IPB

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt Ol )

Yedinci Gemi Çevirmenlerinden Son Filmler
Manchester by the Sea Posteri Split Posteri Rogue One Posteri Lion Posteri Fantastic Beasts and Where to Find Them Posteri John Wick: Chapter 2 Posteri Assassin's Creed Posteri

7 Sayfa V « < 5 6 7  
Reply to this topicStart new topic
> NBA 2010-2011
hasta
mesaj Dec 31 2010, 02:00 AM
İleti #91

Dün, bugün, yarın...
Group Icon

Grup: Yönetici
Üye No.: 1

QUOTE(sson @ Dec 30 2010, 10:42 AM) *

Buradan izleyebilirsin.

Videonun linkini NBA.com'da yanlışlıkla Dwight Howard'ın videosuyla birleştirmişler. 6 dakika 51 saniye Dwight Howard'ın suratını izledim, Hidayet ha girdi ha girecek diye videoya. Meğerse bir sonraki videoya geçmek gerekiyormuş Hidayet'i izlemek için flaugh.gif Boşu boşuna yedi dakika Howard'ı izledim oleyo.gif

Yalnız hakikaten çok zayıflamış Hidayet, söylendiği gibi 15 kilo vermiş gerçekten Phoenix'te sıkıntıdan. Orlando - New York maçı başlamak üzere. Cleveland maçına göre biraz daha çekişmeli geçecektir mutlaka ama kendi evinde çok zorlanacağını sanmıyorum Orlando'nun.

--------------------
Kendimden başka hiçbir eksiğim yok.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bob le Flambeur
mesaj Dec 31 2010, 03:31 PM
İleti #92

Kumarbaz Bob
Group Icon

Üye No.: 24

Kaan Kural'ın twitter sayfasında gördüm aşağıdaki videoyu. Şahane bir şey. Ama bilmeyenler için söyleyelim, Stan Van Gundy'nin suratı maçlarda hep öyledir zaten tongue.gif

--------------------
forum resmi
+Quote Post
Kastore
mesaj Jan 4 2011, 06:24 AM
İleti #93

Adanian boy without your names...
Group Icon

Grup: Çevirmen
Nereden: Monitör karşısı.
Üye No.: 5,880

@Bob, muhtemelen "Bu Orlando'yu zaten sen niye terk ettin ki zamanında a benim hayırsız kuzum" bakışıdır o... oleyo.gif

O değil de maçı takip edemesem bile haberini aldığım kadarıyla Hidayet Türkoğlu bugün Golden State maçında triple double yapmış... 10 sayı 14 rebound 10 asist ile... 5 de top çalması var...
+Quote Post
sson
mesaj Jan 4 2011, 11:29 PM
İleti #94

I came back and the dead came with me
Group Icon

Üye No.: 15

Hidayet'in sevincini biraz fazla abartılı buldum. Maçın son anlarındaki asist yapma çabası bana Andray Blatche'i hatırlattı açıkçası. Bu tür hareketler izleyici gözünde oyuncuya değer kaybettiriyor.

--------------------
Too bad we'll never know, if this is a face you could learn to love.
+Quote Post
hasta
mesaj Jan 5 2011, 03:06 AM
İleti #95

Dün, bugün, yarın...
Group Icon

Hidayet bu hızla devam ederse All-Star seçilir belki. Muhteşem bir maç çıkardı. Triple-Double'ı tamamlamak için son beş dakikada bütün takım resmen ona çalıştı. Takım içinde de ne kadar sevildiğinin, sayıldığının bir kanıtıydı bu, Andray Blatche olayından farklıydı bence. Onun bu sevinci triple-double için değil de eski günlerine yeniden döndüğünü ispatladığı içindi diye düşünüyorum. Triple-Double olayı bunun sadece bir simgesiydi.

Orlando-Miami maçını sabırsızlıkla bekliyorum, gerçek kozlar o maçta paylaşılacak.

Bu ileti hasta tarafından Jan 5 2011, 03:08 AM yeniden düzenlenmiştir.

--------------------
+Quote Post
AlaZi
mesaj Jan 5 2011, 03:03 PM
İleti #96

isyankâr
Group Icon

Grup: Editör
Üye No.: 5,758

All-Star olması zor gibi sanki. Ama performansını böyle giderek arttırması da bizi sevindiriyor tabii. Takımın havası değişti resmen şu takas sonrası. Eski hırslı Arenas'ı görür gibi de oluyoruz yavaştan. Richardson tam anlamıyla sisteme ayak uydurduğu vakit çok daha verimli olacaktır. Lakin Howard'ın hala adamakıllı bir yedeği yok. Sezon içerisinde bu bir problem teşkil etmese de play-offlarda sıkıntı çekeceklerdir diye düşünüyorum.
+Quote Post
hasta
mesaj Jan 10 2011, 12:42 AM
İleti #97

Dün, bugün, yarın...
Group Icon

Hidayet'in müthiş oyunuyla üst üste dokuzuncu maçını kazandı Orlando. Dallas farkı bir ara 16 sayıya kadar çıkarmıştı. O fark ufak ufak eridi ve sonra da ufak ufak ters yönde açıldı. 17 asistle kariyer rekorunu kırdı Hidayet. Maçın genelinde asistleriyle boy gösteren Hidayet, son çeyreğe her türlü istatistikle damga vurdu ve maçı tek başına kopardı. Takımın iki oyun kurucusu Nelson ve Arenas topa son çeyrekte el süremediler, Van Gundy topu tamamen Hidayet'e emanet etti.

Orlando'nun yükselişi sürüyor ama Miami ve Boston'u yakalamak kolay olmayacak, üç buçuk maç fark var her ikisiyle de.

Bu ileti hasta tarafından Jan 10 2011, 12:43 AM yeniden düzenlenmiştir.

--------------------
+Quote Post
gündüzdoğanay
mesaj Feb 10 2018, 08:13 PM
İleti #98

2046 da hiçbir şey değişmez.
Group Icon

Grup: Müdavim
Nereden: Nevy TeAM
Üye No.: 26

Bu sene daha fazla takip etmemden dolayı mıdır nedir, uzun zamandır bu kadar rekabetçi bir sezon izlediğimi hatırlamıyorum. Playofflarda öyle süpürülen maçları fazla izlemeyeceğiz gibime geliyor. Tabii ki uyumsuz bir all star kadrosuna sahipken takasın son gününde kabuk değiştiren bir Cleveland'dan umudun daha fazla artık. Taraftarı olarak sezon sonu gülen taraf olmak, golden tayfasını ezildiğini görmek tüm yağlarımı eritecektir oleyo.gif Cleveland şampiyon olmazsa Houston olsun oleyo2.gif

--------------------
İnsanların yanında mutlu değilim,yeterince içersem kayboluyorlar.
Cennetten kovulan ilk alkolik.
Bir keresinde birine aşık olmuştum. Bir süre sonra orada değildi. (2046)
Felsefe cahili, popüler kültür düşmanı...
+Quote Post
hasta
mesaj Feb 14 2018, 08:58 AM
İleti #99

Dün, bugün, yarın...
Group Icon

QUOTE(gündüzdoğanay @ Feb 10 2018, 09:13 PM) *

Bu sene daha fazla takip etmemden dolayı mıdır nedir, uzun zamandır bu kadar rekabetçi bir sezon izlediğimi hatırlamıyorum. Playofflarda öyle süpürülen maçları fazla izlemeyeceğiz gibime geliyor. Tabii ki uyumsuz bir all star kadrosuna sahipken takasın son gününde kabuk değiştiren bir Cleveland'dan umudun daha fazla artık. Taraftarı olarak sezon sonu gülen taraf olmak, golden tayfasını ezildiğini görmek tüm yağlarımı eritecektir oleyo.gif Cleveland şampiyon olmazsa Houston olsun oleyo2.gif

NBA heyecanımı kaybetmişim ben tamamen. Eski yazılarıma baktım da, hayret ettim kendime flaugh.gif Her gece kalkar izlerdim yaa. Gündüz de tekrarlarını izlerdim. İki senedir yalnızca bisiklet izliyorum. Biraz da tenisin Grand Slam'leri. Ben bıraktığımda Cleveland dalga konusuydu, şimdi Jordan'lı Chicago gibi olmuş oleyo2.gif

--------------------
+Quote Post
gündüzdoğanay
mesaj Feb 14 2018, 10:47 PM
İleti #100

2046 da hiçbir şey değişmez.
Group Icon

Grup: Müdavim
Nereden: Nevy TeAM
Üye No.: 26

Eski bir Atlanta Hawk'slı bir sporseverin günümüzde vereceği cevap aynen senin verdiğin gibi olabilir oleyo.gif Sezonun sonlarına yaklaşırken bu güzel maçları kaçırmamak lazım. Bir de tuttuğun takımı belirt ki rekabete güzellik gelsin smile.gif

@cometocleveland oleyo2.gif

--------------------
İnsanların yanında mutlu değilim,yeterince içersem kayboluyorlar.
Cennetten kovulan ilk alkolik.
Bir keresinde birine aşık olmuştum. Bir süre sonra orada değildi. (2046)
Felsefe cahili, popüler kültür düşmanı...
+Quote Post
hasta
mesaj Feb 15 2018, 01:32 PM
İleti #101

Dün, bugün, yarın...
Group Icon

QUOTE(gündüzdoğanay @ Feb 14 2018, 11:47 PM) *

Eski bir Atlanta Hawk'slı bir sporseverin günümüzde vereceği cevap aynen senin verdiğin gibi olabilir oleyo.gif Sezonun sonlarına yaklaşırken bu güzel maçları kaçırmamak lazım. Bir de tuttuğun takımı belirt ki rekabete güzellik gelsin smile.gif

@cometocleveland oleyo2.gif

Abi senin hatırın için bir takım seçeyim dedim. Puan durumuna baktım. Ayaklar baş olmuş oleyo2.gif
Löbuğran Ceyms'e hiç ısınamadım ben. Ben takımsız takip edeyim şimdilik.
Isınırsam belki seçimimi yaparım cheers.gif

--------------------
+Quote Post

7 Sayfa V « < 5 6 7
Reply to this topicStart new topic
2 kullanıcı bu başlığı okuyor (2 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

- Basit Görünüm Şuan: 15th November 2018 - 08:49 AM