IPB

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt Ol )

Yedinci Gemi Çevirmenlerinden Son Filmler
Manchester by the Sea Posteri Split Posteri Rogue One Posteri Lion Posteri Fantastic Beasts and Where to Find Them Posteri John Wick: Chapter 2 Posteri Assassin's Creed Posteri

37 Sayfa V « < 8 9 10 11 12 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Zıbaramayanlar :), Uyuyamadın mı? Gel vatandaş gel:)
baronio
mesaj Apr 6 2008, 11:15 PM
İleti #136

Etkin Üye
Group Icon

Grup: Veteran
Nereden: Away
Üye No.: 3

Tayland'da hemen hemen herkes Ingiltere Premier ligi tutkunu. Mac gunleri icerisi dolup tasiyor. Ozellikle de Man U. taraftarilar. Tabii aralarinda Chelsea'yi tutanlar da var. Bu hafta bayagi kafaya aldim milleti, dalgami gectim. Allah utandirmaz umarim da Carsamba gunu de bu keyfim devam eder.

Saat 4:16 burada. Ufaktan zibarsam iyi olacak sanirim. Yatmadan gidip bir noodle mi yesem ne yapsam, karar veremedim. confused1.gif

Iyi sabahlar Turkiye, her nerede yasaniyor veya yasatiliyorsa. (Hayatimda kimse bana iyi bir sabah yasatmadi, nasil bir soylem bu. Iyi sabah yasama fetisi olan insanlar var midir dunyada acaba? oleyo2.gif )

--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hasta
mesaj Apr 6 2008, 11:58 PM
İleti #137

Dün, bugün, yarın...
Group Icon

Grup: Yönetici
Üye No.: 1

Bu gece zıbarmak çok zor. Sabah Londra yolcusuyum. Hakkınızı helal edin, İngiliz holiganlarının arasında kalıp dönememek de var oleyo.gif

--------------------
Kendimden başka hiçbir eksiğim yok.
+Quote Post
ggecim
mesaj Apr 7 2008, 12:04 AM
İleti #138

Etkin Üye

Grup: Üyeler
Nereden: İstanbul
Üye No.: 479

QUOTE(hasta @ Apr 7 2008, 12:58 AM) *

Bu gece zıbarmak çok zor. Sabah Londra yolcusuyum. Hakkınızı helal edin, İngiliz holiganlarının arasında kalıp dönememek de var oleyo.gif

Gerçek bir Fenerli olarak, hiçbir maça gitmişliğim yok malesef, seni şu anda kıskanıyorum, hasta cray.gif Ama inanıyorum ki dönüşün muhteşem olacak smile.gif laugh.gif

Bu ileti ggecim tarafından Apr 7 2008, 12:05 AM yeniden düzenlenmiştir.

--------------------
Ömrümüzden bir gün daha geçti,
Dereden akan su ovada esen yel gibi
İki gün var ki dünyada, bence ha var ha yok
Gelmeyen gün bir
geçip giden gün iki
- Ömer Hayyam

+Quote Post
Clint Eastwood
mesaj Apr 7 2008, 12:56 AM
İleti #139

Quick on the trigger
Group Icon

Nereden: Somewhere in Time...
Üye No.: 207

QUOTE(hasta @ Apr 7 2008, 12:58 AM) *

Vallahi ben de gidecektim de, masrafını çok yüksek verdiler.
Caydım son anda, ama final maçında Moskova'dayım, umarım Fener'le birlikte. Bağlantılarım var. Hem de CSKA Moskova'dan... devil.gif

Bu ileti Clint Eastwood tarafından Apr 7 2008, 12:56 AM yeniden düzenlenmiştir.

--------------------
KLASİK FUTBOL

Öyküsü olmayan adam, Bufalo çayırındaki rüzgara benzer...

Moon Station Z

Sinema, edebiyat ve müzik üstüne bir blog.
+Quote Post
borndead
mesaj Apr 7 2008, 01:05 AM
İleti #140

Etkin Üye

Üye No.: 770

Günlerdir bu konuya ileti yazmamak için boşuna tutmuyormuşum kendimi. Değiştirdiğim bu ileti futbol ile ilgiliydi, evet.

Bu ileti borndead tarafından Apr 7 2008, 01:33 AM yeniden düzenlenmiştir.

--------------------
+Quote Post
melih
mesaj Apr 7 2008, 01:08 AM
İleti #141

Etkin Üye
Group Icon

Üye No.: 2

Zıbarmayanlara nefis bir mükâfat var şu anda TRT2'de.
İnsanlar ikiye ayrılır: Şu anda Korkuyorum Anne'yi izleyenler ve seneye de aynı muhabbetleri yapacak, geçen sene de aynı muhabbetleri yapmış, sistemin bu muhabbeti onlara her sene yaptırdığının farkında olmayanlar.

İyi geceler herkese.

--------------------
+Quote Post
ggecim
mesaj Apr 7 2008, 02:14 AM
İleti #142

Etkin Üye

Bence insanlar ikiye ayrılır, onları sınıflayıp, ikiye ya da daha fazlasına ayıranlar ve ayırmayanlar. flaugh.gif
Şaka bir yana da neden seviyeli ve güzel tartışılan spor bile rahatsız ediyor bilmiyorum ama, eğer bişeylerin dayatılmasını kabullenmeden, kendi fikilerinle ve birşeylerin farkında olarak, uğraşısını konuşabiliyorsa insan, o zaman ilerleyebilir. Kaldı ki eğer yanlış anlamadıysam söylediklerini sevgili daedalus, bu sadece spor için geçerli değil, sinema da böyledir. Kaldı ki bunu 2 sayfa kadar önce yazmıştım. "spor siesta sinema" diyerekten. smile.gif
Herneyse, herkese iyi uykular....

--------------------
Gelmeyen gün bir
geçip giden gün iki
- Ömer Hayyam

+Quote Post
melih
mesaj Apr 7 2008, 03:20 AM
İleti #143

Etkin Üye
Group Icon

Üye No.: 2

Seviyeli ve güzel tartışıldığından şüphem yok, olmadığı zamanlarda yetkili arkadaşlarımız önlem almasını biliyorlar zaten. Benim derdim, tartıştığınız şeyin spor olmaması. Sadece futbolu, hatta spor ruhu "hani nerede" seviyesinde katledilmiş Türkiye Futbol Ligi'ni tartışıyorsunuz. Sizler bu "oyun"u sevebilirsiniz ve konuşabilirsiniz, ama benim bu "oyun"dan ölesiye nefret ettiğimi ve konuşabilme özgürlüğüne sahip olduğum gerçeğini de etkilememeli değil mi. Geçen sene de konuştunuz, şimdi de konuşuyorsunuz, seneye de konuşacaksınız. Elinize ne geçecek, demek istemiştim sadece. Bu cümlemi de soru olarak algılamayın, beni ilgilendirmez sizin elinize geçenler. Ama beni ilgilendiren tek kısım, bu başlığa geldiğimde "Pazar akşamı Lig muhabbetleri" klasiğinde cereyan eden bir konuşmayı okumak istemediğim ve bunu isteseydim de tek dert edeceğim, televizyonumun kumanda pilini değiştirip değiştirmediğim olurdu. Pislikle beslenen TR Futbolu ile ilgili son mesajımı da atmış olayım.

Bu arada, tabii ki şakaydı benim söylediğim. Filmden sonraki düşüncemi tekrar yazayım.
İnsanlar ikiye ayrılır: Nefes alanlar ve nefes verenler. Bir de Reha Erdem var işte, nefesin kendisi.

--------------------
+Quote Post
skyser
mesaj Apr 7 2008, 06:10 AM
İleti #144

Yine yeni yeniden
Group Icon

Grup: Çevirmen
Üye No.: 43

Bence insanlar ikiye ayrılır spora dengeli bakanlar ve dengesiz bakanlar ;)
+Quote Post
ggecim
mesaj Apr 7 2008, 06:00 PM
İleti #145

Etkin Üye

Aslında bu konuşmalar önce basketboldan çıkmıştı, ancak madem belli bir kesim bu güzel tartışmalardan rahatsız olup, mesajları siliyor, o zaman biz de konuşmayız olur biter. Demek ki raskolnikov, birkaç mesaj önceki "Bu başlıkta futbol konuşulmasın" diyerek haklı bir çıkış yapmış. Kendi adıma çok da problem değil, sadece sinemadan yola çıkıp, hayata dair birçok şeyi paylaştığımız bir ortamda tatlı bir çekişmeyle ya da güzel atışmalarla bunu kaldırabilecek düzeyde olabileceğimizi düşünmüştüm. Belki de başlığın herkese açık olması sizler adına, bunu kaldıramayanlar için ve girip saçma bir çıkış yapabilecek potansiyeller için, haklı bir gerekçedir. Bu açıdan seni anlıyorum daedalus. Teşekkürler.

--------------------
Gelmeyen gün bir
geçip giden gün iki
- Ömer Hayyam

+Quote Post
baronio
mesaj Apr 7 2008, 10:22 PM
İleti #146

Etkin Üye
Group Icon

Nereden: Away
Üye No.: 3

En cok istedigim sey bu sitede futbolun bile son derece seviyeli bir sekilde konusulabildigni kanitlamak. O yuzden futbol konusmakta zarar yok ama kantarin topuzunu kacirmadan ve kahve muhabbetine indirgemeden konusabiliriz. Size bunun cercevesini soyleyecek degilim. Sizler benden daha cok nerede duracaginizi biliyorsunuz. Ama takdir edersiniz ki bunca yillik deneyimimizle topuzu kacmis bir kantarin nasil sonuclar dogurabilecegini biliyoruz. Daha fazla kalp kirilacak ve tum tadimiz kacacak boyle bir durumda. Bu yuzden raskolnikov oyle bir cikis yapti. Bu yuzden daedalus ustu kapali uyardi. Tek cekincemiz birbirimizden sogumamamiz. O yuzden takim fanatikligi disinda usturuplu bir sekilde diledigimiz gibi futbol da konusabilmeliyiz. Sonucta futbol da hayattan bir kesit degil mi. Daha onceleri hic unutmam burnout ve benim basini cektigimiz bir guruh enfes bir dunya kupasi analizi yapmistik. Bu tip ici dolu yorumlara, analizlere her zaman acigiz arkadaslar. Ancak "hakeme gozluk" seviyesine indirgemeyecek kadar seviyoruz bu oyunu. O yuzden yazarken dusunup yazalim, kimseyi kirmayalim derim. smile.gif

Kafam guzel biraz daha konusursam halklarin kardesligi mevzuatina girecegim. O yuzden ben tez elden klozetin yolunu tutayim en iyisi. Bu arada hasta: holiganlar gotursun seni, bir daha da getirmesin e mi? (e mi? terimini Thai'lar Na Ja diye kullaniyor bilgisini ekleyerek basimi goge erdireyim na ja? oleyo2.gif )

--------------------
+Quote Post
ggecim
mesaj Apr 7 2008, 10:58 PM
İleti #147

Etkin Üye

Takdir edersiniz ki aynen ben de bunu söylemeye çalıştım. Kaldı ki bu sayfada silinen bir mesajım vardı ki, sadece temiz spor için bişeyler yazılmıştı. Ancak görüyorum ki herkes birşeyleri ters anlamaya malesef çok müsait, bu yüzden dae'ye hak verdim ve kendi adıma değil burda sanırım pek çok yerde fazla birşey yazmamaya karar verdim.
Ancak gerçekten düzgün bir muabbet yaparken(yukarda ardarda yazılan futbol muabbetlerine bakarsanız), durduk yere ortamın gerilmesini aslında biraz da bu çıkışlar sağlıyor. Hatta forumda insanlar gezerken bu muabbetlerden ötürü, belki de katkı sağlamaya çekiniyor. Çoğu insanın neden girişimde bulunamadığının cevabı bu tür şeyler aslında. (Sadece futbol ya da tek bir muabbet için söylemiyorum bunu)

--------------------
Gelmeyen gün bir
geçip giden gün iki
- Ömer Hayyam

+Quote Post
muslumaldemir
mesaj Apr 8 2008, 02:28 AM
İleti #148

Üye
**

Üye No.: 1,270

İlk iletimi buraya yazıyorum, sizin uykusuzluğunuz beni mutlu etti desem kızmazsınız bana herhalde? smile.gif Yarın sabah 9'da vize sınavım var, eğer bu dersi geçemezsem okul 1 yıl uzuyor. Ben kendimden nefret etmiş halde notlara ilk kez ve 2 saattir kapağını açmadan bakıyorum. Notları açma noktasından Shawshank Redemption'daki mektup sahnesini 10. kez izlemeye, oradan da bu forumda bu sayfaya nasıl geldim inanın bilmiyorum ama kendime benzeyen bu kadar adamı görmek beni mutlu etti smile.gif
+Quote Post
ggecim
mesaj Apr 8 2008, 03:55 AM
İleti #149

Etkin Üye

O halde, hoşgeldin ve hemen etkinliğe katıldığın için teşekkürler muslumaldemir smile.gif

Bu ileti ggecim tarafından Apr 8 2008, 03:55 AM yeniden düzenlenmiştir.

--------------------
Gelmeyen gün bir
geçip giden gün iki
- Ömer Hayyam

+Quote Post
muslumaldemir
mesaj Apr 8 2008, 04:00 AM
İleti #150

Üye
**

Üye No.: 1,270

QUOTE(ggecim @ Apr 8 2008, 04:55 AM) *

O halde, hoşgeldin ve hemen etkinliğe katıldığın için teşekkürler muslumaldemir smile.gif

Hoşbulduk ggecim teşekkürler, filmi indiriyorum şu an. Bu arada ders de çalışmadık, zıbaramadık da. Ev uzak, yavaş yavaş hazırlanıp Avcılar'a doğru yola çıkmak gerek. smile.gif
+Quote Post

37 Sayfa V « < 8 9 10 11 12 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

- Basit Görünüm Şuan: 27th March 2019 - 05:16 AM