IPB

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt Ol )

Yedinci Gemi Çevirmenlerinden Son Filmler
Manchester by the Sea Posteri Split Posteri Rogue One Posteri Lion Posteri Fantastic Beasts and Where to Find Them Posteri John Wick: Chapter 2 Posteri Assassin's Creed Posteri

Reply to this topicStart new topic
> İstanbul Film Festivali 2010
Lautreamont
mesaj Apr 11 2010, 10:41 AM
İleti #1

Üye
**

Grup: Üyeler
Üye No.: 2,876

Selam arkadaşlar,
Başlığı festivaldeki bir filme gitmenizi tavsiye etmek için açtım. Belki vesileyle, diğer filmler hakkında da giden arkadaşlardan yorumlar alabileceğimiz bir başlık olur.
Dün akşam 24.00 gece matinesinde galası yapılan Gaspar Noe'nın yeni filmi Enter The Void'den bahsedeceğim. Enter the Void ( Boşluk ) Noe'nin Irreversible'dan sonraki yeni filmi. Yaşı benim gibi genç olanlar, Kubrick'in 2010 Space Odyssey'sini sinemada izleme fırsatı bulamamış olabilirler ama bence Space Odyssey kadar kült olacak bu filmi sinemada izlemeyi kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ediyorum zira bu film maalesef sinema dışında bir yerde izlenebilecek türden değil. 3 boyut teknolojisinin moda olduğu son günlerde, kahramanın direk gözünden, sanki bir FPS oyunu oynar gibi izlediğimiz bu yapım, 3 boyuttan çok çok daha başarılı.
Filmin 2 seansı daha var ve bunlar da geceyarısı seansları. Bilet bulursanız, kesinlikle kaçırmamanız gereken bir yapım.

IMDB
Enter the Void (2009)

Enter the Void (2009) PosteriYönetmen: Gaspar Noé
Tür: Drama
IMDB Notu: 7.7 / 10 (339 oy)
Oyuncular: Nathaniel Brown, Paz de la Huerta, Cyril Roy, Emily Alyn Lind, Jesse Kuhn

Bu ileti Lautreamont tarafından Apr 11 2010, 10:47 AM yeniden düzenlenmiştir.

--------------------
forum resmi
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

- Basit Görünüm Şuan: 14th December 2019 - 05:15 AM