IPB

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt Ol )

Yedinci Gemi Çevirmenlerinden Son Filmler
Manchester by the Sea Posteri Split Posteri Rogue One Posteri Lion Posteri Fantastic Beasts and Where to Find Them Posteri John Wick: Chapter 2 Posteri Assassin's Creed Posteri

Reply to this topicStart new topic
> The OA (2016)
hasta
mesaj May 26 2017, 01:56 PM
İleti #1

Dün, bugün, yarın...
Group Icon

Grup: Yönetici
Üye No.: 1

YEDİNCİ GEMİ FİLM BİLGİSİ
"The OA" (2016)
Forum resmi
IMDB
Tür: Dram / Fantastik / Gizem
IMDB Notu: 7.9 / 10 (42,538 oy)
Süre: 60 dakika

Oyuncular: Brit Marling, Emory Cohen, Scott Wilson, Phyllis Smith, Alice Krige

I'm the O... A...
Bir çırpıda bitirdiğim 8 bölümlük ilk sezondan sonra devamı olacağını öğrendim. Heyecanla bekliyorum ikinci sezonu. Daha önce yine Netflix'te izlediğim Stranger Things tam mutlu edememişti beni. Keyifle izlemiştim ama bittiği zaman da niye bitti diye üzülmedim. OA ise ona göre daha umut verici. En başından beri birden fazla sezon olarak mı planlandı bilemiyorum. Son 1-2 bölüm biraz yerinde saydı. Birinci sezonun sonu da Lost finali gibi oldu, tam anlaşılamadı.

Konusu kısaca yedi yıldır kayıp olan kör bir kızın bir anda gözleri görür bir durumda ortaya çıkışı ve sonrasında yaşananlar ile onun anlattığı kadarıyla geçmiş yedi senelik döneme de bir bakış. Ölüm sonrası hayatı irdeleyen konusuyla beraber, bir yandan da sürekli olarak dizide izlediğimiz her şeyin de bir rüya mı olduğu tereddütünü canlı tutuyor.

Oyuncular iyi, müzik ve dekor fena değil, kurgu bazen sıkıntılı, senaryo zaman zaman kafası başka yerlere giden çılgınlar gibi ama geneline bakınca keyifli. İzlemeye değer, yeni dizi arayışında olanlara tavsiye ederim.

--------------------
Kendimden başka hiçbir eksiğim yok.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
5 kullanıcı bu başlığı okuyor (5 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

- Basit Görünüm Şuan: 22nd September 2017 - 11:57 AM