IPB

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt Ol )

Yedinci Gemi Çevirmenlerinden Son Filmler
Manchester by the Sea Posteri Split Posteri Rogue One Posteri Lion Posteri Fantastic Beasts and Where to Find Them Posteri John Wick: Chapter 2 Posteri Assassin's Creed Posteri

Reply to this topicStart new topic
> Yönetmen önerileriniz, Senaryoma en uygun yönetmen hakkında fikirlerinizi almak istiyorum
odis
mesaj Sep 26 2014, 10:34 PM
İleti #1

Yeni Üye
*

Grup: Üyeler
Üye No.: 10,050

Merhaba Sinemaseverler
Bilirsiniz Aşk filmlerinde genellikle aynı üslup işlenir genelde bayanlara hitap ettiğinden de bayanlar cefakar hatasız erkekler suçlu hatalı vs olurlar.

Benim bir senaryom var bunun tam tersini işlediğim
Bir bayanın hayallerindeki erkeğe ulaştığında bile bir süre sonra ne denli tatminsiz doyumsuz olduğuna dair çok iyi bir örnek.
Şimdi bu senaryomu yapımcılara vs tanıtmam gerekecek. [henüz nasıl olacağını bilmiyorum bunun da araştırmasını yapacağım (bu konuda bilgilniz varsa ayrıca memnun olurum)]

Bu filmde asıl amaçladığım festival filmi ile popüler bir film olmasının arasını tutturabilmek. Çok sayuıda kişiye ulaşmasını istiyorum ama aynı zamanda birşeyleri bazı gerçekleri tamamen aktarmak istiyorum: insanların içine işlemesini istiyorum. (ilişkinin büyük bir bölümü iki sevgilinin uzakta olmasını da içeriyor) bu duyguyu da en iyi aktarabilecek yönetmen sizce kim olabilir diye görüşlerinizi almak istedim.
Şimdiden teşekkürler.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

- Basit Görünüm Şuan: 15th December 2019 - 01:51 AM