IPB

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt Ol )

Yedinci Gemi Çevirmenlerinden Son Filmler
Manchester by the Sea Posteri Split Posteri Rogue One Posteri Lion Posteri Fantastic Beasts and Where to Find Them Posteri John Wick: Chapter 2 Posteri Assassin's Creed Posteri

> Altyazı İstek konusunda

Filmler için altyazı çeviri isteklerini anasayfamızdan, filmin afişinin altındaki butona tıklayarak yapabilirsiniz. Bunun dışında, forumda herhangi bir şekilde çeviri ve/veya senkron isteği içeren bir başlık açmak kesinlikle yasaktır. Böylesi bir durumda başlığınız silinecek, sizse ikaz edileceksiniz. Aynı durumun tekrarında moderasyon alacak, kurala riayet etmediğiniz saptandığında forumdan uzaklaştırılmanız söz konusu olacaktır.

3 Sayfa V < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> "The Wire" (2002-2008), 7G Çeviri Etkinliği
excellency23
mesaj Nov 7 2008, 11:36 PM
İleti #31

Yeni Üye
*

Grup: Üyeler
Üye No.: 5,048

QUOTE(Baltalı İlah @ Nov 3 2008, 12:44 AM) *

Arkadaşlar, tüm saygılarımı sunarak ve belki haddim olmayarak birşey söylemek istiyorum.

The Wire dizisinin 1. sezon altyazılarının tamamı başka Türkçe altyazı sitelerinde bulunuyor. Burasının sadece basit bir altyazı sitesi olmadığını, gerek sinema dergisi, gerek forumlarındaki genel mesaj kalitesi ile seçkin bir site olduğunu biliyorum. Her neyse, demek istediğim şeye gelirsek... The Wire'ın 1. sezon altyazılarının tamamı varken, yani isteyen başka sitelerden onlara ulaşabilecekken, çevirmeye gerçekten gerek var mı? Halbuki 2. sezon bölümlerinin altyazıları çevrilse, hiçbir yerde bulunmadığı için çok daha iyi olmaz mı?

Bence böyle güzel bir dizi o altyazıları haketmiyor...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hastaruhlu
mesaj Apr 10 2009, 05:42 PM
İleti #32

Yeni Üye
*

Üye No.: 5,885

dört gözle bekliyoruz çevirileri. obama'nın da favori dizisiymiş bu arada. bir de çeviriler şu an ne durumda bilgi verirseniz seviniriz..
+Quote Post
yekzeban
mesaj Jul 1 2011, 03:43 AM
İleti #33

Yeni Üye
*

Üye No.: 3,020

Clint Eastwood ve Puck:Robin çevirilerini diğer altyazılarla kıyaslayınca keşke demekten kendimi alamıyorum.
+Quote Post

3 Sayfa V < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
2 kullanıcı bu başlığı okuyor (2 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

- Basit Görünüm Şuan: 11th December 2019 - 08:11 AM