IPB

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt Ol )

Yedinci Gemi Çevirmenlerinden Son Filmler
Manchester by the Sea Posteri Split Posteri Rogue One Posteri Lion Posteri Fantastic Beasts and Where to Find Them Posteri John Wick: Chapter 2 Posteri Assassin's Creed Posteri

Reply to this topicStart new topic
> Iron Man ve Wolverine Anime Fragmanları
cb_spike
mesaj Jul 28 2009, 06:55 PM
İleti #1

Etkin Üye
Group Icon

Grup: Müdavim
Üye No.: 1,218

Iron Man ve Wolverine Anime Fragmanları

Madhouse ve Marvel ortaklığıyla 2010’da yapılacağı söylenen dört yeni anime yapımından ikisinin Iron Man ve Wolverine olacağı açıklanmıştı. Comic-con'da fragmanları yayınlanan iki serinin dışındaki diğer yapımlar da sonunda belli oldu.

Marvel, Comic-Con’daki panelinde Blade ve X-Men animelerinin de yapım aşamasında olduğunu belirtti. Seriler de elbette diğerleri gibi Madhouse tarafından ele alınıyor.

Wolverine - http://www.youtube.com/watch?v=Lyy-KBFvKPg
Iron Man - http://www.youtube.com/watch?v=h_ej7ZlS2oQ

Bu ileti cb_spike tarafından Jul 28 2009, 06:55 PM yeniden düzenlenmiştir.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roronoa Zoro
mesaj Jul 29 2009, 10:01 AM
İleti #2

Hell Dog
Group Icon

Nereden: Adana
Üye No.: 57

Forum resmi

Wolverin'in şekil şemalini değiştirmişler....
Ama yine de değişiklik iyidir deyip beklemeye başlayalım.... smile.gif
+Quote Post
Harvey Dent
mesaj Jul 29 2009, 12:57 PM
İleti #3

Etkin Üye
Group Icon

Grup: Editör
Üye No.: 4,564

Wolverine'in kıllı, güdük ve hayvansı imajından eser kalmamış ama yinede uzun zamandır duyduğum en iyi haber bu. Marvel karakterlerine çok iyi pazarlamaya başladı son yıllarda. Yeni kurulan stüdyosuda para toplamaya başladıkça, karakterlerine sahip çıkan, başarılı yapımlara el atacağını umuyorum. IronMan örneğinde olduğu gibi.

--------------------
+Quote Post
KıvılcımArduc
mesaj Jul 29 2009, 06:08 PM
İleti #4

Etkin Üye
Group Icon

Nereden: Ankara
Üye No.: 163

Ne biliyim bana fazla japon geldi, Wolverine fragmanında ninjalar ve samuraylar vardı, Iron Man açılışta iyiydi ama sonrasında o gemide kaptan bildik japon karakteriydi, Mandarin falan olurmu bilemiyorum, birde bizim elemanları gidip dev japon canavarları ile çarpıştırmasınlarda.

Tabi daha karar vermek için erken ama ilerisi için güzel şeyler çıkabilir, tabi ortaya DMC gibi bir anime de çıkabilir.

Merakla bekliyorum smile.gif
+Quote Post
Roronoa Zoro
mesaj Jul 29 2009, 10:18 PM
İleti #5

Hell Dog
Group Icon

Nereden: Adana
Üye No.: 57

Fragmanlarını izledim de, Amerikan karakterleriyle Japon temasının karışımı gibi bir şey olmuş....
Karşımıza ne çıkacağını bilmeden beklemedeyiz.... smile.gif
+Quote Post
KıvılcımArduc
mesaj Jan 20 2011, 08:30 PM
İleti #6

Etkin Üye
Group Icon

Nereden: Ankara
Üye No.: 163

Wolverine animesinin 1. bölümünü izledim tam manası ile japon işi olmuş, peruk takılmış gibi gözüken bir Wolverine yakuza ile mücadele ediyor.

Wolverine filminin bittiği yer olan japonyadan başlayan anime, konusu gereği sevdiği kızı kurtarmak için Japonyaya geri dönüyor. Elinde okadar destansı kötü karakter barındıran Marvel hiçbirini Anime de kullanılması için veremeye kıyamamış mı? Bildik basit kötü karakterler (Beyaz takım elbise giymiş uzun boylu gözlüklü bir kötü adam ile yaşlı, kel bir kılıç ustası). Marvel için cimri derler dedikleri kadar da varmış, 90'larda çıkardıkları serilerden sonra sanatsal çizim vs. derken ilk okul çocuklarına yönelik konu ve çizimlere sahip çizgi filmler yaptıkdan sonra telef ettikleri serileri belki düzeltirler diye japonlara veriyorlar ama verirken de sadece ana karakterleri veriyorlar. Yapsana Civil War'ı, World War Hulk'u, Secret War'ı, House of M'i elinde okadar mükemmel konuları olan çizgi romanların var ama gidip çoluk çocuğa hitap eden konuları olan çizgifilmler üretiyorsun. Marvel'ın kötü karakterleri gelmediği sürece bu Anime için pek umut beslemiyorum.

Son olarakda 1. bölümü izleyenlere müzikler tanıdık gelmiştir.

Bu ileti KıvılcımArduc tarafından Jan 20 2011, 08:35 PM yeniden düzenlenmiştir.
+Quote Post
melih
mesaj Jan 20 2011, 11:16 PM
İleti #7

Etkin Üye
Group Icon

Grup: Veteran
Üye No.: 2

Iron Man gibi bir faciadan sonra Wolverine nispeten iyi ama kötünün iyisi. Ben 2 bölümü de izledim ve yıllardır tüm filmleri Hollywood tarafından mundar edilen Japonlar acaba intikamlarını anime yoluyla alıyor olabilirler mi diye düşünüyorum.

--------------------
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 kullanıcı bu başlığı okuyor (2 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

- Basit Görünüm Şuan: 23rd January 2018 - 03:50 AM