IPB

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt Ol )

Yedinci Gemi Çevirmenlerinden Son Filmler
Manchester by the Sea Posteri Split Posteri Rogue One Posteri Lion Posteri Fantastic Beasts and Where to Find Them Posteri John Wick: Chapter 2 Posteri Assassin's Creed Posteri

54 Sayfa V « < 37 38 39 40 41 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Günün Menüsü
freelast
mesaj Mar 6 2010, 11:55 AM
İleti #571

Etkin Üye
Group Icon

Grup: Çevirmen
Üye No.: 5,266

YEDİNCİ GEMİ FİLM BİLGİSİ
Forum resmi

Yönetmen: Lone Scherfig
Tür: Dram
Konu: Yıl 1961, 16 yaşında, kadınlığa geçişin eşiğinde olan Jenny odasında özgür bir hayatın hayallerini kurmaktadır. Yağmurlu bir Londra sabahında Jenny`nin rutin hayatı 30 yaşlarındaki David`in gelişiyle...
IMDB Notu: 7.7 / 10 (7,959 oy)
RT Notu: 95 / 100
Süre: ABD:95 dakika
Ülke: İngiltere    Dil: İngilizce / Fransızca   
Oyuncular: Carey Mulligan, Olivia Williams, Alfred Molina, Cara Seymour, William Melling

Filmin sonunda; " 'Baba beni okula gönder' kampanyası için, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı'nın katkılarıyla çekilmiştir." yazacak sandım, yazmasını da bekledim hatta. smile.gif

Nedense 3. Dünya ülkeleri köylerinde eğitim verme amaçlı çekilmiş bir eğitim filmiymiş gibi geldi bana, biraz ağır bir eleştiri oldu ama düşündüğüm kesinlikle bu. Gerçekten, anlattığı dönem olan 60'lı yıllarda çekilmiş bir film olsaydı, sanırım o zaman başarılı olabilirdi ama günümüzde bir anlam ifade ettiğini sanmıyorum, ya da sadece ben öyle düşünüyorum ki, en iyi film oscar adayı kendileri. smile.gif

Diğer bir eleştirim; bakın babalar, eğer kızınıza eğitim aldırmazsanız, siz de bakın kızlar, eğer okula gitmez eğitim almazsanız, bu sarışın kız gibi (Helen karakteri) aptal ve cahil olur/olursunuz amaçlı eklenmiş birkaç sahne çok sırıtıyordu.

Tek beğendiğim noktayı da söyleyeyim bari, konuyla alakası yok ama, Carey Mulligan'ın sevimli gülme sesi çok hoşuma gitti, bir komiklik olsa da gülse dedim film boyunca, 10 kere falan yaptı o gülme sesini. smile.gif Carey Mulligan'ın gülmesine +1 puan ile...

5/10

Bu ileti freelast tarafından Mar 6 2010, 11:57 AM yeniden düzenlenmiştir.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Funkster
mesaj Mar 6 2010, 11:00 PM
İleti #572

Etkin Üye
Group Icon

Grup: Veteran
Üye No.: 6

Forum resmi

Yönetmen: Joon-ho Bong
Tür: Dram / Gerilim
IMDB Notu: 8.1 / 10 (1,405 oy)
RT Notu: 93 / 100
Süre: 128 dakika
Ülke: Güney Kore    Dil: Korece   
Oyuncular: Bin Won, Hye-ja Kim, Ku Jin

Sık sık algılama güçlüğü yaşayan Do-joon, annesiyle birlikte bir kasabada yaşayan saf ve sevimli bir gençtir. Kendini kollayıp koruyan arkadaşı Jin-tae ile buluşacağı gece o gelmeyince içkili bir şekilde dışarı çıkar. O gece gördüğü ve kısa bir süre takip ettiği liseli kız, ertesi gün öldürülmüş şekilde bir balkona asılı halde bulunur. Olay yerinde bulunan bir golf topu yüzünden davayı hemen kapatmaya niyetli dedektifler, neler döndüğünün farkında olmayan Do-joon’a apar topar itirafnâme imzalatıp hapse atarlar. Oğlunun üzerine titreyen, ondan başka kimsesi olmayan anne ise suçsuzluğuna inandığı Do-joon’u temize çıkarmak için her türlü fedakârlığa ve tehlikeye hazırdır. Anlaşma yanlısı hovarda avukattan da bir sonuç çıkmayacağını anlayınca bir dedektif gibi gerçeğin peşine düşer.

Güney Kore hitleri Memories Of Murder ve The Host’un yönetmeni Joon-ho Bong’un yeni filmi Mother, aldığı çeşitli ödüllerin yanında ülkesinin Oscar aday adayıydı. Ağır ilerliyor görünen temposuna rağmen kendi iç dinamiğini bulmuş bir polisiye dram olarak diğer Bong filmlerine göre daha mütevazi bir yapım. Fakat bu tevazu, Bong’un sinema dilini zayıflattığı anlamına gelmiyor. Naif anlatım, şiddet unsurunu tamamen dışlamıyor. Kırılan dişler, ezilen kafalar ve acıtan gerçekler var. Cinayetin katilini, maktûlünü ve sebeplerini ağır ama emin adımlarla, başroldeki annenin çaresizce gerçeği arayış dramına ekleyen Bong, filmlerine kattığı ruh kadar, teknik anlamdaki ustalıklarını da konuşturuyor. Memories Of Murder gibi bir cinayet davasının katil üzerine kurduğu gizemden farklı olarak, Mother’da katil üzerine ters köşeye atılan (aslında bakışa göre tam da kalecinin yattığı köşeye atılan) topun gol oluşuna tanıklık ediyoruz. Her iki filmde de parçaların ufak ufak bir araya getirilişi, sonra o parçaların büyük resimde yarattığı dramatik çıkmazlardan sonra tekrar parçalara ayrılması, güçlü bir sinema lisanıyla ve güçlü oyunculuklarla birleştiğinde mest ediyor. Özellikle anne rolündeki Hye-ja Kim’in etkileyici performansı, filmin en değerli yanlarından birini oluşturuyor.

Çevirilerinden ötürü otomatikportakal ve freelast’a buradan bir kez daha teşekkürler. flowers.gif

--------------------
+Quote Post
freelast
mesaj Mar 7 2010, 04:33 PM
İleti #573

Etkin Üye
Group Icon

Forum resmi

Yönetmen: Richard Kelly
Tür: Korku / Bilim Kurgu / Gerilim
Konu: Norma ve Arthur Lewis küçük bir çocukları olan ve banliyöde yaşayan bir çifttir. Günün birinde kapılarının önüne bırakılan tahta bir kutuyla tüm hayatları değişmeye başlar. Kutunun yanında bir de...
IMDB Notu: 6 / 10 (10,715 oy)
RT Notu: 44 / 100
Süre: 115 dakika
Ülke: ABD    Dil: İngilizce   
Oyuncular: Cameron Diaz, James Marsden, Frank Langella, James Rebhorn, Holmes Osborne

Başıma bir çok kere gelmesine rağmen akıllanmıyorum sanırım, okuduğum birkaç kötü yorum üzerine izlemeyi ertelediğim bir filmi yine çok beğendim. Ama türünde yazdığı gibi korku-gerilim filmi değil, son dakikasına kadar merak içinde izlenen bir gizem filmi. Tek eleştirim süresinin biraz uzun olması, daha kısa olabilirdi diye düşünüyorum. Gizem türünü seviyorsanız tavsiye ederim.

7.5/10

+Quote Post
freelast
mesaj Mar 9 2010, 03:19 PM
İleti #574

Etkin Üye
Group Icon

The Echo Posteri

Yönetmen: Yam Laranas
Tür: Dram / Korku / Gizem / Gerilim
IMDB Notu: 5.9 / 10 (761 oy)
Süre: South Korea:90 dakika
Oyuncular: Hrant Alianak, Jamie Bloch, Jesse Bradford, Iza Calzado, Brendan Carmody

Aylardır hard diskimde dura dura tozlanmıştı. smile.gif Tam da bu aralar tozunu alıp izlemeyi düşünüyordum ki, TV'de HD olarak denk geldi ve fırsatı kaçırmayayım dedim. Konu bilindik, sahneler bilindik ama ne var ki, dikilen tüylerim film boyunca inmek bilmedi. smile.gif İçimde bir ürperti ile izledim filmi. Bu da demek oluyor ki, film benim üzerimde amacına ulaştı. O yüzden de puanım yüksek olacak.

7/10

+Quote Post
freelast
mesaj Mar 10 2010, 11:09 AM
İleti #575

Etkin Üye
Group Icon

Forum resmi

Yönetmen: Joel Bergvall, Simon Sandquist
Tür: Dram / Duygusal / Gerilim / Gizem
IMDB Notu: 7.4 / 10 (320 oy)
Süre: ABD:86 dakika
Oyuncular: Sarah Michelle Gellar, Lee Pace, Michael Landes, William B. Davis, Tuva Novotny

Ele avuca gelen, iyi işlenebilse güzel şeylerin ortaya çıkabileceği bir konuyu, yönetmenimiz almış, insanları nasıl meraklandırabilirimi değil de, insanların ruhunu nasıl karartabilirimi ölçüp biçerek vasat bir film ortaya çıkarmış. Mantık hatalarıyla dolu, hatta montaj hataları bile olabileceğini düşündüğüm bütünlüğü sağlayamayan sahnelerin olduğu, kötü bir film için her şeyi bünyesinde barındıran vasat bir film. Süresi 80 dakika ama yönetmen o kısacık zamanı doldurmak için bile neredeyse bazı sahneleri ağır çekim montajlamış, bari 80 dakikaya ulaşayım dercesine.

3/10
+Quote Post
freelast
mesaj Mar 12 2010, 12:22 PM
İleti #576

Etkin Üye
Group Icon

Forum resmi

Yönetmen: Jin-pyo Park
IMDB Notu: 7.6 / 10 (15 oy)
Süre: 121 dakika
Oyuncular: Ji-won Ha, Myeong-min Kim, Neung-mi Nam, Ha-ryong Lim, Jong-ryol Choi

Aşk bu, aşk hüzünle başlamaz ki, platonik de olsa, sonunda ölüm olacağı da bilinse, aşk hüzünle başlamaz ki, aşk bu, aşk mutlulukla başlar, içini sımsıcak bir şey kaplar. Fakat bu filmde hüzünle başlıyor, belki de onların aşklarına, birbirlerine olan bağlılıklarına inanmayışımın nedeni o, filmden etkilenmememin de.

5/10

Çeviri için sevgili nano'ya bir kez daha teşekkürler. flowers.gif

+Quote Post
nano
mesaj Mar 12 2010, 12:47 PM
İleti #577

Ulaş & Mia & Tilda
Group Icon

Nereden: İzmir
Üye No.: 5,899

QUOTE(freelast @ Mar 12 2010, 12:22 PM) *

Forum resmi

Yönetmen: Jin-pyo Park
IMDB Notu: 7.6 / 10 (15 oy)
Süre: 121 dakika
Oyuncular: Ji-won Ha, Myeong-min Kim, Neung-mi Nam, Ha-ryong Lim, Jong-ryol Choi

Aşk bu, aşk hüzünle başlamaz ki, platonik de olsa, sonunda ölüm olacağı da bilinse, aşk hüzünle başlamaz ki, aşk bu, aşk mutlulukla başlar, içini sımsıcak bir şey kaplar. Fakat bu filmde hüzünle başlıyor, belki de onların aşklarına, birbirlerine olan bağlılıklarına inanmayışımın nedeni o, filmden etkilenmememin de.

5/10

Çeviri için sevgili nano'ya bir kez daha teşekkürler. flowers.gif

@freelast, çok güzel ve doğru yazmışsın. good.gif
Filmdeki yan karakterleri daha duygusal ve içten buldum.
Ayrıca Maestro'nun oyunculuğuna hayran kaldım.
Başroldeki hatunu hiç beğenmedim. Maestro olmasa filmin çevirisini bırakırdım, o derece beni sinir etti. Oyunculuğu aşırı mimik yapmak sanan bu hatunun başka bir filmini seyretmem, seyredemem. oleyo.gif
Yine de film beni ağlatmayı başardı. smile.gif
Çevirdiğim için biraz puanda torpil yapacağım.
7/10

--------------------
forum resmi
+Quote Post
batigol-7
mesaj Mar 12 2010, 11:10 PM
İleti #578

Etkin Üye
Group Icon

Nereden: Bakırköy
Üye No.: 4,735

Forum resmi

Yönetmen: John Hillcoat
Tür: Dram / Bilim Kurgu / Gerilim
IMDB Notu: 7.7 / 10 (14,447 oy)
RT Notu: 76 / 100
Süre: 111 dakika
Oyuncular: Viggo Mortensen, Kodi Smit-McPhee, Charlize Theron, Robert Duvall, Guy Pearce

Yeni izledim ve genel itibariyle beğendim.
Ayrıntılara takılmadan izlenirse anlaşılacak bir film.

Türünün en güzel örneklerinden biri. Ama süresi bana biraz uzun geldi.

Film iki oyuncu üzerine; Viggo döktürmüş,
çocuk oyuncu da fena değil, diğerlerinin sadece ismi var smile.gif

8/10

--------------------
+Quote Post
freelast
mesaj Mar 15 2010, 11:59 AM
İleti #579

Etkin Üye
Group Icon

L.A. Confidential (1997)

Los Angeles Sırları
L.A. Confidential Posteri

Yönetmen: Curtis Hanson
Tür: Polisiye / Gizem / Gerilim
IMDB Notu: 8.4 / 10 (149,444 oy)
RT Notu: 99 / 100
Süre: 138 dakika
Ödüller: Oscar ödülü aldı
Oyuncular: Kevin Spacey, Russell Crowe, Guy Pearce, James Cromwell, Kim Basinger

Neden bilmiyorum ama en iyi film Oscar adayı olmasına rağmen bugüne kadar izlemeyi hep ertelemiştim. Belki çekildiği yıllarda izlemiş olsaydım daha çok beğenirdim ama kendisinden sonra benzer birçok film izlediğimden olacak ki çok fazla beğenmedim. Kim Basinger dışında oyunculukların hepsi dört dörtlüktü ama. Yalnız, Kim Basinger'in toplam 6 sahnede yer alıp, artı bir performans göstermeden en iyi yardımcı kadın oyuncu oscarını almış olması tuhaf geldi bana. Bir de altyazı dvdrip ama tam bir felaket, birçok eksik cümle var, küfür ve argo da tam bir komedi.

7/10

+Quote Post
Clint Eastwood
mesaj Mar 15 2010, 01:57 PM
İleti #580

Quick on the trigger
Group Icon

Nereden: Somewhere in Time...
Üye No.: 207

QUOTE(freelast @ Mar 15 2010, 11:59 AM) *

L.A. Confidential (1997)

Los Angeles Sırları
\"L.A.

Yönetmen: Curtis Hanson
Tür: Polisiye / Gizem / Gerilim
IMDB Notu: 8.4 / 10 (149,444 oy)
RT Notu: 99 / 100
Süre: 138 dakika
Ödüller: Oscar ödülü aldı
Oyuncular: Kevin Spacey, Russell Crowe, Guy Pearce, James Cromwell, Kim Basinger

Bir de altyazı dvdrip ama tam bir felaket, birçok eksik cümle var, küfür ve argo da tam bir komedi.

7/10

Hmmm, bir bakayım smile.gif

--------------------
KLASİK FUTBOL

Öyküsü olmayan adam, Bufalo çayırındaki rüzgara benzer...

Moon Station Z

Sinema, edebiyat ve müzik üstüne bir blog.
+Quote Post
R0BlN
mesaj Mar 15 2010, 08:03 PM
İleti #581

Puck:Robin
Group Icon

Grup: Yönetici
Nereden: İstanbul
Üye No.: 7

Alice in Wonderland (2010)

Alice Harikalar Diyarında
Forum resmi

Yönetmen: Tim Burton
Tür: Macera / Aile Filmi / Fantastik
Konu: En çok sevilen masallarından biri daha 3 boyutlu olarak beyazperdede. Johnny Depp, Çılgın Şapkacı rolünde ve Mia Wasikowska, çocukluk arkadaşları Beyaz Tavşan, Tweedledee ve Tweedledum, Fare, Tırtıl,...
IMDB Notu: 7 / 10 (20,711 oy)
RT Notu: 52 / 100
Süre: 108 dakika
Oyuncular: Mia Wasikowska, Johnny Depp, Helena Bonham Carter, Anne Hathaway, Crispin Glover

Aslında filmi Cumartesi seyrettim, ama ani tepki verip pek takdir ettiğim Tim Burton'a haksızlık etmeyeyim diye iki gün bekledim. Maalesef duygularımda değişen bir şey olmadı sad.gif Yani, hayal kırıklığı lac.gif

Konunun sulandırılıp Eragon'a benzetilmesini de, sıkıcı olmasını da, zeka oyunlarından arınmış olmasını da, CGI'ın aşırı kullanımını da Burton'a yakıştıramadım. Yapacaksan bari Cameron gibi yapsaydın sad.gif Bu film için üç boyut da hikaye ayrıca. Burnunuzun ortasına binen bir ton ağırlık dışında hiç faydası yok diyebilirim. Ha, yanımdaki Burton fanı arkadaşım gözlükler sayesinde uyukladığımı göremedi, o faydasını atlamayayım tongue.gif Depp'i de başarısız gördüm veya çok "overplayed" de diyebiliriz.

Geçmiş günlerin hatrına, sıkı bir torpille 6/10.

--------------------
+Quote Post
freelast
mesaj Mar 16 2010, 02:19 PM
İleti #582

Etkin Üye
Group Icon

Forum resmi

Yönetmen: Jonathan Liebesman
Tür: Dram / Gerilim
IMDB Notu: 5.8 / 10 (2,041 oy)
Süre: Almanya:93 dakika (European Film Market)
Oyuncular: Nick Cannon, Clea DuVall, Timothy Hutton, Chloë Sevigny, Peter Stormare

İlginç başladı ama öyle devam etmedi. Sonunu, filmin başlarında yürüttüğüm tahmine bağlasalar daha güzel olurdu bence, ama öyle yapmadılar. tongue.gif

5/10

+Quote Post
Funkster
mesaj Mar 18 2010, 11:56 PM
İleti #583

Etkin Üye
Group Icon

Üye No.: 6

Forum resmi

Yönetmen: Pierre Morel
Tür: Aksiyon
IMDB Notu: 6.5 / 10 (1,931 oy)
RT Notu: 35 / 100
Süre: 92 dakika
Ülke: Fransa    Dil: İngilizce / Fransızca / Rusça   
Oyuncular: John Travolta, Jonathan Rhys Meyers, Kasia Smutniak, Richard Durden, Yin Bing

Paris’teki Amerikan elçiliğinde görevli James Reece (Jonathan Rhys Meyers), yükselmek için gizlice istihbarat adına da çalışmaktadır. Sevgilisi Caroline’e evlenme teklif edeceği gece istihbarattan bir görev telefonu alır. Havaalanı güvenliğine takılan Amerikalı ajan Charlie Wax’ı (John Travolta) kurtarıp ona Paris’teki gizli görevinde yardımcı olmaktır. Bu görev, üst düzey bir bürokratın yeğeninin uyuşturucu problemi olarak görünmektedir. Ama daha geldiği ilk gece Paris’i birbirine katan Wax’ın bu görevden çok daha tehlikeli bir başka iş için Paris’e geldiği anlaşılır.

Banlieue 13 ve Taken gibi hız tutkunu Luc Besson aksiyonlarını yönetmiş Pierre Morel’in yeni filmi From Paris With Love, yine sıkı aksiyon numaralarıyla dikkat çeken bir film. Meyers-Travolta ikilisinin tuhaf birlikteliği, Morel’in mermi, yumruk, araba takibi hengâmesinde fazla göze batmıyor. Zaten oyuncu bazında kan uyuşması aranacak bir durum da yok. Taken’ın da temposu yüksekti. Fakat Morel sanki hız rekoru egale etmek istercesine yine gaza basmış. Haliyle çizgi film gibi sahnelere davetiye çıkarılmış. Besson’un dolaylı diyaloglarından ve kafasına 10 silah dayalıyken 2 saniyede durumu lehine çeviren, en zor anlarda bile espiri patlatabilen Amerikan buluşlarından yoğun izler taşıyan film, 90 dakikalık bir fragman olmak yerine yer yer soluklansa ve tek bir hedefe odaklansa Taken kadar ciddiye alınabilirdi. Lamba cini gibi bir Travolta’nın Paris’e gelip hanım hanımcık Meyers ile iki günde Pakistanlı kalabalık intihar ve suikast timini çökertmesi ancak filmlerde olur diyeceğim, gülünç olacak. Artık filmlerde bile bu kadar olmuyor.

Luc Besson’un piyasa kriterlerinden çok iyi anlayan, hatta çeşitli filmlerinde kendisinin koyduğu kriterleri hayata geçiren aksiyon mantığı hızlı da olsa tıkır tıkır işliyor. Bunu özellikle son zamanlarda sayıları artan Besson imzalı senaryo ve yapımcılıklara sahip fabrikasyon kirliliklerle karşılaştırarak söylüyorum. Yine de o Besson mamüllerinden hallice bir yapısı var filmin. Türün meraklılarına geçilmiş bir kıyak bile denebilir. Ama abur cuburdan öte biryerlere gittiği de yok. Morel, nasıl Taken’da Liam Neeson’ı yan bakılmaması gereken bir ajan eskisine döndürmüşse, burada da John Travolta’yı da kural tanımaz, gözükara ve bir miktar da karikatür bir ajana döndürmüş. Travolta sayesinde Pulp Fiction’a yapılan “royale with cheese” göndermesi de hoş muydu, değil miydi bilemedim şimdi. Hoştu galiba!

--------------------
+Quote Post
freelast
mesaj Mar 19 2010, 11:14 AM
İleti #584

Etkin Üye
Group Icon

Rope Posteri

Yönetmen: Alfred Hitchcock
Tür: Polisiye / Dram / Gerilim
IMDB Notu: 8.1 / 10 (26,912 oy)
RT Notu: 97 / 100
Süre: 80 dakika
Oyuncular: James Stewart, John Dall, Farley Granger, Cedric Hardwicke, Constance Collier

Yönetmenini bilmeden izlemiş olsam, direkt bir Hitchcock filmi derdim sanırım. Yine tek bir mekan, yine cinayet üzerine, yine zekice diyaloglar, fakat bu defa kusursuz cinayetten ziyade katilin akıllara zarar (doğru kelimeyi seçmekte zorlandım, en doğrusu bu olacak sanırım) fantezisi anlatılıyor. Ama özellikle Hitchcock'un son izlediğim filmi Dial M for Murder'dan sonra bu yeterince tatmin etmedi, izlerken hep bir şeylerin eksikliğini hissettim. Bu eksikilik, oyuncuların yansıttığı duyguları ve tepkileri tam anlamıyla gerçekçi bulmamam olabilir. 6 puan verecektim ama Hitchcock'tan mıdır nedir bilemiyorum, elim yazmadı. smile.gif Ustaya saygıdan olsa gerek. smile.gif

7/10

+Quote Post
hasta
mesaj Mar 21 2010, 04:26 PM
İleti #585

Dün, bugün, yarın...
Group Icon

Grup: Yönetici
Üye No.: 1

Forum resmi

Yönetmen: Peter Stebbings
IMDB Notu: 7.9 / 10 (1,400 oy)
RT Notu: 69 / 100
Süre: Kanada:95 dakika (Toronto Uluslararası Film Festivali)
Ülke: Kanada    Dil: İngilizce   
Oyuncular: Woody Harrelson, Kat Dennings, Elias Koteas, Sandra Oh, Lisa Ray

Çok bir beklentim yoktu ama bu kadar "ucuz" bir film de beklemiyordum açıkçası. Woody Harrelson gibi uç rollerde artık zirve yapmış ve 2012 gibi bir çöplüğe bile az da olsa ruh katabilmiş bir oyuncunun bu filmde ne işi var anlayamadım. Çocuk filmi kategorisine bile sokulamayacak sığlıkta ve basitlikte, her yanı buram buram acemilik kokan bir film. Pazar günümüzü katletti smile.gif Oyunculuklar şöyleydi, yönetmen böyleydi diye lafı uzatarak ne sizi, ne de kendimi yormak istemiyorum; verdiğim not kendimi yeterince ifade ediyor flaugh.gif

3/10

--------------------
Kendimden başka hiçbir eksiğim yok.
+Quote Post

54 Sayfa V « < 37 38 39 40 41 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

- Basit Görünüm Şuan: 23rd March 2019 - 11:26 AM