IPB

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt Ol )

Yedinci Gemi Çevirmenlerinden Son Filmler
Manchester by the Sea Posteri Split Posteri Rogue One Posteri Lion Posteri Fantastic Beasts and Where to Find Them Posteri John Wick: Chapter 2 Posteri Assassin's Creed Posteri

7 Sayfa V « < 3 4 5 6 7 >  
Reply to this topicStart new topic
> NBA 2010-2011
cb_spike
mesaj Jun 13 2010, 09:00 AM
İleti #61

Etkin Üye
Group Icon

Grup: Müdavim
Üye No.: 1,218

QUOTE(hasta @ Jun 13 2010, 01:22 AM) *

Bu arada avatarına Fisher koymuşsun hemen kovboy smile.gif Bir daha olmaz bence bu seride öyle bir mucize flaugh.gif

Maçtan sonra Fisher'ın gözleri dolunca beni de duygulandırdı. flaugh.gif
Bu arada dün gece rüyamda Josh Powell 22 sayıyla oynadığını gördüm confused1.gif fool.gif cidden w00t2.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hasta
mesaj Jun 13 2010, 07:13 PM
İleti #62

Dün, bugün, yarın...
Group Icon

Grup: Yönetici
Üye No.: 1

QUOTE(cb_spike @ Jun 13 2010, 10:00 AM) *

Bu arada dün gece rüyamda Josh Powell 22 sayıyla oynadığını gördüm confused1.gif fool.gif cidden w00t2.gif

Powell 22 sayıyla oynarsa, Boston'da da Williams MVP olur oleyo.gif Williams kim diye merak edenler için Los Angeles'taki ikinci maçın ilk yarısının son dakikalarını izlemelerini tavsiye ediyorum flaugh.gif Bütün uzunlar faul sorununa girince bir anda ortaya çıktı. Mutlaka çok yetenekli biridir ama tecrübesizliği yüzünden bütün bir yarı boyunca Boston'un gösterdiği çaba iki dakikada neredeyse tamamen çöpe gidiyordu.

--------------------
Kendimden başka hiçbir eksiğim yok.
+Quote Post
cb_spike
mesaj Jun 13 2010, 09:29 PM
İleti #63

Etkin Üye
Group Icon

QUOTE(hasta @ Jun 13 2010, 08:13 PM) *

QUOTE(cb_spike @ Jun 13 2010, 10:00 AM) *

Powell 22 sayıyla oynarsa, Boston'da da Williams MVP olur oleyo.gif Williams kim diye merak edenler için Los Angeles'taki ikinci maçın ilk yarısının son dakikalarını izlemelerini tavsiye ediyorum flaugh.gif Bütün uzunlar faul sorununa girince bir anda ortaya çıktı. Mutlaka çok yetenekli biridir ama tecrübesizliği yüzünden bütün bir yarı boyunca Boston'un gösterdiği çaba iki dakikada neredeyse tamamen çöpe gidiyordu.

oleyo2.gif oleyo2.gif

Anthony Parker'ın kardeşi Candace Parker'la evli. rolleyes.gif Candace Parker'ın kariyerinin yanında her halükârda sönük kalıyor kendi kariyeri. fool.gif
+Quote Post
kurt_thewolf
mesaj Jun 14 2010, 07:58 AM
İleti #64

Heye...
Group Icon

Grup: Editör
Nereden: Ankara
Üye No.: 721

Boston ipleri eline aldı artık. Bundan sonrası daha da heyecanlı olacak serinin. Gerçekten son zamanların en güzel finali oluyor bu sene. oleyo.gif

--------------------
forum resmi
+Quote Post
sson
mesaj Jun 14 2010, 08:33 PM
İleti #65

I came back and the dead came with me
Group Icon

Üye No.: 15

Lakers Ariza'yı gönderip Artest'i alarak büyük hata etti. Kobe'den ziyade Gasol faktörüyle ayakta duruyor Lakers ama Boston bu senenin şampiyonu olacak gibi. Deplasmanda olmasına rağmen kalan 2 maçtan birini alırlar herhalde.

Bu arada, Hidayet'in Sacramento'ya gitme ihtimali belirdi. Önümüzdeki 2 hafta içinde durumun netleşmesi bekleniyor.

--------------------
Too bad we'll never know, if this is a face you could learn to love.
+Quote Post
cb_spike
mesaj Jun 15 2010, 10:13 AM
İleti #66

Etkin Üye
Group Icon

Lakers'a kalın yedek uzun lazım. tongue.gif
Brandon Bass çok iyi olur aslında. Orlando kullanmıyor nasıl olsa, Sasha Vujačić'e karşılık takası olsa süper olur. help.gif rolleyes.gif

forum resmi

Bu ileti cb_spike tarafından Jun 15 2010, 10:15 AM yeniden düzenlenmiştir.
+Quote Post
cb_spike
mesaj Jun 16 2010, 05:49 AM
İleti #67

Etkin Üye
Group Icon

6. maçın ilk yarısını uyanamadığım için kaçırdım. Zaten Lakers'ta ilk yarıda açtığı farkı koruyarak seriyi son maça taşıdı. worshippy.gif comico.gif
+Quote Post
hasta
mesaj Jun 16 2010, 10:51 AM
İleti #68

Dün, bugün, yarın...
Group Icon

Ben de ilk yarıyı izledikten sonra uykuya yenik düştüm flaugh.gif Ne Perkins'miş dedirtti. Perkins'in sakatlandığı pozisyonda Kobe'nin kasıtlı olduğunu düşünüyorum ben. Bacağını o pozisyonda ince ince ilerleterek Perkins'in altına yerleştirdi. Lakers zaten çok istekliydi ve büyük ihtimalle kazanacaktı ama Kobe garantiye almak istedi. Son maçta Perkins olmadan Boston'un işi çok zor olacak. Her ne kadar asıl beşlinin en zayıf halkası gibi gözükse de yeri tam doldurulamadığı için kaybedilmesi en büyük sıkıntıya yol açacak oyuncuydu belki de.

--------------------
+Quote Post
hasta
mesaj Jun 18 2010, 07:38 PM
İleti #69

Dün, bugün, yarın...
Group Icon

Boston'un nefesi yetmedi. Ray Allen ve Kobe Bryant karşılıklı olarak kim daha kötü oynayacak yarışına girdi, aradan Gasol sıyrıldı. Rondo ve Pierce bir türlü oyuna tam anlamıyla giremedi. Garnett tek başına etkisiz kaldı. Artest'in hücumda oynayacağı tuttu. Rasheed Wallace beklediğimden çok daha etkiliydi, o bu kadar dik duramasaydı Lakers ezebilirdi maçta. Önümüzdeki maçlara bakıyoruz bundan sonra oleyo.gif Umarım Hidayet keyifle izleyebileceğimiz bir takıma geçer de, biz de seneye yine ekranlara kilitleniriz. İnsan kendi toprağını başka bir keyifle izliyor nedense oleyo2.gif

--------------------
+Quote Post
sson
mesaj Jul 8 2010, 10:33 AM
İleti #70

Group Icon

Son haberlere göre Wade ve Bosh Miami ile anlaştı. Amare New York'a, Boozer ise Chicago'ya gidiyor. Lebron'un ise kararını cuma sabahı açıklaması bekleniyor.

Hidayet ise Toronto'da kalacak gibi görünüyor.

--------------------
+Quote Post
Navyblue
mesaj Jul 9 2010, 03:47 AM
İleti #71

Etkin Üye
Group Icon

Grup: Çevirmen
Üye No.: 63

Lebron James Miami Heat'te oynacağını açıkladı ve ben de 3 dolar kazandım! flaugh.gif
+Quote Post
sson
mesaj Jul 9 2010, 10:08 AM
İleti #72

Group Icon

Miami işin suyunu çıkardı tongue.gif Topu elinde isteyen ve skora oynayan üç oyuncu aynı takımda nasıl uyum içinde oynayacak merak ediyorum.

--------------------
+Quote Post
hasta
mesaj Jul 9 2010, 11:39 AM
İleti #73

Dün, bugün, yarın...
Group Icon

Saçmalık oldu bu iş. Hem Wade, hem LeBron nasıl aynı takımda oynayabiliyor? NBA kuralları buna nasıl izin veriyor? Yazılı kurallar izin verse bile yazılı olmayan kurallar engellemeliydi bunu. Ben yine de şampiyon olabileceklerine inanmıyorum. Bosh olduğu sürece şampiyonluk zor, o adamı hiç sevmiyorum oleyo2.gif

--------------------
+Quote Post
AlaZi
mesaj Jul 9 2010, 03:03 PM
İleti #74

isyankâr
Group Icon

Grup: Editör
Üye No.: 5,758

Açıkçası beklediğim bir sonuç oldu. Chicago'ya gitse sürekli MJ ile kıyaslanabilir ve bu yükün altında ezilebilirdi. Cleveland'da da kalmak istemedi artık herhalde. Sen git normal sezonu rekor galibiyet ile kapa, sonra da yarı finalde Boston'a yenil. Ağrına gitmiştir sanıyorum Lebron'un. Lakin Miami nasıl karşılayacak 3 yıldızın ücretini orasını da hiç anlayamadım. Bu arada Lebron'un ne kadara anlaştığı açıklandı mı? Ayrıca Hidayet'in de Lakers'a gitme gibi bir durumu söz konusuymuş.
+Quote Post
cb_spike
mesaj Jul 9 2010, 09:11 PM
İleti #75

Etkin Üye
Group Icon

QUOTE(AlaZi @ Jul 9 2010, 04:03 PM) *

Açıkçası beklediğim bir sonuç oldu. Chicago'ya gitse sürekli MJ ile kıyaslanabilir ve bu yükün altında ezilebilirdi. Cleveland'da da kalmak istemedi artık herhalde. Sen git normal sezonu rekor galibiyet ile kapa, sonra da yarı finalde Boston'a yenil. Ağrına gitmiştir sanıyorum Lebron'un. Lakin Miami nasıl karşılayacak 3 yıldızın ücretini orasını da hiç anlayamadım. Bu arada Lebron'un ne kadara anlaştığı açıklandı mı? Ayrıca Hidayet'in de Lakers'a gitme gibi bir durumu söz konusuymuş.

Michael Beasley'i de takas ettikten sonra şuan Miami'nin kadrosunda kontratlı sadece Mario Chalmers kaldı. oleyo2.gif Biten kontratlarla komple boşalttılar takımı. flaugh.gif
Şimdi veteranlara min. kontrat vericekler + Mid-level Exception (Mike Miller ismi geçiyor.) flaugh.gif
+Quote Post

7 Sayfa V « < 3 4 5 6 7 >
Reply to this topicStart new topic
2 kullanıcı bu başlığı okuyor (2 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

- Basit Görünüm Şuan: 21st July 2018 - 01:54 PM