibiyetle girebiliyor. Playoff'larda Utah'ı takip edeceğim. Deron Williams-Carlos Boozer ikilisi, özlenen Stockton-Malone ikilisini hatırlatıyor bu sene. Mehmet Okur All-Star arasından sonra muhteşem bir ivme yakaladı ve şu anda NBA'in en formda pota altı oyuncularından biri. Kirilenko iyileşip playoff'larda oynayabilirse harika olurdu. Batıda ikincilik için inanılmaz bir mücadele var. Dört takım da (Dallas, Denver, Utah, Phoenix) 50-27 galibiyetle ikinci sıradalar.
sson
Hidayet'in anla?mas?n? üstlenen tak?m ç?kar m? bilemiyorum. Toronto'nun seyircisi de çok dandik. Tak?m?n kötü gidi?ini Hidayet'in üstüne y?kmaya çal???yorlar. Halbuki tak?m patronundan antrenörüne kadar hiçbiri yaramaz. Hidayet'in ba?ka bir tak?ma geçi?ini kolayla?t?rmas? aç?s?ndan Toronto'nun play-off'lara kalamamas? daha hay?rl? olur.
Bob le Flambeur
NBA'de 2009-2010 sezonu ödülleri sahiplerini bulmaya başladı oleyo.gif .
İşte yılın soytarısı: Andray Blatche jester.gif

hasta
Bu gece Türkiye saatiyle 1'de danan?n kuyru?u kopuyor. Toronto kendi evinde Chicago'yu a??rl?yor. Kötünün iyisi hangisi? oleyo.gif

NTV'de de 22.30'da Lakers-Portland maç? var canl?.
gulahgula
Hidayet Chicago maçında şu an 18 ribaunda ulaşmış durumda.15 olan kariyer rekorunu kırıverdi ama sezon boyunca devam eden sayı kıtlığını üstünden atamadı.
edit:19 oldu, maç bitene kadar galiba 20küsüre ulaşır.Vay canına!
hasta
Hidayet'in tak?m?n top toplay?c?l???n? yapt??? maçta Toronto fark yedi oleyo.gif Bu tak?mdan bir cac?k olmaz. Konu?maya bile de?mez, yat?p uyuyaca??m flaugh.gif
hasta
NBA'de normal sezon bu gece oynanacak 14 maçla sona eriyor. Dün gece Chicago'nun Boston'u yenmesiyle Toronto'nun playoff ?ans? bu geceki maçlara kald?. Chicago'nun deplasmanda Charlotte Bobcats'e yenilmesi, Toronto'nun da kendi evinde New York Knicks'i yenmesi gerekiyor. ?u halleriyle playoffa ve dolay?s?yla Cleveland'?n kar??s?na ç?kmamalar? bence çok daha do?ru olacakt?r flaugh.gif Charlotte, Chicago kar??s?nda kazansa da kaybetse de yedinci s?radaki yeri de?i?miyor. O yüzden maça Chicago kadar as?lmayacakt?r. Hem Chicago, hem de Toronto maçlar?n? kazanacak ve playoffa Chicago kalacak diye dü?ünüyorum.

Bu gece as?l mücadele vah?i bat?da ikincilik için gerçekle?ecek. ?kinci olabilme ?ans? sadece Dallas ve Utah'ta. Utah ikinci olabilece?i gibi be?incilikle de bitirebilir flaugh.gif Phoenix en kötü ihtimalle dördüncü, en iyi ihtimalle üçüncü olabiliyor. Denver da en iyi ihtimalle dördüncü, en kötü ihtimalle be?inci olabiliyor. Kendi aralar?ndaki averaj hesab? ilginç sonuçlar do?uruyor s?ralamada. Portland ve San Antonio da alt?nc?l?k için mücadele edecekler. Do?uda ise Miami ve Milwaukee alt?nc?l?k için mücadele edecekler.

Gecenin en önemli maçlar? Dallas-San Antonio ve Utah-Phoenix aras?nda gerçekle?ecek. Utah-Phoenix maç? sabaha kar?? 05:30'ta NBA TV'den canl? yay?nlanacak. Charlotte-Chicago maç? da saat 03:00'da yine NBA TV'den canl? yay?nlan?yor. Utah-Phoenix maç? kaçmaz, o maçta kan ç?kar, döner b?çaklar? havada uçar oleyo2.gif
gulahgula
Toronto'ya hiç üzülmeyece?im.Ama incelemen üzerine Utah maç?n?n önemini anlad?m, kaç?rmamak için elimden geleni yapaca??m!Hido ne olur abi?Kovmazlar m??Koç mu gider ne olur?
hasta
QUOTE(gulahgula @ Apr 15 2010, 11:15 PM) *

Toronto'ya hiç üzülmeyece?im.Ama incelemen üzerine Utah maç?n?n önemini anlad?m, kaç?rmamak için elimden geleni yapaca??m!Hido ne olur abi?Kovmazlar m??Koç mu gider ne olur?

oleyo2.gif

Maç? kaç?rd?n yaln?z, ben o iletiyi bir gece önce yazm??t?m flaugh.gif Maçlar bitti, cumartesi ak?am? playofflar ba?l?yor. Utah maalesef kaybetti. Boozer olmadan çok zay?f kald?lar Phoenix'e kar??. Playofflarda oynar umar?m Boozer, yoksa i?leri zor.

Toronto'yu ancak tene?ir paklar oleyo.gif Deveye sormu?lar, boynun neden e?ri; deve de demi? ki, nerem do?ru. Tak?m?n her yeri yamuk, zihniyeti yamuk öncelikle. Ba?ta koç olmak üzere bir NBA tak?m?nda bu kadar Avrupal? olu?u çok yanl??. Bir kere bana sorarsan?z hiçbir NBA tak?m?n?n ilk be?inde birden fazla Avrupal? oyuncu olmamal?. Çok çok özel durumlarda bu say? iki olabilir. Ama üç??? Adamlar utanmasalar ilk be?i tamamen Avrupal? yapacaklar. ?lk a?amada koçun de?i?mesi gerekiyor. Koç de?i?meyecekse Hidayet'in bu tak?mdan mutlaka ayr?lmas? gerekiyor. Bir de NBA'de öyle kovma diye bir ?ey yok, kap? gibi sözle?mesi var flaugh.gif ?sterse dört y?l daha kenarda çekirdek çitler ve y?lda 10 milyon dolar para al?r oleyo2.gif
gulahgula
Evet sevgili hasta ben bu durumu saat gece 4:30 da anlad?m!Çakt?rmamak için u?ra?t?m ama olmad?.Pi?kinli?e yat?p "abi o maç? rüyamda gördüm, döner b?çakl?, b?y?kl? Memolar vard?" diyeyim, play offlara geçeyim.
Bir Avrupa oyuncusu yeter demi?sin ama Kings in o Yugoslav ikilisinin oldu?u dönemler bence hiç hafife al?nmamas? gereken dönemler.Çok iyi hat?rlam?yorum ama Hido ile 3 tanelerdi galiba, Hido çok oynamazd? tabi.Peki varm?yd? o dönem ba?ka avrupal? tak?mda?
cb_spike
QUOTE(gulahgula @ Apr 16 2010, 02:32 PM) *

Evet sevgili hasta ben bu durumu saat gece 4:30 da anlad?m!Çakt?rmamak için u?ra?t?m ama olmad?.Pi?kinli?e yat?p "abi o maç? rüyamda gördüm, döner b?çakl?, b?y?kl? Memolar vard?" diyeyim, play offlara geçeyim.
Bir Avrupa oyuncusu yeter demi?sin ama Kings in o Yugoslav ikilisinin oldu?u dönemler bence hiç hafife al?nmamas? gereken dönemler.Çok iyi hat?rlam?yorum ama Hido ile 3 tanelerdi galiba, Hido çok oynamazd? tabi.Peki varm?yd? o dönem ba?ka avrupal? tak?mda?

Divac, Peja bi de Hidayet ba?ka yoktu. En az?ndan benim hat?rlad???m. tongue.gif
hasta
Üçü vardı ama Hidayet ilk beş oyuncusu değildi. Divac ve Stoyakoviç de özel durum tanımının en iyi örneğidir herhalde NBA'in yakın tarihinin flaugh.gif Şimdi Toronto'da oynayan Barniyani denen adamı ben çözemedim hâlâ. Bu adamı draftta birinci olarak seçtiler zamanında oleyo.gif Geçen sene de çok sağlam bir sözleşmeyle iyice bağladılar takıma. Atsalar atamazlar, satsalar satamazlar artık. Hidayet'e müşteri bulabilirler ama Barniyani artık bir evlatları sayılır. Calderon'u Beşiktaş Cola Turka'da bile oynatmazlar, ancak Darüşşafaka falan alır Avrupa'da onu oleyo2.gif Neyse çok geyik yaptım fool.gif

Bu gece 00:30'da NBA TV'de Atlanta-Milvoki eşleşmesinin ilk maçı, sabaha karşı 05:30'da da NTV'de Utah-Denver eşleşmesinin ilk maçı canlı olarak yayınlanıyor.
sson
Denver maç?nda sakatlanan Mehmet Okur'un 3 ila 8 ay sahalardan uzak kalabilece?i konu?uluyor. Bu haberle birlikte play-off'un yan? s?ra Dünya Basketbol ?ampiyonas? zevkimiz ve de beklentilerimiz uçup gitti diyebiliriz sad.gif

Gelen son habere göre Mehmet'in ameliyat olaca?? ve 4 ay sahalardan uzak kalaca?? belirtiliyor.
hasta
Maça i?neyle ç?km?? zaten. Ke?ke yapmasaym?? böyle bir ?eyi. Sakatland??? pozisyonda do?ru dürüst bir darbe falan da yoktu. Kendi kendine sakatland?. Demek ki maç boyunca zorland? ve i?neden dolay? hissetmedi. Yava? yava? a?il tendonu y?rt?lm??. Utah'?n maalesef hiçbir ?ans? kalmad?. Kirilenko yok, Boozer yar? sakat, Deron Williams da ilk yar?daki gibi saçmalarsa ve Miles'?n bu maç?n ilk yar?s?nda gösterdi?i sürpriz performanslar da olmazsa 4-1 elenirler.
hasta
Ta??nma olay? yüzünden takip edemedim hiç NBA'i. Neler olmu? neler? Utah beni çok ?a??rtt?. Denver kal?b?n?n tak?m? de?ilmi? flaugh.gif Dallas da San Antonio kar??s?nda dökülmü?. Oklahoma büyük bir sürprize imza atabilecek durumda. Atlanta-Milvoki e?le?mesi de beklenenden daha çeki?meli geçiyor. Son olarak da, eksiklerine ra?men Portland, Phoenix kar??s?nda iyi dayan?yor. Bu gece iki iddial? maç var, Lakers-Thunder ve San Antonio-Dallas. Maalesef televizyonda yay?n? yok bu iki maç?n da. Bir dahaki turdan itibaren bütün maçlar?n canl? yay?n?na ba?larlar umar?m geçen seneki gibi.
Bob le Flambeur
Play-off iyice renklenmeye başladı. Herkesin seride bir maç bile alamayacağı konusunda hem fikir olduğu Bucks,
Hawks karşısında üçüncü galibiyetini de alarak, tura çok yaklaştı clapping.gif .

Ersan'ın da çok iyi bir performans sergilediği 5. maçın özeti:

Bir de şunu buldum YouTube'da: "Fear the Deer" oleyo.gif

cb_spike
Ek?isozluk'te gördüm bunu flaugh.gif

hasta
Olayda kas?t yok tabii ki ama 10 kez de ?ampiyon olsan insans?n sonuçta. Toparlamak için yumru?uyla surat?n? ok?amas?... Bu duygunun ifadesi için sayfalarca yaz? yaz?labilir insan psikolojisi hakk?nda flaugh.gif
sson
Orlando geçen sene tak?m? ?ampiyonluk yoluna sokan en önemli oyuncular?ndan birini tak?mdan -çirkin bir ?ekilde- yollaman?n cezas?n? çekiyor. Do?u final serisinde Boston taraf?ndan süpürülmelerine çok az kald?.
hasta
Boston dün gece istese 50 sayı fark atardı, insafa geldiler. Bariz bir kalite farkı iki takım arasında. Takımın abisi olması gereken Vince Carter, kusura bakmayın ama tam bir ezik smile.gif Takımın geçen seneki iskeletinin en önemli parçalarından All-Star olmayı başarabilmiş Jameer Nelson da geçen seneki o havasını kaybetmiş ve o da Vince Carter gibi ezilmiş. Rashard Lewis zaten ezikti ama en azından üçlük atardı, sayısı bol olurdu. Onu da yapamayınca hiçbir etkisi kalmıyor. Dwight Howard ise hâlâ çocuk ve sanırım daha uzun süre çocuk olarak kalacak. Ezik derken kastım kesinlikle karakterlerinin hafifliği falan değil, hakaret olarak algılanmasın. Kastettiğim şey heyecansız oluşları. Başıboş bir görünüm var Orlando'da. Hidayet'in Orlando'da kalmayışına bağlamak istemiyorum bütün bunları. NBA'de herkes her yere gidebilir ama giden kişiler doğru kişilerle doldurulur başarılı takımlarda. Vince Carter bireysel olarak çok yetenekli bir basketbolcu olabilir ama hiçbir zaman takım oyuncusu olamadı ve oynadığı bütün takımlarda sorunlu oluşuyla öne çıktı. Şu takımı bozmadan koruyabilselerdi bu sene şampiyonluğun en büyük adayıydılar. Geçen sene şampiyon olamayışlarının bana göre tek sebebi de Jameer Nelson'ın sakatlığı ve sonrasında da zamansız geri dönüşüyle takımdaki dengelerin bozulmasıydı. Cleveland ve Orlando küçük maçların takımlarıymış, playoff ikisine de yaramadı. Her iki takımın da koçları ve oyuncuları alevli maçları ya da maçların alevlenen kısımlarını kaldıramıyor. Lakers-Celtics finali izleyeceğiz on yüz milyonuncu kere. Celtics'i destekliyorum.
melih
QUOTE(sson @ May 23 2010, 11:40 AM) *

Orlando geçen sene tak?m? ?ampiyonluk yoluna sokan en önemli oyuncular?ndan birini tak?mdan -çirkin bir ?ekilde- yollaman?n cezas?n? çekiyor. Do?u final serisinde Boston taraf?ndan süpürülmelerine çok az kald?.

Bence sorun Hidayet'in ayr?lmas? de?il, Boston'?n "Ya hac? bir oyun varm??, basketbol mu kasketbol mu neymi?. Yedi?inden fazla atarsan kazan?yormu?sun. Faullerde 1, çizgi içinden 2, çizginin d???ndan da atarsan 3 say? veriyorlarm??. Ee, o zaman çizginin d???ndan atal?m olsun bitsin" überalles takti?ini marifetmi? gibi kullanan Orlando'yu nihayet bozabilmesi. Gözünüzde büyütece?iniz kadar bir tak?m Orlando.
cb_spike
Bu gece Lakers-Phoenix serisinin 4. maç? var.
Saat 4'te, Ntvspor'da. Lakers yenip durumu 3-1'e getirir. tongue.gif
cb_spike
Phoenix maç? alarak 2-2'ye getirmek üzere. tongue.gif
hasta
Hidayet bu akşam NTVSpor'da canlı yayın konuğuydu ve Toronto'da başına gelen olayları anlattı. Gece kulübü olayının perde arkasını ve Toronto takımının ona yaptığı haksızlıklardan bahsetti. Ayrılmak istediğini ve kendine takım baktığını da açık açık söyledi. Umarım seneye daha sağlam bir takımla bizi yeniden keyifle ekran başına bağlar.

Dün gece son saniye basketiyle, hem de kendi sahasında son anda kurtarmış Lakers ve 3-2 öne geçmiş. Sınavlar yüzünden Boston serisinin bir maçı dışında hiçbir maçı canlı takip edemedim. O seride de Orlando mucize arayışında. 3-0 geriden gelip 4-3 kazanabilen hiç takım olmamış bugüne kadar NBA'de. Boston altıncı maçı kendi sahasında oynayacak, bu gece 03.30'da NTV'den canlı yayınlanacak. Son maçta Boston takımının yarısı sakatlanmış smile.gif Kendi sahasında bitiremezse işi, Orlando, NBA tarihinde bir ilki başarabilir. Phoenix serisi de umarım son maça gider. Phoenix'in finale çıkmasını istiyorum.
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.