Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: Navyblue'nun Mütevazi Dünyas?
Yedinci Gemi Forum > Altyazı Sahnesi > Çevirmenler ve Çevirileri
Funkster
Bu listeden ?imdiye dek Das Leben Der Anderen, Was Nützt Die Liebe In Gedanken?, Der Freie Wille ve Die Welle gibi dört nefis Alman filmini görmü? biri olarak, henüz izlemeyenler varsa Navyblue'nun çevirisiyle izlemelerini tavsiye ediyorum. Di?erleri aras?nda izlemek istediklerim var ve bunun en büyük sebebi de filmlerin kendisinden önce Navyblue çevirileri olmas? san?r?m. Emeklerin için te?ekkürler. flowers.gif
BuRnOut
Ben listeden; Babusya, Nackt, Das Leben Der Anderen, Was Nützt Die Liebe In Gedanken?, Der Freie Wille, Die Welle, Mein Führer, La Habitación de Fermat, El Violin, Chaos Theory ve El Bano del Papa filmlerini izlemi?im. ?çlerinde kötü filmler olsa da, hepsi ilginç ve bir yönüyle izlerken s?k?lmadan takip edilecek filmlerdi. Bu yüzden de san?r?m Navyblue bir film çevirince, art?k film be?enime hitap etmese bile izleme gere?i duyuyorum. En son Mein Führer örne?inde oldu?u gibi... Kar??l?ks?z bir ?ekilde insanlarla bir ?eyleri payla?maya çal??t???n için ve güzel çevirilerinle, birbirinden ilginç filmleri bizlere tan?tt???n için çok te?ekkürler sevgili Navyblue. flowers.gif
Serke?
Sevgili Navyblue (nam-ı diğer kaptan),

şu ana kadar çevirdiğin ve tabii bundan sonra çevireceğin ( smile.gif ) onlarca film için, el emeği göz nuru uğraşların için sonsuz teşekkürler ... flowers.gif

Not: Alman filmleri ellerinden öper .. oleyo2.gif
Caesar
Avrupa filmleri denince akla gelir Navy Navy Navy oleyo2.gif
Navyblue

Çevirdi?im son iki film eklenerek çevirilerim güncellenmi?tir! cool.gif
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.