IPB

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt Ol )

Yedinci Gemi Çevirmenlerinden Son Filmler
Manchester by the Sea Posteri Split Posteri Rogue One Posteri Lion Posteri Fantastic Beasts and Where to Find Them Posteri John Wick: Chapter 2 Posteri Assassin's Creed Posteri

Reply to this topicStart new topic
> Transformers: Age of Extinction (2014), Gösterim Tarihi: 27 Haziran 2014
Bob le Flambeur
mesaj May 28 2014, 11:13 PM
İleti #1

Kumarbaz Bob
Group Icon

Grup: Yönetici
Üye No.: 24

forum resmi

YEDİNCİ GEMİ FİLM BİLGİSİ
Transformers: Age of Extinction (2014)
Forum resmi
IMDBRT
Yönetmen: Michael Bay
Yazar/Senarist: Ehren Kruger
Tür: Aksiyon / Macera / Bilim Kurgu
Ülke: ABD / Çin    Dil: İngilizce   
Oyuncular: Nicola Peltz, Mark Wahlberg, Ken Watanabe, T.J. Miller, Stanley Tucci

Üç yıl önce Chicago'da yaşanan savaşın ardından, Autobot'lar NEST'in yardımlarıyla Deception'ları yok etmeye devam ediyorlardır. Ancak öte yandan Skyquake bir asteroit parçası nedeniyle ölen Deception'ları yeniden hayata döndürmektedir. Megatron'un ölmesi ve Cybertron'un da ağır bir şekilde hasar görmesiyle birlikte Deception'ların kontrolü Skyquake'e kalmıştır. Artık son teknoloji ürünü silahları 'Trypticon'ı tasarlamalarıyla birlikte hem Pentagon hem de Amerikan ordusu için büyük bir tehdit haline gelmişlerdir. Autobot'lar ve NEST dünyayı olası bir kaostan kurtarabilmek için hızlıca hareket etmek ve geç olmadan Deception'ları durdurmak zorundadır.

--------------------
forum resmi
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bob le Flambeur
mesaj May 29 2014, 07:28 PM
İleti #2

Kumarbaz Bob
Group Icon

Grup: Yönetici
Üye No.: 24

Serinin kaçıncı filmi olacak bilmiyorum. Şu ana kadar sadece ilkini izledim. O da anca başımı ağrıtmıştı. Görmeyeli eblek Labeouf'ün yerini Wahlberg almış. İyi de olmuş. Ama ben yine de uzak durmaktan yanayım. Yaşlandık artık kafa o kadar gürültüyü kaldırmıyor tongue.gif

--------------------
forum resmi
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

- Basit Görünüm Şuan: 19th July 2018 - 05:28 PM