IPB

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt Ol )

Yedinci Gemi Çevirmenlerinden Son Filmler
Manchester by the Sea Posteri Split Posteri Rogue One Posteri Lion Posteri Fantastic Beasts and Where to Find Them Posteri John Wick: Chapter 2 Posteri Assassin's Creed Posteri

6 Sayfa V « < 4 5 6  
Reply to this topicStart new topic
> Hangisini izleyeyim?, Biri seçenekleri sunar, diğerleri "şunu izle!" der ..
GeCeKuSu
mesaj Mar 14 2009, 04:56 PM
İleti #76

Tembel teneke

Grup: Üyeler
Nereden: Mersin
Üye No.: 5,816

Zeitgeist The Movie,Azuloscurocasinegro,Let The Right One In nacizane önerilerim..

--------------------
Beni öyle bir yalana inandır ki ömrümce sürsün doğruluğu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
yeşilkarınca
mesaj Mar 14 2009, 07:34 PM
İleti #77

Üye
**

Üye No.: 5,844

Çok ayıp GeCeKuSu çoook lac.gif beni atlayıp öyle cevap vermişsin,olmaz ki tongue.gif
+Quote Post
overseas
mesaj Mar 14 2009, 09:22 PM
İleti #78

nowhere to go

Nereden: bottom of jar
Üye No.: 512

QUOTE(yeşilkarınca @ Mar 14 2009, 01:00 PM) *

Bana da bir yardım,film değil de yönetmenleri kategorize ettim filmler üçlü hanelere ulaştı mazaallah kafayı yerim sonra oleyo.gif Bunueller bir yanda,Tarkovskyler,Godard,Visconti,Bertolucci,Gavras aman allahım yazarken bile nöbet geçiriyorum oleyo2.gif Bergman ile Angelopulos'a daha yakınım ama,hepsinden azar azar seyrettim şimdi ise hangi sıraya koysam bilemiyorum,günlerdir bakıp bakıp duruyorum derdime bir çare blink.gif

Bunuel'den başlamak en iyisi bence. Sonra Felliniye geçebilirsin aynen devam ederek Visconti'nin köşesine uğrayabilirsin. Tabi listedeki italyan sinemasını bu arada bitirmeye çalışabilirsin. Sonra diğerlerini sıraya koyasbilirsin. Bergman'ı sona bırakmak en iyisidir çünkü biraz için kararabilir.

Ama bir an önce başlaman çok iyi olacak. Yoksa film yığıntın çoğalmaya devam ediyor smile.gif Bunların içinden nasıl çıkabilecen ben bile merak ediyorum.

--------------------
Her emir özgürlüğün suratında patlayan bir tokattır! -Michail Bakunin

+Quote Post
yeşilkarınca
mesaj Mar 15 2009, 01:03 AM
İleti #79

Üye
**

Üye No.: 5,844

Overseas tavsiyelerine minnetle uyacağım, buarada benim içim zaten karanlık aydınlanmaya çalışıyorum oleyo.gif şaka bir yana Bergman ilk onda bir numaraya yerleşir bende,özellikle "yaban çilekleri" .Buarada yazdığım başlıkların bir kısmında sıcak ve samimi karşılamaların içinde yeri gelmişken teşekkürler... rolleyes.gif
+Quote Post

6 Sayfa V « < 4 5 6
Reply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

- Basit Görünüm Şuan: 9th December 2019 - 09:39 AM