IPB

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt Ol )

Yedinci Gemi Çevirmenlerinden Son Filmler
Manchester by the Sea Posteri Split Posteri Rogue One Posteri Lion Posteri Fantastic Beasts and Where to Find Them Posteri John Wick: Chapter 2 Posteri Assassin's Creed Posteri

> Altyazı İstek konusunda

Filmler için altyazı çeviri isteklerini anasayfamızdan, filmin afişinin altındaki butona tıklayarak yapabilirsiniz. Bunun dışında, forumda herhangi bir şekilde çeviri ve/veya senkron isteği içeren bir başlık açmak kesinlikle yasaktır. Böylesi bir durumda başlığınız silinecek, sizse ikaz edileceksiniz. Aynı durumun tekrarında moderasyon alacak, kurala riayet etmediğiniz saptandığında forumdan uzaklaştırılmanız söz konusu olacaktır.

Reply to this topicStart new topic
> film izleme, izleyemiyorum
ydrr
mesaj Apr 27 2011, 01:21 AM
İleti #1

Yeni Üye
*

Grup: Üyeler
Üye No.: 8,958

ben bu işi beceremedim galiba. nasıl film izleyeceğimi bi türlü bulamadım. mesela MARY QUEEN OF SCOTS filmini buldum ama nasıl açılacağını bulamadım. yardımınız için şimdiden teşekkürler
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hasta
mesaj Apr 27 2011, 03:22 PM
İleti #2

Dün, bugün, yarın...
Group Icon

Grup: Yönetici
Üye No.: 1

Merhaba, öncelikle hoşgeldiniz cheers.gif

Bilgisayarınızda her türlü video dosyasını sağlıklı bir biçimde oynatabilmeniz için size tavsiyem şu adresteki codec paketini yüklemeniz ve beraberinde gelen Media Player Classic yazılımını kullanmanız:

http://www.cccp-project.net/

--------------------
Kendimden başka hiçbir eksiğim yok.
+Quote Post
ydrr
mesaj Apr 27 2011, 06:19 PM
İleti #3

Yeni Üye
*

Üye No.: 8,958

QUOTE(hasta @ Apr 27 2011, 04:22 PM) *

Merhaba, öncelikle hoşgeldiniz cheers.gif

Bilgisayarınızda her türlü video dosyasını sağlıklı bir biçimde oynatabilmeniz için size tavsiyem şu adresteki codec paketini yüklemeniz ve beraberinde gelen Media Player Classic yazılımını kullanmanız:

http://www.cccp-project.net/

dediğinizi yükledim ama sorun bende galiba. filmi izlemek için nereyi tıklıyacağımı bulamadım. THE TUDOR dizisini izledikten sonra QUEEN ELİZABETH I filminide izleyince. ondan önce kraliçe olan MARRY SCOTS yani üvey kardeşini izlemez farz oldu. ama ne yazıkki sizin siteden başka h.çbir yerde bulamadım. bulduğum yerdede izleyemiyorum ne yazıkki. yardımcı olrsanız sevinirim. fazla bilgisayar kurdu değilimdir basit bi şekilde anlatmanızı rica ediyorum. saygılarımla.
+Quote Post
R0BlN
mesaj Apr 28 2011, 07:23 AM
İleti #4

Puck:Robin
Group Icon

Grup: Yönetici
Nereden: İstanbul
Üye No.: 7

Filmi buradan izlemeye çalışıyorsunuz anlaşılan. Yedinci Gemi bir online film izleme sitesi değildir. Filmlerle ilgili künye, fragman, konu, eleştiri, inceleme gibi bilgilerin ve altyazıların yer aldığı tamamiyle yasal bir sinema sitesidir.

Filmi başka kaynaklardan edinip altyazısını buradan ekleyebilirdiniz, ama bu filme ait Türkçe altyazı olmadığı anlaşılıyor.

--------------------
+Quote Post
denmona
mesaj Aug 16 2011, 08:06 PM
İleti #5

Üye
**

Üye No.: 2,961

evet,şimdi arkadaşlar internet iyi tamam ama sitelerin işleyişi-artık ona ne deniyodu unuttum yine- yani görünüşü,sanırım site haritası çok karmaşık olmııcak....ilk başta ben de lan acaba benim sitemden film izleniyo da ben mi bulamıyorum şu naneyi olayım vardı,sonra baktım heralde film yok,sadece yorum,yazı var kararına vardım...
neyse konuyu dağıtmaya başlamadan sonucu getireyim..pekii burdan edindiğimiz bir altyazıyı nasıl başka siteden indirdiğimiz bi filmin üstüne yapıştırıyoruz?olay nasıl oluyor,çok karmaşık mı?gerçi ben altyazıyı sevmiyorum aabi yaa..yıllardır cnbc canıma okudu zaaten,altyazı okumaktan film seyredemez,sahne göremez,en can alıcı bakışları,mimikleri takip edemez oldum artık...yaşlanıyor muyum? huh.gif
+Quote Post
Roronoa Zoro
mesaj Aug 16 2011, 08:38 PM
İleti #6

Hell Dog
Group Icon

Grup: Müdavim
Nereden: Adana
Üye No.: 57

Herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. Film ile altyazı aynı klasörün içinde aynı isimle olsun yeter.
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

- Basit Görünüm Şuan: 18th November 2019 - 06:41 PM