IPB

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt Ol )

Yedinci Gemi Çevirmenlerinden Son Filmler
Manchester by the Sea Posteri Split Posteri Rogue One Posteri Lion Posteri Fantastic Beasts and Where to Find Them Posteri John Wick: Chapter 2 Posteri Assassin's Creed Posteri

2 Sayfa V < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> DVD Hediyeli Sinema Dergileri
ggecim
mesaj Nov 2 2008, 10:13 PM
İleti #16

Etkin Üye

Grup: Üyeler
Nereden: İstanbul
Üye No.: 479

QUOTE(Funkster @ Nov 2 2008, 05:02 PM) *

Bu iş sadece sinema dergilerinin tekelinde değil. Hayatımda ilk kez Elle dergisi aldım. Çünkü Eternal Sunshine of The Spotless Mind DVD'si veriyordu. Fiyatı 7 YTL… Görüntü, ses açısından nasıl henüz bakmadım. Derginin kendisi zaten ansiklopedi gibi bir şey. (Kalınlık açısından. oleyo.gif ) Kaldırıp bir yere koyacaksın, hiçbir yere sığmıyor. Kazara ayağına düşse dünyanı karartır. Yarıdan fazlası da reklam. Arşiv uğruna neler yapıyoruz. Yine de artık dergi standlarında kadın, moda, kozmetik dergilerinin hediyelerine de göz atmak gerek. Gerçi onların verdikleri hediyeler arasında “Zen Tekniğiyle Zayıflamanın Sırları”, "Makyaj Yapmanın Hede Hödöleri”, “FHM Kızları” gibi DVD örnekleri de mevcuttu ama sanırım en iyi seçimi yaptım. flaugh.gif

Günün birinde ben de arşiv için bir erkek magazin dergisi almıştım, ayrıca bu dergiyi de almıştım. Aynı şeyleri hissettim, hatta benim ayağıma düştü oleyo.gif malesef.
Ancak arkadaşlar bir sorum olacak, Amores Perros'u ben bulamadım. 4-5 yere baktım hep Goya's Ghost var. Taksimde bulabileceğim yerini söyleyen olursa çok sevinirim flaugh.gif

Bu ileti ggecim tarafından Nov 2 2008, 10:13 PM yeniden düzenlenmiştir.

--------------------
Ömrümüzden bir gün daha geçti,
Dereden akan su ovada esen yel gibi
İki gün var ki dünyada, bence ha var ha yok
Gelmeyen gün bir
geçip giden gün iki
- Ömer Hayyam

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hattorihanzo
mesaj Nov 4 2008, 11:32 PM
İleti #17

Üye
**

Grup: Üyeler
Üye No.: 142

QUOTE(BuRnOut @ Oct 29 2008, 01:43 AM) *

Bu arada Seven demişken, filmin Special Edition versiyonlu DVD'sini herkese tavsiye ederim. Çok fazla DVD arşivi yapan biri değilim, ama böyle önemli filmlerin özel sunumlarını takip etmeye çalışıyorum. Empire'ın verdiği o versiyon değildi tabii.

geçen kardeşim doğum günü hediyesi olarak yolladı bir versiyonu ama zamanında o kadar izlemişim ki daha dvd ye bakamadım ama kaliteli bir sürüme benziyor.

kap kara bir kutusu var birde içinden bir tane günlük defter çıktı 2 discli bir versiyon... smile.gif
+Quote Post
Funkster
mesaj Nov 30 2008, 02:47 PM
İleti #18

Etkin Üye
Group Icon

Grup: Veteran
Üye No.: 6

forum resmi

Blue Jean dergisi Metal: A Headbanger's Journey DVD'si veriyor. Headbang adında güzel de bir Heavy Metal eki var. Derginin geri kalanı eğlence, müzik, magazin, dedikodu şeklinde sanırım. Yani çok eskiden öyleydi. 4 YTL.

--------------------
+Quote Post
RoXoN
mesaj Nov 30 2008, 04:17 PM
İleti #19

Etkin Üye
Group Icon

Grup: Müdavim
Nereden: Kılıncın kınından
Üye No.: 2,130

Esquire dergisi yeni abone olacaklara Alfred Hitchcock koleksiyonu hediye ediyor. Son katılım 30 kasım.
Sinema dergisi yeni abone olacaklara Wim Wenders koleksiyonu hediye ediyor. Son katılım 30 kasım.

Hediye edilen Hitchcock koleksiyonu. Wim wenders koleksiyonu.

--------------------
forum resmi
+Quote Post
RoXoN
mesaj Oct 5 2010, 03:48 PM
İleti #20

Etkin Üye
Group Icon

Grup: Müdavim
Nereden: Kılıncın kınından
Üye No.: 2,130

Milliyet Sanat bu ay "Eternity and a Day" filminin dvdsini veriyor.

--------------------
forum resmi
+Quote Post

2 Sayfa V < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

- Basit Görünüm Şuan: 14th November 2019 - 03:15 AM