Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: Slipknot - All Hope Is Gone
Yedinci Gemi Forum > De Facto > Müzik
Shamo
forum resmi

Bir yandan Metallica'nın Death Magnetic'ini bekleye duralım Slipknot'ın yeni albümü All Hope Is Gone da ufukta göründü. Web sayfalarında geri sayımı başlatmışlar. Sert bir albümün bizi beklediğini de ekleyelim. Güzel bir yaz bizi bekliyor... devil.gif

Slipknot Resmi Web Sitesi

NOT : All Hope Is Gone parçası nete düşmüş, p.2.p ve youtube'dan bulabilirsiniz...
kurt_thewolf
Sert olmalar?n?n yan?nda bir iki de slow parçalar? olmas? laz?m. Prelude 3.0 müthi?ti mesela.
Shamo
Yeni maskeleri ve yeni single Psychosocial
Funkster
Bu adamlar?n geli?tirdikleri imaja, yaratt?klar? konsepte ve muhtelif yerlerde rastlad???m birtak?m fikirlerine bay?l?yorum. Yüzü gözü görünen ço?u metal, nu-metal isminden daha sa?lam ve samimi duru?lar? var bana göre. Nicedir konser performanslar?n? izlemek istiyorum ama f?rsat olmad? bir türlü. Rio ve Londra konserleri bir t?k uzakl?kta ?u an. Mutlaka birini izlemek isterim. Favori albümüm 1999 tarihli kendi isimlerini ta??yan albümleri. Di?erlerine birkaç parça d???nda "Slipknot" kadar ?s?namad?m. All Hope Is Gone parças? harika! Dinlerken esasen s?caklardan kaynakl? olmayan bir ter basmas? geçirdim. Ama böyle tav?rl? adamlar?n single seçimleri de radikal oluyor. Olsa olsa A-4 veya B-5 ayar?nda bir parçay? single olarak seçebiliyorlar. "Kald? m? böyleleri" tepkisine "evet kald?" dedirten türden bir cevap adeta. Ama özellikle ismine tav oldu?um Psychosocial için ayn? ?eyleri söyleyemeyece?im. Belki zamanla al???r bünye. Albüme bakaca??z ilk f?rsatta. smile.gif
Shamo
Albümün ilk klibi yay?nland?...

Slipknot - Psycho Social Klip
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.