IPB

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt Ol )

Yedinci Gemi Çevirmenlerinden Son Filmler
Manchester by the Sea Posteri Split Posteri Rogue One Posteri Lion Posteri Fantastic Beasts and Where to Find Them Posteri John Wick: Chapter 2 Posteri Assassin's Creed Posteri

Reply to this topicStart new topic
> Yılın Dönüşü: Britney Spears, Yepyeni Albüm: CIRCUS
KerKeness
mesaj Dec 12 2008, 11:15 PM
İleti #1

Home Again

Grup: Üyeler
Nereden: Emin Değilim
Üye No.: 4,115

Bu aralar çok konuşulan albüm bana göre Britney Spears'ın ki. Ve albümünün detayları.

forum resmi

1- "Womanizer"
2-"Circus"
3-"Out from Under"
4-"Kill the Lights"
5-"Shattered Glass"
6-"If U Seek Amy"
7-"Unusual You"
8-"Blur"
9-"Mmm Papi"
10-"Mannequin"
11- "Lace and Leather"
12-"My Baby"

Bonus Parçalar:

13- "Radar" Ana sürüm
14- "Rock Me In"
15- "Phonography"
16- "Amnesia"

Britney, yeni albümü Circus'ın 2 Aralık 2008'de, Spears'ın 27. yaşgününde çıkacağını duyurdu. İlk tekli olan Womanizer, Atlantalı yapım grubu The Outsyders tarafından yapımı üstlendi. Şarkı Amerkan listelerinde 2. haftasında 95 Basamak birden atlayarak tüm zamanların en yüksek atlayışı olarak 1 numaraya oturdu. 286 binlik ilk hafta satışı ilede tüm zamanların en iyi ilk hafta satışı elde etti.

Piece of Me videosuyla En İyi Pop Videosu, En İyi Kadın Sanatçı Videosu ve Yılın videosu dallarında kazandığı 3 MTV Ödülünün ardından Jive Records, Britney'nin yeni albümü Circus'u piyasaya çıkardı. Britney bu albümde, Dr. Luke (albüme adını veren Circus adlı şarkının yazarı ve bestecisi) Danja, Max Martin (Britney'i ünlü yapan Baby One more Time şarkısının bestecisi ve yazarı), Bloodshy & Avant and Guy Sigsworth (Madonna, Alanis Morissette, Björk) gibi kendini kanıtlamış besteci ve söz yazarlarından yardım aldı.

Kaynak: Vikipedi

Kendi görüşümce Britney Spears mükemmel geri dönüşü ile 2009 yılının en çok kazanan ve konuşulan ünlüsü olucak. Parçalarından bir kaçını dinleme fırsatı buldum ve beğendim. Dinlemenizi şiddetle öneririm.

Saygılar.

Bu ileti KerKeness tarafından Dec 12 2008, 11:16 PM yeniden düzenlenmiştir.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

- Basit Görünüm Şuan: 15th September 2019 - 11:46 AM