IPB

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt Ol )

Yedinci Gemi Çevirmenlerinden Son Filmler
Manchester by the Sea Posteri Split Posteri Rogue One Posteri Lion Posteri Fantastic Beasts and Where to Find Them Posteri John Wick: Chapter 2 Posteri Assassin's Creed Posteri

8 Sayfa V « < 6 7 8  
Reply to this topicStart new topic
> Zıbaramayanlar :), Uyuyamadın mı? Gel vatandaş gel:)
baronio
mesaj Mar 20 2008, 08:45 PM
İleti #106

Etkin Üye
Group Icon

Grup: Veteran
Nereden: Away
Üye No.: 3

Ben cozeceym senin sorununu. oleyo2.gif

--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
borndead
mesaj Mar 21 2008, 02:05 AM
İleti #107

Etkin Üye

Grup: Üyeler
Üye No.: 770

QUOTE(ggecim @ Mar 20 2008, 06:52 PM) *
Bence finale kadar yükselecek FENER, içime doğdu, son maçtan hemen sonra hissetmiştim.

Benzer düşünceleri paylaşanlara Aerosmith'ten geliyor: Dream On oleyo2.gif

Bu ileti borndead tarafından Mar 21 2008, 02:05 AM yeniden düzenlenmiştir.

--------------------
+Quote Post
ggecim
mesaj Mar 21 2008, 03:50 AM
İleti #108

Etkin Üye

Nereden: İstanbul
Üye No.: 479

Trabzonsporluyum demişin, borndead ama bu söylem ancak bir galatasaraylının olabilir. flaugh.gif

Neyse bir gün size de uğrar artık .... tongue.gif

--------------------
Ömrümüzden bir gün daha geçti,
Dereden akan su ovada esen yel gibi
İki gün var ki dünyada, bence ha var ha yok
Gelmeyen gün bir
geçip giden gün iki
- Ömer Hayyam

+Quote Post
speedspasm
mesaj Mar 21 2008, 03:59 AM
İleti #109

love grows in me like a tumor...

Üye No.: 489

Koyu Galatasaraylıyım. Yıllar evvel Uefa finalini Fenerbahçeli iyi bir arkadaşımla birlikte izlemiştik heyecandan hop oturup hop kalkarak; şimdi aynı arkadaşımla, aynı heyecanla Şampiyonlar ligi finali izlemeyi umuyoruz smile.gif
+Quote Post
ggecim
mesaj Mar 21 2008, 10:14 PM
İleti #110

Etkin Üye

QUOTE(speedspasm @ Mar 21 2008, 03:59 AM) *

Koyu Galatasaraylıyım. Yıllar evvel Uefa finalini Fenerbahçeli iyi bir arkadaşımla birlikte izlemiştik heyecandan hop oturup hop kalkarak; şimdi aynı arkadaşımla, aynı heyecanla Şampiyonlar ligi finali izlemeyi umuyoruz smile.gif

İşte ben de bu Galatasaraylıları ya da böyle taraftarı seviyorum, fool.gif sonuçta Uefa ya da benzeri turnuvalarda hangi takım ya da hangi spor dalı olursa olsun, tek yürek olmak önemli. Sonuçta aynı ülkenin insanı , kendi ülkesinin takımını tutar değil mi, mantık böyledir. smile.gif

--------------------
Gelmeyen gün bir
geçip giden gün iki
- Ömer Hayyam

+Quote Post
borndead
mesaj Mar 22 2008, 12:42 AM
İleti #111

Etkin Üye

Üye No.: 770

QUOTE(ggecim @ Mar 21 2008, 03:50 AM) *

Trabzonsporluyum demişin, borndead ama bu söylem ancak bir galatasaraylının olabilir. flaugh.gif

Neyse bir gün size de uğrar artık .... tongue.gif

Neden bir insanın başarıya ulaşamamış bir takımı sevmesi bu kadar anormal karşılanıyor, anlam veremiyorum. Doğma büyüme Trabzonluyum, kendimi bildim bileli de Trabzonsporluyum. Evet, bir şampiyonluk dahi görememiş olabilirim. Ama bir şeyi de karşılıksız sevelim, olmaz mı?

Birgün bize de uğraması biraz zor bu gidişle. smile.gif Sonunda Gökdeniz'i de satmışlar, takımda yıldız denebilecek bir oyuncu bile kalmadı. Deyim yerindeyse Trabzonspor'un büyüklüğü artık kalmadı. Canımı sıkmıyor değil bu durum ama eskisi kadar da sallamıyorum. Sonuçta benden bağımsız gelişiyor olaylar. Hâliyle şampiyonlar ligine gidemeyeceğiz, dolaylı olarak Chelsea ya da türevi bir takımla karşılaşamayacağız.

İlk mesajımda da belirtmiştim, turu geçmenizi isterim. Ama bu hayalden öte bir temenni olmayacaktır.

Bu ileti borndead tarafından Mar 22 2008, 12:43 AM yeniden düzenlenmiştir.

--------------------
+Quote Post
ggecim
mesaj Mar 22 2008, 01:38 AM
İleti #112

Etkin Üye

Sevgili borndead, Trabzon'un şu anki durumu seni üzmemeli, sonuçta Trabzon hala 4 büyükler arasında yer alan yegane Anadolu takımı ve giden yönetimin paraları cukka yapması sonucu bu hale getirildi.
Sonuçta o takımda yetişip, diğer takımlarda oynayan bir yığın iyi oyuncu varsa bugün ve hala yorum programlarında tartışılan 4 takım arasında yer alabiliyorsa, bu klübün başarısı gözardı edilemez.
Birkaç yıl önce Fenerbahçe Gökdeniz'i almak istemiş ve Trabzonspor onu o kadar güzel bir paraya satmamıştı, ama şimdi yine iyi bir fiyata sattı; belki Gökdeniz gibi olabilecek birkaç oyuncu alacak, eminim bir dahaki sezon bu umutsuz durumlar değişecek Trabzon için. İnanmak lazım.
Şu anki Fenerbahçe inançsızlığı, asla Fenerbahçe'nin gerçek taraftarlarına ait olmamalı. Zaten Fenerbahçe Klubünü başarıya ulaştıran biraz da bu diye düşünüyorum. Ne kadar futbol, tertemiz, kirlenmemiş bir sektör olmasa da, inancın bişeyleri başarmanın ilk adımı olduğunu biliyorum. 12.Adam boşuna çıkmadı laugh.gif Yani inanıyorum ki Fanerbahçe Finale kadar yükselecek. Yükselmese de dert değil ama son zamanlarda yaptığım tahminler hep doğru çıktı, biraz param olsaydı oldukça yüklü paralar kazanabilirdim. fool.gif
Ve inanıyorum ki gelecek sezon Trabzon çok büyük bir çıkış yapacak, bunu da sana teselli diye söylemiyorum. Şimdi sessiz ilerliyor yolunda, ama dönüşü fena olacak gibime geliyor. rolleyes.gif

--------------------
Gelmeyen gün bir
geçip giden gün iki
- Ömer Hayyam

+Quote Post
Taurus
mesaj Mar 22 2008, 12:01 PM
İleti #113

Etkin Üye

Üye No.: 72

Futbol serbest sanırım burada... flaugh.gif
Fenerbahçem inşallah çeyrek finalde dikkat İngiliz devi demiyorum, dünya devi Chelsea ile karşılaşacak. (Adamların kadrosunda sadece birkaç İngiliz oyuncu var.) Chelsea'ya karşı, Sevilla karşısında oynadığımız futbolu tekrarlarsak ve saçma sapan defans hataları yapmazsak turu geçmememiz için hiçbir neden yok. Adamlar zaten şimdiden turu çantada keklik olarak görüyorlar. Tıpkı Sevilla gibi... Kağıt üzerinde Chelsea her hattıyla mükemmel bir takım olarak gözükse de Mourinho'nun ayrılışından bu yana takımda takım olma üzerine ciddi zaaflar var. Futbolcular daha bireysel oynuyorlar, şu anki teknik adam Avram Grant'ı hiç takmıyorlar. İki maç da çok zor geçecek. Fenerbahçem, Kadıköy'de gol yemeden birkaç gol atarsa bu iş biter... Tek handikapımız Gökhan Gönül'ün ilk maçta sarı kart cezasından dolayı olmayışı. Diğer yandan Maldonado'nun tamamen iyileşmesi büyük bir kazanç. Vestel Manisa maçında oynadığı kısa sürede orta sahada yaptığı işler çok iyiydi. Bu Maldonado mutlaka BJK maçında oynamalı ve Chelsea karşısında sahaya sürülmeli. Dünyanın en iyi orta saha elemanlarına sahip Chelsea karşısında Fenerbahçem Selçuk'un acemiliklerini kaldıramaz. Gazamız bereketli olsun. smile.gif
+Quote Post
Clint Eastwood
mesaj Mar 22 2008, 02:17 PM
İleti #114

Quick on the trigger
Group Icon

Nereden: Somewhere in Time...
Üye No.: 207

QUOTE(Taurus @ Mar 22 2008, 12:01 PM) *

Dünyanın en iyi orta saha elemanlarına sahip Chelsea karşısında Fenerbahçem Selçuk'un acemiliklerini kaldıramaz. Gazamız bereketli olsun. smile.gif

Fenerbahçe'nin başarısı da belki buna bağlı. Göbeği sıkı tutmak lâzım. Kanatlarımız zaten iyi durumda. Önder de G. Gönül kadar olmasa da, en azından defansif olarak kanadı kapayabilecek bir isim. Sol bek, sol açık, sağ açık mevkilerinde zaten sorun yok. Göbekten atakları durdurabilirsek (Ballack ve Lampard gelecek oralardan) Chelsea'nın kanatlardan fazla şansı olmaz. Tabi bir de Edu faktörü var, kendi kalesine gol atmazsa, ilk maç iyi geçebilir. smile.gif

--------------------
KLASİK FUTBOL

Öyküsü olmayan adam, Bufalo çayırındaki rüzgara benzer...

Moon Station Z

Sinema, edebiyat ve müzik üstüne bir blog.
+Quote Post
kurt_thewolf
mesaj Mar 22 2008, 07:25 PM
İleti #115

Heye...
Group Icon

Grup: Editör
Nereden: Ankara
Üye No.: 721

Sevilla - Fenerbahçe maçının ardından birtakım röportajları izliyordum. Bir kadının yorumu çok hoşuma gitmişti.
''Edu'ya gol atmama büyüsü yaptım, penaltıyı da atamadı.''

Yani işimiz o kadına bağlı. oleyo.gif

--------------------
forum resmi
+Quote Post
h3llk1ng
mesaj Mar 30 2008, 01:35 AM
İleti #116

H3LLBoSS

Nereden: Silent Hill
Üye No.: 128

QUOTE(kurt_thewolf @ Mar 22 2008, 07:25 PM) *

Sevilla - Fenerbahçe maçının ardından birtakım röportajları izliyordum. Bir kadının yorumu çok hoşuma gitmişti.
''Edu'ya gol atmama büyüsü yaptım, penaltıyı da atamadı.''

Yani işimiz o kadına bağlı. oleyo.gif

Valla bugünkü derbi de bir iki pozisyon vardı. Gökhan Zan ve Gökhan Gönül'ün son anda kestikleri pozisyonlar. Ah dedim orada Edu olsa ne güzel gol atardı. fool.gif

--------------------
forum resmi
+Quote Post
Clint Eastwood
mesaj Mar 30 2008, 03:49 AM
İleti #117

Quick on the trigger
Group Icon

Nereden: Somewhere in Time...
Üye No.: 207

Bu Gökhan Zan milli takımda stoper oynayacak değil mi yani lac.gif

Olmaz efenim, olmaz! Sonra döndürmeyin Shevchenko'yu olur! Servet de var zaten! oleyo.gif
Shevchenko olmaz da, Klose olur, falan olur filan olur. Durum aynı olur.

--------------------
KLASİK FUTBOL

Öyküsü olmayan adam, Bufalo çayırındaki rüzgara benzer...

Moon Station Z

Sinema, edebiyat ve müzik üstüne bir blog.
+Quote Post
ggecim
mesaj Mar 30 2008, 04:20 AM
İleti #118

Etkin Üye

Ali Bilgin günün insanı, sabahtan beri onun atamadığı o güzelim boş kaleyi düşünmekten, gözüme uyku girmiyor...
Kalktım ben de bitiremediğim çeviriyi bitirmeye. smile.gif

O değil de futbol da olmasa 3F yi ya da 3S yi nasıl denkleştireceğiz...?
Film Fiesta Futbol
Sinema Siesta Spor

Şu zor günlerde ve şu uykusuz gecelerde insanı oylayan güzellikler bunlar, ama iş hayatla yüzleşmeye gelince içi acıyor tekrar aynı çaresizlikler yüzünden...

Bu ileti ggecim tarafından Mar 30 2008, 04:23 AM yeniden düzenlenmiştir.

--------------------
Gelmeyen gün bir
geçip giden gün iki
- Ömer Hayyam

+Quote Post
don quijote
mesaj Mar 30 2008, 12:21 PM
İleti #119

raskolnikov
Group Icon

Üye No.: 4

Daha fazla futbol muhabbeti yapılmasın bu başlıkta.
+Quote Post
baronio
mesaj Mar 30 2008, 11:39 PM
İleti #120

Etkin Üye
Group Icon

Nereden: Away
Üye No.: 3

Tatlı bir heyecan tabi. Yavaştan almaya başladım cipslerimi, nevalemi. Çarşamba gecesi saat 01:30'da burada yayınlanacak Chelsea - Fener maçı. Phuket'teki tüm Türkleri haberdar ettim. Tükanı kapatıp izlicez toplu halde. Valla zora geldiğinde oynayan bir takım olduğunu gösterdi bu hafta fener. O yüzden Chelsea maçı için de ümitlerim var. Ne olursa olsun ne demiş Amerikalı; I love This Game. Futbolun güzelliklerini, şölen havasını, heyecanını yaşamak lazım. Ülke onuru, milliyetçi yaklaşımlar veya holiganizmden öte futbolun kendi doğasından gelen rekabet heyecanının tadını çıkartacağım. Yenersek formamı çeker asyada ayyıldızımızı gururla sergilerim o ayrı. oleyo2.gif

--------------------
+Quote Post

8 Sayfa V « < 6 7 8
Reply to this topicStart new topic
2 kullanıcı bu başlığı okuyor (2 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

- Basit Görünüm Şuan: 21st October 2018 - 12:24 AM