IPB

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt Ol )

Yedinci Gemi Çevirmenlerinden Son Filmler
Manchester by the Sea Posteri Split Posteri Rogue One Posteri Lion Posteri Fantastic Beasts and Where to Find Them Posteri John Wick: Chapter 2 Posteri Assassin's Creed Posteri

Reply to this topicStart new topic
> 28. İstanbul Kitap Fuarı, 31 Ekim - 8 Kasım 2009
hasta
mesaj Oct 29 2009, 07:44 PM
İleti #1

Dün, bugün, yarın...
Group Icon

Grup: Yönetici
Üye No.: 1

forum resmi

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve Türkiye Yayıncılar Birliği tarafından TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi - Beylikdüzü’nde, 31 Ekim - 8 Kasım 2009 tarihleri arasında düzenlenecek olan 28. İstanbul Kitap Fuarı’nda geri sayım başladı.

Yurt içi ve yurt dışından 550 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla düzenlenen 28. İstanbul Kitap Fuarı’nda uluslararası etkinliklerin yanı sıra söyleşi, panel, şiir dinletisi, atölye ve çocuk aktiviteleriyle birlikte 297 etkinlik düzenlenecek. Devamı...

Ayrıntılı bilgi için...

--------------------
Kendimden başka hiçbir eksiğim yok.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
baritonverdi
mesaj Oct 31 2009, 05:43 PM
İleti #2

SG-TÜRK
Group Icon

Grup: Müdavim
Üye No.: 423

Teşekkürler bilgilendirme için. Her sene gidiyorum ama fazla bir kitap alamadan geri dönüyorum. Nedense kitapları pek ucuza satmıyorlar fuarda, dışarıda daha ucuz olabiliyor. Biliyorum, fuarlar direkt olarak kitap satmak için yapılmaz, ama yine de biraz ucuz olsa fena olmaz...

--------------------
"Sinema öyle bir keşiftir ki, bir gün gelecek, barutun, elektriğin ve kıtaların keşfinden çok, dünya medeniyetinin veçhesini değiştireceği görülecektir. Sinema, dünyanın en uzak köşelerinde oturan insanların birbirlerini sevmelerini, tanımalarını temin edecektir. Sinema, insanlar arasındaki görüş, düşünüş farklarını silecek, insanlık idealinin tahakkukuna en büyük yardımı yapacaktır. Sinemaya layık olduğu ehemmiyeti vermeliyiz."
Mustafa Kemal ATATÜRK

forum resmi
+Quote Post
Harvey Dent
mesaj Oct 31 2009, 07:15 PM
İleti #3

Etkin Üye
Group Icon

Grup: Editör
Üye No.: 4,564

İnternetten almak daha ucuza geliyor genelde. Artık kitapçılardan kitap almaz oldum. Sanal kitap fuarları oluyor o zaman daha da ucuz oluyor kitaplar.

--------------------
+Quote Post
R0BlN
mesaj Oct 31 2009, 07:53 PM
İleti #4

Puck:Robin
Group Icon

Nereden: İstanbul
Üye No.: 7

En iyisi fuarları ve kitapçıları dolaşıp kitapları karıştırıp beğenileni not etmek. Daha sonra İnternet'ten sipariş etmek flaugh.gif Kitapçılara haksızlık farkındayım, ama hayat adil değil ki rolleyes.gif

--------------------
+Quote Post
cb_spike
mesaj Oct 31 2009, 08:21 PM
İleti #5

Etkin Üye
Group Icon

Grup: Müdavim
Üye No.: 1,218

QUOTE(R0BlN @ Oct 31 2009, 07:53 PM) *

En iyisi fuarları ve kitapçıları dolaşıp kitapları karıştırıp beğenileni not etmek. Daha sonra İnternet'ten sipariş etmek flaugh.gif Kitapçılara haksızlık farkındayım, ama hayat adil değil ki rolleyes.gif

Hangi sitelerden sipariş verebiliriz? laugh.gif
+Quote Post
hasta
mesaj Oct 31 2009, 08:22 PM
İleti #6

Dün, bugün, yarın...
Group Icon

Üye No.: 1

Yazın Beşiktaş'taki Alkım Kitabevi'nde bütün kitaplarda %25 indirim vardı. Kütüphaneme oradan bu yaz bir raf ekledim oleyo.gif Kitap fuarı için de uzunca bir listem var ama cüzdanın hepsini tek seferde kaldırması mümkün değil flaugh.gif O yüzden %20'den daha çok indirim yapılan kitaplardan ve her yerde rahatça bulunamayan kitaplardan alacağım sadece. Niye %20 derseniz, İnkılâp Kitabevi Patlıcanlı Avealılara %20 indirim yapıyor bütün kitaplarda.

Netten kitap alamıyorum maalesef, çünkü hastayım fool.gif En büyük sıkıntıyı bir kitapçıda alacağım kitaptan birkaç tane varsa yaşıyorum. Hangi kitabı alacağıma birkaç saniyede karar veriyorum ama o kitabın hangisinden alacağıma bazen yarım saat karar veremiyorum, teker teker raftaki aynı kitabın bütün kopyalarını inceliyorum flaugh.gif

--------------------
Kendimden başka hiçbir eksiğim yok.
+Quote Post
R0BlN
mesaj Oct 31 2009, 09:11 PM
İleti #7

Puck:Robin
Group Icon

Nereden: İstanbul
Üye No.: 7

QUOTE(cb_spike @ Oct 31 2009, 08:21 PM) *

QUOTE(R0BlN @ Oct 31 2009, 07:53 PM) *

Hangi sitelerden sipariş verebiliriz? laugh.gif
http://www.idefix.com/vitrin/default.asp

150 TL üstü siparişte kargo bedava. 2-3 aylık kitap ihtiyacımı topluca sipariş edip kargoyu bedavaya getirmeyi tercih ediyorum. Elbette gözüme takılan kitabı kitapçıdan aldığım da oluyor smile.gif

--------------------
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

- Basit Görünüm Şuan: 16th July 2018 - 05:03 AM