IPB

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt Ol )

Yedinci Gemi Çevirmenlerinden Son Filmler
Manchester by the Sea Posteri Split Posteri Rogue One Posteri Lion Posteri Fantastic Beasts and Where to Find Them Posteri John Wick: Chapter 2 Posteri Assassin's Creed Posteri

Reply to this topicStart new topic
> Oscar (2017), Best Picture is...
hasta
mesaj Feb 27 2017, 02:59 PM
İleti #1

Dün, bugün, yarın...
Group Icon

Grup: Yönetici
Üye No.: 1

Uzun zamandır pek coşkuyla takip etmediğim Amerikan sinemasının zirvesi kabul edilen Oscar ödüllerine, en iyi film ödülü açıklanırken yaşananlar damga vurmuş gibi gözüküyor fool.gif Birçoğunuzun bunu izlemiş ya da duymuş olduğunuzu tahmin ediyorum. Tekrarını izlerken ağzım kaldı gerçekten. Canlı izlemediğim için çok pişmanım cray.gif La La Land yapımcılarının torunlarına kadar üç buçuk dakika teşekkür etmelerine izin vermeleri çok üzücü oldu gerçekten. İnsan düşmanına yapmaz böyle bir şeyi...

--------------------
Kendimden başka hiçbir eksiğim yok.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kurt_thewolf
mesaj Feb 28 2017, 03:29 PM
İleti #2

Heye...
Group Icon

Grup: Editör
Nereden: Ankara
Üye No.: 721

Ben canlı izledim. La La Land'i duydum ve internet çubuğunu alta aldım. Başka şeylere bakarken tabii alttan dinliyorum konuşmaları. Sonrasında çarşı karıştı ve La La Land yapımcısı "Moonlight - Best Picture" falan dedi ne olduğunu anlamadım. oleyo.gif

Onun haricinde gece politik gönderme ve konuşmaların ağırlığında geçti. Bu bir nebze verilen ödüllere de yansıdı bana göre. Son anına kadar normal bir tören iken son düzlükte yapılan hata ile unutulmayacak bir Oscar töreni oldu.

--------------------
forum resmi
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

- Basit Görünüm Şuan: 17th November 2019 - 10:56 PM