IPB

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt Ol )

Yedinci Gemi Çevirmenlerinden Son Filmler
Manchester by the Sea Posteri Split Posteri Rogue One Posteri Lion Posteri Fantastic Beasts and Where to Find Them Posteri John Wick: Chapter 2 Posteri Assassin's Creed Posteri

7 Sayfa V « < 4 5 6 7 >  
Reply to this topicStart new topic
> NBA 2010-2011
AlaZi
mesaj Jul 10 2010, 05:41 PM
İleti #76

isyankâr
Group Icon

Grup: Editör
Üye No.: 5,758

Pat Riley takımı kurdu etti, şimdi de koç olarak geri gelmeye hazırlanıyormuş. Mike Miller'ı da katmışlar bu arada Miami kadrosuna.

Lakers ise gard pozisyonuna Steve Blake'i alarak iyi bir işe imzasını atmış bana kalırsa. Farmar'ı yollamaları gündemde çünkü. Ah bir de Hido Lakers'a gelse. flaugh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hasta
mesaj Jul 11 2010, 02:24 PM
İleti #77

Dün, bugün, yarın...
Group Icon

Grup: Yönetici
Üye No.: 1

QUOTE(AlaZi @ Jul 10 2010, 06:41 PM) *

Pat Riley takımı kurdu etti, şimdi de koç olarak geri gelmeye hazırlanıyormuş.

Az önce kahvaltıda babamla bunun olabileceğini konuşuyorduk. Aklın yolu bir demek ki smile.gif Wade'le şampiyon oldukları sezonda da sezon ortasında Van Gundy'yi şutlayarak takımın başına geçmişti. Bu sefer baştan sıkı tutmak istiyor sanırım.

--------------------
Kendimden başka hiçbir eksiğim yok.
+Quote Post
AlaZi
mesaj Jul 11 2010, 02:58 PM
İleti #78

isyankâr
Group Icon

Anladığım kadarıyla Pat Riley, oluşturduğu üçlünün etrafına veteranlardan oluşan bir takım kurmak istiyor. Forvet pozisyonu için Juwan Howard'la anlaşma sağlanmış. Gard pozisyonu içinse Derek Fisher'la görüşmeler sürdürülüyormuş. Miami sezon öncesi ilk maçını 5 ekimde Detroit'e karşı yapacağı için, o zamana kadar kadrosunu da şekillendirmek zorunda.
+Quote Post
sson
mesaj Jul 12 2010, 10:20 AM
İleti #79

I came back and the dead came with me
Group Icon

Üye No.: 15

Hidayet Phoenix'e takas oldu. Beni tek düşündüren Phoenix'in Hidayet'i Amare'nin yerine 4 numarada oynatmayı planlıyor oluşu mellow.gif

--------------------
Too bad we'll never know, if this is a face you could learn to love.
+Quote Post
hasta
mesaj Jul 12 2010, 11:44 AM
İleti #80

Dün, bugün, yarın...
Group Icon

QUOTE(sson @ Jul 12 2010, 11:20 AM) *

Hidayet Phoenix'e takas oldu. Beni tek düşündüren Phoenix'in Hidayet'i Amare'nin yerine 4 numarada oynatmayı planlıyor oluşu mellow.gif

Ben bayıldım bu habere. Steve Nash'li, Amare'siz, Hidayet'li bir Phoenix. Bogut'a yaptığı hareketten sonra Amare'yi silmiştim defterden oleyo.gif Bu takım can yakar. Josh Childress ve Hakim Warrick de Suns'a gelmiş. Grant Hill de var fool.gif Dragic var, Frye var, Jason Richardson! var. 1-2 takviyeyle daha çok can yakar bu takım. Batı takımı oluşu bizim için de daha iyi, sabah kalkıp izleriz maçları. Doğu takımlarının maçları gece 2-3 gibi oluyor ve bu yüzden uyumadan izlemek zorunda kalıyoruz flaugh.gif

--------------------
+Quote Post
sson
mesaj Jul 12 2010, 10:34 PM
İleti #81

Group Icon

Nash ve Hill emektar sınıfına giriyor artık tongue.gif Hidayet 4 numarada nasıl oynayacak onu çözemedim. Muhtemelen 3'e kayacaktır. 4 numarada oynayacak ne yapıya ne de savunma ve ribaund becerisine sahip.

Miami'nin son vurgunundan sonra doğunun cılkı çıkmıştı zaten fool.gif

--------------------
+Quote Post
sson
mesaj Dec 18 2010, 10:43 PM
İleti #82

Group Icon

Hido yeniden Orlando'da

NBA’de zor günler geçiren Phoenix Suns ile Orlando Magic, 6 oyuncunun dahil olduğu dev bir takasa imza attı.

Bu takasla birlikte Hidayet Türkoğlu, NBA finali oynadığı eski takımı Orlando Magic’e geri döndü.

Takasala Hidayet Türkoğlu, Jason Richardson ve Earl Clark, Orlando’ya giderken, Phoenix de Vince Carter, Marcin Gortat, Mickael Pietrus ve 2011 birinci tur draft hakkıyla bir miktar para aldı.

Öte yandan Orlando Magic, yıldız oyuncusu Rashard Lewis’i Washington Wizards’a gönderirken, Washington Wizards’ın sorunlu yıldızı Gilbert Arenas’ı kadrosuna ekledi.

Kaynak

--------------------
+Quote Post
hasta
mesaj Dec 19 2010, 12:03 AM
İleti #83

Dün, bugün, yarın...
Group Icon

Ya arkadaş gece gece acayip keyiflendim yaaa! Muhteşem bir haber, uykusuz NBA gecelerini özledim, Hidayet'i, Orlando'yu özledim! Howard'ı özledim. Orlando'nun bu kadrosu uyum sağlayabilirse ortalığı kan götürür. Richardson ve Arenas ile bu takımın bileği kolay kolay bükülmez. İlk maç ne zaman? w00t2.gif

--------------------
+Quote Post
hasta
mesaj Dec 24 2010, 02:35 PM
İleti #84

Dün, bugün, yarın...
Group Icon

İlk üç maçta harika bir grafik çizdi Orlando ve bu sene şampiyonluğun en büyük favorilerinden olacağını da son maçta kanıtladı. Çok zorlu üç maç yaptı peşpeşe. İlk maçta yeni transferlerin apar topar sahaya çıktığı bir günde biraz bocaladı. Maçı kaybetti ama çok kötü oynamadı. Çok düşük yüzdeyle atış yaptılar, biraz daha yüzdeli atsalardı kazanabilirlerdi bile. İkinci maçta NBA'in şu anda en iyi ikinci takımı olan Dallas'ı ellerinden kaçırdılar. Dallas şut antrenmanı yaptı resmen, pota altından sayı attıklarını görmedim. Son dakikada hakemler Hidayet'in smacını çaktırmadan dürterek bozan Nowitzki'yi görmezden gelmeseler maçı alabilirlerdi bile. Son maçta ise NBA'in şu anda en iyi takımı olan San Antonio'yu 22 sayı farkla yenerek fazla söze gerek bırakmayan bir sonuç elde ettiler.

Orlando-Boston maçı cumartesi akşamı saat 21.30'da NTVSpor'dan canlı yayınlanacak cheers.gif

--------------------
+Quote Post
Bob le Flambeur
mesaj Dec 25 2010, 02:44 PM
İleti #85

Kumarbaz Bob
Group Icon

Üye No.: 24

forum resmi

NTV, NBA TV ve NTV Spor'da 25 Aralık Cumartesi günü NBA şöleni yaşanacak.

Saat 19.00'da sezonun flaş ekiplerinden Chicago Bulls ile New York Knicks karşı karşıya gelecek. Müsabaka NBA TV'de yayınlanacak.

21.30'da ise yuvasına dönen Hidayet Türkoğlu sahne alacak. Orlando Magic - Boston Celtics maçının heyecanını NTV Spor'dan takip edebileceksiniz.

Saat 24.00'de ise basketbolseverler dev bir maçı NTV'den izleme şansına sahip olacaklar. Kobe Bryant'lı Los Angeles Lakers, yıldızlar topluluğu Miami Heat ile karşı karşıya gelecek.

Gecenin son maçında saat 03.00'da Oklahama City - Denver Nuggets maçıyla izleyiciler adeta baskete doyacak. Maç, NBA TV'den yayınlanacak.

www.ntvspor.net

Bu ileti Bob le Flambeur tarafından Dec 25 2010, 02:48 PM yeniden düzenlenmiştir.

--------------------
forum resmi
+Quote Post
hasta
mesaj Dec 26 2010, 01:36 AM
İleti #86

Dün, bugün, yarın...
Group Icon

Muhteşem bir maçtı Orlando maçı. Kaldığı yerden devam edecek gibi görünüyor Orlando. Rondo'suz Boston'un karşısında durumu eşitlemek için Howard'sız bir Orlando yarattı hakemler. Buna rağmen NBA'in en formda takımlarından bir diğerini daha yenmiş oldu Orlando. Peşpeşe çok zorlu dört maç yaptılar. Bundan sonra 6 tane çerez maç var Dallas maçına kadar.

--------------------
+Quote Post
AlaZi
mesaj Dec 26 2010, 05:01 PM
İleti #87

isyankâr
Group Icon

Sanki hiç Phoenix ve Toronto macerası yaşamamış gibi Hidayet. Sırıtmadan, elinden geldiğince takımı oynatarak Boston karşısında zafere taşıdı Orlando'yu. Formda bir Arenas ve Richardson ile bu takım ne olur bilinmez ama Orlando'nun Howard'a sağlam bir yedek bulması da şart bence. Bu sezon NBA şimdi zevkli gelmeye başladı. smile.gif
+Quote Post
sson
mesaj Dec 28 2010, 10:47 AM
İleti #88

Group Icon

Hidayet New Jersey'e karşı 20 sayı 7 ribaund ve 5 asistle oynadı. Orlando şimdilik iyi gitse de şutör 4 numaradan vazgeçmeseler eski başarıyı yakalamaları daha kolay olurdu gibime geliyor. Brandon Bass'in fazla bir artısını göremedim ben.

Hidayet'in New Jersey maçından sonra verdiği ve bir yandan da yemek yediği röportajı mutlaka izleyin bu arada fool.gif

--------------------
+Quote Post
hasta
mesaj Dec 30 2010, 12:51 AM
İleti #89

Dün, bugün, yarın...
Group Icon

QUOTE(sson @ Dec 28 2010, 10:47 AM) *

Hidayet'in New Jersey maçından sonra verdiği ve bir yandan da yemek yediği röportajı mutlaka izleyin bu arada fool.gif

Ben bu videoyu görmedim. Nerede bu ropurtac? flaugh.gif

--------------------
+Quote Post
sson
mesaj Dec 30 2010, 10:42 AM
İleti #90

Group Icon

QUOTE(hasta @ Dec 30 2010, 12:51 AM) *

QUOTE(sson @ Dec 28 2010, 10:47 AM) *

Ben bu videoyu görmedim. Nerede bu ropurtac? flaugh.gif

Buradan izleyebilirsin.

--------------------
+Quote Post

7 Sayfa V « < 4 5 6 7 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

- Basit Görünüm Şuan: 20th September 2018 - 06:16 PM