IPB

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt Ol )

Yedinci Gemi Çevirmenlerinden Son Filmler
Manchester by the Sea Posteri Split Posteri Rogue One Posteri Lion Posteri Fantastic Beasts and Where to Find Them Posteri John Wick: Chapter 2 Posteri Assassin's Creed Posteri

3 Sayfa V < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Dario Argento, Ve ona dair olanlar
melisa hülya
mesaj Aug 31 2008, 06:59 PM
İleti #31

Etkin Üye

Grup: Üyeler
Üye No.: 3,886

İçimde bi his, sadece his: Argento "cadı efsanesi başlangıç bölümü" yapacak diyor. Şundan dolayı hissediyorum: La terza madre' de karakterlerden biri diğerine geçmişden bahsederken Suspiria' nın öncesine atladı ve hemen Suspiria'da bir bağlantı kurdu son bölümle ilgili. İşte o kısacık sekans bana bunu hissettirdi. Olur mu acaba confused1.gif

--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taurus
mesaj Dec 6 2008, 12:05 AM
İleti #32

Etkin Üye

Grup: Üyeler
Nereden: İstanbul
Üye No.: 72

Az önce Habertürk sitesinde okuduğum bir Argento haberi dikkatimi çekti ve bu başlık aklıma geldi. smile.gif
İstanbul Modern'i de hiç duymamıştım. Google amcaya sordum. Karaköy'de modern ve çağdaş sanata yer veren bir müzeymiş. İlginç... smile.gif

Asi kız Asia'nın filmleri İstanbul Modern'de

forum resmi

Vahşi güzelliği ile hatrı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan oyuncu ve yönetmen Asia Argento günleri...

Beyazperdenin asi kızı, Asia Argento korku sinemasının İtalyan stilisti Dario Argento’nun kızı olarak yola çıktı. Babadan yıldız olan Argento, oynadığı sayısız “kötü kadın” rolüyle beyazperdede boyun eğmez bir kişiliğe büründü.

11 - 28 Aralık tarihleri arasında gösterilecek Asia programında, oyuncunun Hollywood’u fethettiği Ölüler Ülkesi, 1977 yılında Suspiria ile başlayan korku üçlemesi Üç Anne’nin son filmi olan Gözyaşlarının Annesi, Birol Ünel ile birlikte oynadığı Transylvania ve kendi yönettiği Aldatan Yürek yer alıyor.

Bu da İstanbul Modern Tarifesi...

İstanbul Modern Ziyaret Satleri ve ücretleri:

Salı – Pazar: 10:00-18:00
Perşembe: 10:00-20:00
Pazartesi Kapalı

Müzemiz 1 Ocak tarihinde ve dini bayramların ilk günlerinde kapalıdır.

Müze’nin tüm etkinliklerine tekerlekli sandalye ile ulaşılabilmektedir. Salonlarda sigara içmek, fotoğraf çekmek, salonlara yiyecek ve içecek sokmak yasaktır.

GİRİŞ ÜCRETİ
Yetişkinler: 7 YTL
Öğrenciler, Öğretmenler, 20 kişiden fazla gruplar ve 65 yaş üstü: 3 YTL
Müze üyeleri, 12 yaşından küçük çocuklar, engelli ziyaretçiler: Ücretsiz
Perşembe günleri: Ücretsiz

SİNEMA GÖSTERİM ÜCRETLERİ
Tam: 10 YTL
İndirimli: 4 YTL

Daha fazla bilgi için...

http://www.haber34.com/mekan/istanbul-modern-6
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Sayfa V < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

- Basit Görünüm Şuan: 18th November 2018 - 05:04 PM