IPB

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt Ol )

Yedinci Gemi Çevirmenlerinden Son Filmler
Manchester by the Sea Posteri Split Posteri Rogue One Posteri Lion Posteri Fantastic Beasts and Where to Find Them Posteri John Wick: Chapter 2 Posteri Assassin's Creed Posteri

Reply to this topicStart new topic
> Paris Hilton Eylemi, Gerçekten de mükemmel ötesi bir eylem
reel
mesaj Jun 22 2008, 11:35 PM
İleti #1

Last Night I Dreamt That Somebody Loved Me
Group Icon

Grup: Veteran
Nereden: Wired
Üye No.: 13

Roll Dergisinin Haziran 2008 sayısından alıntıdır.

Paris Hilton'ın albümünü alan kimi Britanyalılar (kimse onlar) evlerine gelip CD'nin ambalajını açtıklarında iç kapakta "ünlü"nün (ünlü olmak dışında bir marifetini bilen var mıdır?) erotik pozuyla karşılaşırlar. Göğüsler onun göğüsleridir, ama başının yerinde bir köpek başı vardır. Sanattır, hikmetinden sual olunmaz deyip albümü dinlemeye koyulurlar. Fakat o da ne? Çalan şey hiç de Paris Hilton müziğine (o nasıl bir şey kim bilir) benzememektedir. Şarkıların adlarına baktıklarında hepten şaşırırlar. " Why am I famous" (Ben niye ünlüyüm), "What have I Done" (Ben ne yaptım), "What Am I For" (Ben ne işe yararım)... Mesele fısıltı gazetesine konu olur ve çok geçmeden "fail" ortaya çıkar ve "suç"unu basın sözcüsü aracılığıyla BBC'nin web sitesinde itiraf eder: Bristol, Brighton, Birmingham, New Castle, Glasgow ve Londra'daki 48 müzik marketten toplam 500 adet Paris Hilton albümünü araklamış, onlara "operasyon" yapmış, şarkıları suç ortağına hazırlattığı bir takım remikslerle değiştirmiş, sonra da söz konusu dükkanlara geri koymuştur. CD'lerin barkodlarına dokunmadığı için yapılan müdahale fark edilmemiştir. Olay ortaya çıkınca, plak şirketi yetkilisi şu açıklamayı yapar: "Müdahale edilmiş albümleri alan müşteriler, şimdiye kadar şikayette bulunmadığı gibi, ne paralarını geri istediler, ne de söz konusu CD'leri geri iade ettiler. Yapılan müdahale sık karşılaşmak istediğimiz bir şey değil. Ancak, yapanlara şapka çıkarmamak da mümkün değil." Şapka çıkarılan suçlu Banksy, suç ortağı ise Gnarls Barkley'nin Danger Mouse'udur.

Danger Mouse ve Banksy'i bilen bilir. Bu haberi okuduğumda resmen yerlere yattım ve sizlerle paylaşayım dedim. Bu nasıl bir aşağılamadır yahu. tongue.gif

Bu ileti reel tarafından Jun 23 2008, 12:16 AM yeniden düzenlenmiştir.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Clint Eastwood
mesaj Jun 22 2008, 11:39 PM
İleti #2

Quick on the trigger
Group Icon

Nereden: Somewhere in Time...
Üye No.: 207

Valla o albümü alan insanlara da bir giydirselermiş tam bir tepe nokta olurmuş smile.gif

--------------------
KLASİK FUTBOL

Öyküsü olmayan adam, Bufalo çayırındaki rüzgara benzer...

Moon Station Z

Sinema, edebiyat ve müzik üstüne bir blog.
+Quote Post
melisa hülya
mesaj Jun 23 2008, 08:20 AM
İleti #3

Etkin Üye

Grup: Üyeler
Üye No.: 3,886

Ne olursa olsun her türlü kişiselliğe yönelik aşağılamanın insan haklarına aykırı olduğunu düşünüyorum. Seçimi ne olursa olsun buna malum icraatları da dahil, dünyanın hemen hemen tamamının nefret ettiği yönünün mirasyedi olması olduğunu düşünüyorum. Şahsen hemcinslerim diş bilese de ben nefret etmiyorum. Ha olaki ülkeme laf etti ,dil uzattı o zaman ağzıma geleni saydırırım o başka.

--------------------
+Quote Post
Clint Eastwood
mesaj Jun 27 2008, 05:23 AM
İleti #4

Quick on the trigger
Group Icon

Nereden: Somewhere in Time...
Üye No.: 207

QUOTE(melisa hülya @ Jun 23 2008, 09:20 AM) *

Ne olursa olsun her türlü kişiselliğe yönelik aşağılamanın insan haklarına aykırı olduğunu düşünüyorum. Seçimi ne olursa olsun buna malum icraatları da dahil, dünyanın hemen hemen tamamının nefret ettiği yönünün mirasyedi olması olduğunu düşünüyorum. Şahsen hemcinslerim diş bilese de ben nefret etmiyorum. Ha olaki ülkeme laf etti ,dil uzattı o zaman ağzıma geleni saydırırım o başka.

Ya bu tarz kişilikleri de aşağılarım ben, kişiliklerine de saldırırım. Çünkü kişilik de değişken, belki yola girer aşağılayan sayısı fazla olursa. Kullandırtmasın kendini, üne şan şöhret istiyorsa bir şey versin bari. Para için binlerce aşağılık şey yapan var, ama bunun parası da var. Şürekli gündeme gelme isteği, "aman beni unuttular, bir skandal patlayım" zihniyetini aşağılarım ben. Gerçi bazı hoş filmleri var piyasada ama (Hottie & Beast değil flaugh.gif - zaten ismi böyle miydi ki - neyse) yeterli değil bence. flaugh.gif Mirasyedi keşke ben olsam, itirazım orada değil flaugh.gif Biraz içi dolu şeyler yap be Paris'çim...

--------------------
KLASİK FUTBOL

Öyküsü olmayan adam, Bufalo çayırındaki rüzgara benzer...

Moon Station Z

Sinema, edebiyat ve müzik üstüne bir blog.
+Quote Post
melisa hülya
mesaj Jun 27 2008, 08:48 AM
İleti #5

Etkin Üye

Grup: Üyeler
Üye No.: 3,886

Çaktırma Clint, para lazım ,belki beni avukatı olarak yanına alır diye uğraşıyorum ( nasıl olsa avukat olmadığımı anlayamaz ) oleyo2.gif

--------------------
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

- Basit Görünüm Şuan: 24th October 2020 - 07:18 PM