IPB

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt Ol )

Yedinci Gemi Çevirmenlerinden Son Filmler
Manchester by the Sea Posteri Split Posteri Rogue One Posteri Lion Posteri Fantastic Beasts and Where to Find Them Posteri John Wick: Chapter 2 Posteri Assassin's Creed Posteri

> Altyazı İstek konusunda

Filmler için altyazı çeviri isteklerini anasayfamızdan, filmin afişinin altındaki butona tıklayarak yapabilirsiniz. Bunun dışında, forumda herhangi bir şekilde çeviri ve/veya senkron isteği içeren bir başlık açmak kesinlikle yasaktır. Böylesi bir durumda başlığınız silinecek, sizse ikaz edileceksiniz. Aynı durumun tekrarında moderasyon alacak, kurala riayet etmediğiniz saptandığında forumdan uzaklaştırılmanız söz konusu olacaktır.

6 Sayfa V « < 4 5 6  
Reply to this topicStart new topic
> "Star Trek" (1987)
oblomov
mesaj Nov 27 2011, 12:18 PM
İleti #76

Üye
**

Grup: Üyeler
Üye No.: 5,929

mezdap senin çevirilerinide sabırla bekliyoruz.kolay gelsin clapping.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
oblomov
mesaj Nov 28 2011, 09:46 PM
İleti #77

Üye
**

Üye No.: 5,929

seriyi bitirmek için seni sabırla bekliyoruz mezdap.kolay gelsin
+Quote Post
mezdap
mesaj Dec 29 2011, 01:39 AM
İleti #78

My eyes seek reality...
Group Icon

Grup: Müdavim
Nereden: ist-rize
Üye No.: 4,428

Tekrar merhaba. Bu mesajın başlığına yeni bölümlerle döndüm diyebilmek isterdim ancak maalesef bunu diyemeyeceğim. Çok istediğim Star Trek çevirisini gene devam ettiremedim.Sanırım bunu benim kadar isteyip de devam ettiremeyen başka yoktur; ancak hayat 4'e bölünmüş durumda: sabah iş(artık yeniden mecburen) akşam okul(ikinci öğretime kayrdırmak zorunda kaldım) ardından bu dönem için final ödevleri ve hafta sonu KPSS kursu. Bu sene daha az yoğun olurdu diye ummuştum halbuki. Şimdilik bu kadar bilgi vermek istedim zira o kadar yazıştık çeviriyoruz dedik lafımınız arkasında duramadık bari gerekçesini açıklayayım istedim. Kusura bakmayın. En kısa sürede hayırlısıyla tekrar görüşmek üzere.

--------------------
+Quote Post
yerlirock
mesaj Dec 29 2011, 12:00 PM
İleti #79

Üye
**

Üye No.: 502

Şimdiye kadar yapmış olduğun çeviriler için teşekkürler Mezdap. Startrek serisinin çevrilmemiş o kadar çok bölümü varki eminim sen işlerini yoluna koyana kadar kesin bitmez smile.gif Tekrardan görüşmek dileğiyle hayatta kolaylıklar dilerim.
+Quote Post
desperadoizmir
mesaj Feb 9 2012, 10:06 PM
İleti #80

Üye
**

Üye No.: 5,788

ve son olarak star trek the next generation ın bluray olan sürümleri çıktı arkadaşlar görüntüler gerçketen güzel.en azından bi bilgi vermek istedim.mezdap tekrardan teşekkürler uğraştığın için...
+Quote Post
mezdap
mesaj Aug 31 2012, 10:15 PM
İleti #81

My eyes seek reality...
Group Icon

Merhabalar, uzun bir aradan sonra biraz paslandığımı da fark etmeme sebep olan çevirimi siteye yükledim. O kadar zamandır yokmuşum ki diğer arkadaşlar TNG serisini bitirmiş, Enterprise'ı da tamamlamaktalar. Ben de DS9 serisine bir el atmak istedim. İyi seyirler dilerim.

Ek: Yetkili arkadaşlardan başlığı sadece Star Trek olarak değiştirmelerini rica edebilir miyim.

Bu ileti mezdap tarafından Aug 31 2012, 10:17 PM yeniden düzenlenmiştir.

--------------------
+Quote Post
yerlirock
mesaj Aug 31 2012, 10:58 PM
İleti #82

Üye
**

Üye No.: 502

QUOTE(mezdap @ Aug 31 2012, 10:15 PM) *

Merhabalar, uzun bir aradan sonra biraz paslandığımı da fark etmeme sebep olan çevirimi siteye yükledim. O kadar zamandır yokmuşum ki diğer arkadaşlar TNG serisini bitirmiş, Enterprise'ı da tamamlamaktalar. Ben de DS9 serisine bir el atmak istedim. İyi seyirler dilerim.

Ek: Yetkili arkadaşlardan başlığı sadece Star Trek olarak değiştirmelerini rica edebilir miyim.

Tekrardan çevirilere dönmen gerçekten sevindirici bir haber umarım devamı gelir teşekkürler.
+Quote Post
mezdap
mesaj Dec 10 2014, 04:19 AM
İleti #83

My eyes seek reality...
Group Icon

Ve tozlu raflardan bu başlığı almanın zamanı geldi. smile.gif
Star Trek DS9 Sezon 4 Bölüm 15 eklenmiştir. Yönetici arkadaşlar onayladığında görünecektir.
Devamı konusunda artık söz vermiyorum, zira daha önce de verip de tutamadğımdan.... sad.gif

--------------------
+Quote Post

6 Sayfa V « < 4 5 6
Reply to this topicStart new topic
4 kullanıcı bu başlığı okuyor (4 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

- Basit Görünüm Şuan: 26th June 2017 - 12:22 PM